Klasiskā Pēterburga. Ceļojums ar autobusu uz Krieviju
Izpārdots

«Klasiskā Pēterburga»

Ceļojums ar autobusu uz Sanktpēterburgu, Krieviju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā:Pleskava – Sanktpēterburga – Puškina – Pēterhofa

Viesnīca: Mūsdienīga, ērta un plaša 3 zvaigņu viesnīca Sankt Pēterburgā, kura reitingos ir ieguvusi 7,9 zvaigznes. Viesnīca atrodās ekoloģiski tīrā un unikālā vietā Sankt Pēterburgā - klusā un zaļā parka zonā uz Krestovsky salas, kuru apskalo Somu līcis. Tikai minūtes no Sankt Pēterburgas centra. 

1. diena

06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās iespēja izbraukt ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties nakts ekskursijā ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana». Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija uz Pēterhofu – parku, piļu un strūklaku pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, ko papildina rakstainas puķu dobes. Nekur, izņemot Pēterhofu, Jūs neredzēsiet tādas strūklakas, kaskādes un jūras savienojumu. Ja Pēterhofas dvēsele skaitās tās krāšņās strūklakas, tad par tās sirdi var uzskatīt Monplezīras pili. Monplezīras pils - «mana labpatika» - tā tika dēvētas līdzīgas ārpilsētas celtnes, domātās personiskām vajadzībām. Pēterim I ļoti patika šī pils, jo tā atbilda viņa uzskatiem par izglītota cilvēka ideālu mitekli. Īpaši tika izcelts tas, ka pils atrodas jūras tuvumā. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Marli pili, Jekaterinas korpusu, vannu korpusu, apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Izbraukšana no Sanktpēterburgas vakarā. Nakts ceļā.

5. diena

Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

 

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu” vai “pēc vēlēšanās” krievu valodā;
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana Sanktpēterburgas viesnīcā, 2-3- vietīgos numuros ar brokastīm (WC, duša/vanna);
 • Gida – grupas vadītāja pakalpojumi krievu valodā

Papildus izdevumi:

 • Krievijas vīza LR pilsoņiem – 70 EUR
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku -  no 2.00 EUR
 • Ekskursiju apkalpošana un ieejas biļetes programmā  norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā (kā Krievijas tūristiem): apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu, Petropavlovskas cietoksnis, Katrīnas pils un parks, Ermitāža,  Pēterhofa Lejas parks un Monplezīras pils - ir obligāta un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā –  85 EUR
 • Nakts ekskursija ar šampanieti «Ņevas tiltu pacelšana» - 15 EUR/ 10 EUR (bērniem).

Braucienam niepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņiem jānoformē vīza 15 dienas pirms ceļošanas. Nepieciešama pase, 1 fotogrāfija (krāsaina uz balta fona), aizpildīta anketa!
 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma.
 • Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:
 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-3 vietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu 1 vietīgā numurā - 65 EUR
 • Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 200 RUB. http://russia.russian-visas.net/russia/misc/registration/
 • Papildvieta autobusā – 60 EUR
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos, vīzas u.c.) ir norādītas uz 01.10.2015. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Ieejas biļetes Bērni (RF/ Ārvalstu pilsoņi) Pieaugušie (RF/ Ārvalstu pilsoņi)
Brauciens ar metro 31 RUB 31 RUB
Ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem no 450 RUB no 450 RUB
Īzaka katedrāle 50 RUB 250 RUB
Spas-na-Krovi 50 RUB 250 RUB
Krievu muzejs 150 RUB 350 RUB
Lielā pils Pēterhofā 250/ 300 RUB 400/ 550 RUB
Marli pils 100/ 150 RUB 150/ 250 RUB
Grotas 150/ 200 RUB 200/ 300 RUB

Klasiskā Pēterburga. Ceļojums ar autobusu uz Sanktpēterburgu, Krieviju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā:Pleskava – Sanktpēterburga – Puškina – Pēterhofa