Ziemeļpolija un Sv.Dominika festivāls Gdaņskā! Ceļojums ar autobusu uz Poliju
Jaunums

«Ziemeļpolija un Sv.Dominika festivāls Gdaņskā!»

Sv. Dominika festivāls Gdaņskā – viens no lielākajiem un populārākajiem festivāliem Polijā, kā arī Eiropā un ir līdzvērtīgs tādiem festivāliem, kā Oktoberfest, Minhenē un Weinachtsmarket, Hamburgā.

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Hitlera bunkuri Wolfsschanze (Vilku midzenis) – Svētā Lipka klosteris - Gdaņska – Svētā Dominika festivāls – Sopota: mols – Malborkas pils

1.diena

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens Lietuva, Polija. Wolfsschanze (Vilku midzenis) – Hitlera bunkuri Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800 dienas.  Sv. Lipka klosteris – skaistākā baroka celtne Polijā, kurā atrodas brīnišķīgas ērģeles ar kustīgām Dievmātes un eņģeļa Gabriela figūriņām. Kā leģenda vēsta, šajā vietā ap 1300. gadu uz liepas, kas auga  vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dievmātes tēls ar bērnu rokās. Klostera baznīcā noklausīsimies ērģeļmūzikas koncertu. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, iespēja doties ekskursijā uz Gdaņsku un Sopotu*. Sopota - jaukā poļu kūrortpilsēta. Pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un 516m garo molu. Senā Hanzas pilsēta - Gdaņska, ekskursija vecpilsētā vietējā gida pavadībā: majestātiskā Sv. Marijas baznīca, Eiropā vienīgais ar spēku darbināmais 14gs. krāna tornis, Dlugi Targ Laukumā redzēsim pilsētas simbolu – Neptūna strūklaku (1633. gads). Uz šīs strūklakas apmales ir redzami Gdaņskas ģerboņi un Polijas ērgļi. Tālāk dosimies uz Marijas ielu, kur redzēsim zeltā rotāto Artusa namu. Motlavas upes krastmala ar suvenīru veikaliņiem un neskaitāmiem krodziņiem. Svētā Dominika festivāls - viens no lielākajiem un slavenākajiem festivāliem Polijā, kā arī Eiropā. Festivāla aizsākumi jau datējami ar 1260.gadu, kad Aleksandrs IV atļauj ordenim svinēt tā dibināšanu, rīkojot iespaidīgas svinības. Kā jau izsenis, arī šogad festivāls tiks atklāts ar 400 tirgoņu kuģu ienākšanu Gdaņskas ostā, no 16 dažādām valstīm. Kuģi līdzi ved visdažādākās preces, te būs iespēja iegādāties – labākos franču sierus itāļu vīnus, čehu stiklu, krievu kažokus, Toruņas slavenās piparkūkas, kā arī zīdu, dzintaru, saldumus, dažnedažādus kulinārijas šedevrus un daudz citu lietu. Pasaulē lielākās bungas ar 756 rībieniem pavēstīs par festivāla sākumu. Bungas sver 3 tonnas, to diametrs – 10m, bet augstums – 1,5m. Svētku laikā savas durvis vērs vairāk kā 1000 tirdzniecības vietu. Ikvienā Gdaņskas ieliņā Jūs priecēs ielas akrobāti, muzikanti, dejotāji un mākslinieki. Festivāls rada pasaku un apbur ar savu svētku sajūtu. Ik dienu, visa festivāla laikā, būs iespēja piedalīties dažnedažādos priekšnesumos, meistarklasēs, kā arī teatrālās izrādēs. Drosmīgākajiem, būs iespēja vērot Gdaņsku no panorāmas rata augstumiem. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Izbraucam uz Malborku. Malborka – Teitoņu ordeņa valsts galvaspilsēta. Malborkas pils apmeklējums. Viena no lielākajam gotiskā stila pilīm Eiropā – teitoņu valdnieku cietoksnis (XIII-XVgs.), Teitoņu ordeņa centrs. Pils ir iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Pēc ekskursijas brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens Polija, Lietuva. Vēlu vakarā/ naktī ierašanās Rīgā.

Brauciena cena ieklauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vaditaja pakalpojumi celojuma laika
 • Ekskursijas/apskate saskana ar programmu, iznemot ekskursijas ar noradi “par papildus samaksu”/atzimetas ar„*”
 • Naksnosana viesnicas (2*, 3*, 4*. Viesnicas “zvaigznu” klasifikacija saskana ar attiecigas valsts standartiem). Naksnosana 2-vietigos numuros ar ertibam un brokastim.
 • Edinasana: brokastis viesnicas

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biletes muzejos un citos apskates objektos, ja tie nav ieklauti izbraukuma ekskursijas ietvaros.
 • Veselibas apdrosinasanas polise/mediciniska apdrosinasana
 • Papildus pakalpojumi: Izbraukuma ekskursijas par papildus samaksu
 • Personiskie izdevumi

Papildus pakalpojumi:

 • Izbraukuma ekskursija Sopota un ekskursija Gdaņska: vietējā gida pavadībā, ekskursija norit, ja grupā vismaz 20 cilv. –  30 EUR

Nepieciesamie dokumenti celojuma laika:

 • Deriga pase vai Personas aplieciba (kur ta ir izmantojama ka celosanas dokuments). Ieprieks sazinieties ar konkretas valsts vestniecibu, lai noskaidrotu, kadam jabut pases deriguma terminam iecelojot valsti.
 • Dodoties celojuma ari berniem ir nepieciesama pase. Nepilngadigiem berniem (lidz 18 gadiem) nepieciesama ari dzimsanas aplieciba. Ja nepilngadigais celo bez vecakiem, ari notariali apstiprinata pilnvara.
 • Iecelosanas viza, ja vien valsts nav noteikusi bezvizu iecelosanas kartibu. Ludzam savlaicigi sazinaties ar attiecigas arvalsts parstavniecibu, lai iegutu informaciju par vizas sanemsanas noteikumiem.
 • Eiropas veselibas apdrosinasanas karte (EVAK) un/vai privata veselibas un dzivibas apdrosinasanas polise, kas sedz ari repatriacijas izdevumus uz mitnes zemi personas naves vai smagas saslimsanas gadijuma.
 • Nodrosinieties ar celosanas dokumentu, bilesu un apdrosinasanas polises kopijam, gadijumos, ja dokumentu originali celosanas laika nozaudeti.
 • Atrodoties arzemes, ipasa uzmaniba ir japievers savu dokumentu, tai skaita pases, drosibai.

Svariga informacija:

 • Dazas dienas pirms celojuma uz Jusu noradito mobilo telefona numuru Jus sanemsiet celojuma informaciju ar autobusa numuru, grupas vaditaja kontakttalruni, kuru ludzam izmantot tikai arkartes gadijumos, atgadinajumu par izbrauksanas vietu un laiku. Gadijuma ja Jus nenoradijat savu telefona numuru, ludzam savlaicigi griezties pie sava agenta lai sanemtu informaciju.
 • Ja Jus celojat grupa vairaki cilveki, informacija tiks izsutita uz noradito telefona numuru, ja katrs celojuma dalibnieks velas sanemt informaciju atseviski, ludzu noradit visus telefona numurus celojuma iegades bridi.
 • Ja Jus velaties izmitinasanu 3-vietigos numuros, ludzam par to jautat iegades bridi.

Papildinformacija par braucienu:

 • Pardodot braucienu 1 personai par noradito cenu, firma nevar garantet, ka pieteiksies vel kads dzivosanai 2-vietiga numura. Gadijuma, ja otrs cilveks nepiesakas, personai ir japiemaksa par dzivosanu vienvietiga numura –  30 EUR
 • Programma piedavatas viesnicas atbilst tas valsts standartu kriterijiem, kura tas atrodas. Viesnicas “zvaigznu” klasifikacija saskana ar attiecigas valsts standartiem. Naksnosana 2-vietigos numuros ar ertibam un brokastim.
 • Papildvieta autobusa – 45 EUR
 • Iesakam nemt lidzi apmeram 20 EUR diena esanai un suveniriem.
 • Firma patur tiesibas mainit apskates objektu secibu vai objekta aizvietosanu ar lidzvertigu, nemainot piedavato pakalpojumu pilnu apjomu. Celojuma satura un cenas izmainas iespejamas LR normativo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijas un apskates ekskursijas, kas tiek piedavatas par papildus samaksu, ir ieklauts – degviela, celu nodokli, stavvietas, grupas vaditaja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biletes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas bilesu un citu papildizdevumu cenas, valutas kurss, ka ari programma noraditie laiki ir orientejosi un var mainities. Valutu iesakam mainit Latvija. Ieejas biletes ir ieklautas izbraukuma ekskursijas cena tikai, kur tas ir noradits pie noteikta izbraukuma ekskursijas apraksta sadala „Papildus pakalpojumi”.
 • Minimalais turistu skaits izbraukuma ekskursijas - 20 cilveki.
 • Minimalais skaits grupa 33 turisti, ja celotaju skaits ir mazaks, lai celojums notiktu, tiek piedavats brauciens ar mazaku vietu skaitu autobusu (iespejams bez WC).
 • Planotais ierasanas laiks viesnicas tranzita dienas ir no plkst. 20:00 lidz plkst. 23:00. Iespejamas nelielas grafika izmainas, vela ierasanas viesnica un atgriesanas majas sakara ar neparedzetiem apstakliem, piemeram, nelabveligiem celu satiksmes apstakliem (laikapstaklu, sastregumu vai celu remontu del). Iespejamas grafika izmainas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu deļ.
 • Turisma uznemums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem arpus Latvijas robezam, par pakalpojumiem objektos, viesnicas un restoranos, ka ari par tiem pakalpojumiem, kas nav tiesi uznemuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarigi uznemumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biletes muzejos u.c.) ir noraditas orientejosas un var mainities. Mainoties valutu kursam, ari brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainities.
Pērc
 • 04.08.17-06.08.17
  44 brīvas vietas
  14500
Pirkt

Svētā Dominika festivāls Gdaņskā! Svētā Dominika festivāls Gdaņska, 2016 – viens no lielākajiem un slavenākajiem festivāliem Polijā – tā izmēri var būt salīdzināmi vienīgi ar vislielākiem pasākumiem Eiropā, tādiem kā Oktoberfest Minhenē vai Weinachtsmarket Hamburgā. Ziemeļpolija - Ceļojums ar autobusu uz Poliju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Hitlera bunkuri – Gdaņska – Svētā Dominika festivāls - Sopota – Gdiņa - Malborkas pils – Olština