01.11. Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā. Aviotūre
Ceļojuma veids:
Valsts:
Ceļojuma tips:

Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā. Aviotūre

Santorīni ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, vieta uz kurieni doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties, atgūstot ikdienā pazaudēto dvēseles harmoniju, nevis ievilkt kārtējo ķeksīti apmeklēto vietu sarakstā. Ar nolūku organizējam braucienu uz Santorīni pašā sezonas izskaņā, lai noķertu siltos dienvidu vakarus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu - un galvenais, lai Santorīni būtu gandrīz tikai mums pašiem! Ņemot vērā, ka visa novembra laikā salā caurmērā nokrišņus novēro tikai astoņas dienas, un augstākā reģistrētā temperatūra ir +27 C.

Aviopārlidojums: Rīga- Santorini- Rīga
01.11.2019 Rīga 06:00 - 09:30 Santorīni
04.11.2019 Santorīni 20:00 23:30 Rīga

ROMANTISKA NEDĒĻAS NOGALE SANTORĪNI SALĀ AR VEGGERA 4* VIESNĪCU 579 EUR*
ROMANTISKA NEDĒĻAS NOGALE SANTORĪNI SALĀ AR ARESSANA 4* VIESNĪCU  649 EUR**

Cena par lidojumu un trīs naktis viesnīcā standarda istabā ar brokastīm.  

1. diena (1.11.2019)

11:00 no viesnīcas. Tira, Firostefani un Oija saulrietā. Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri –Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī. Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas. Noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikap-stākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu. (Ekskursijas ilgums ~7 stundas)
Cena: 70 EUR. Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

2. diena (2.11.2019)

9:00 izbraukšana no viesnīcas. Mesagonija, Mesarija un Pirgos. Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali.Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šīs „noslēptās” vietas arhitektūras.
Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni.
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas.
Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu. (Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 75 EUR. Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija

3. diena (3.11.2019)

9:00 izbraukšana no viesnīcas. Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš. Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorīni Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus.Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu”varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu –bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes.
Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām.(Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)
Cena: 75 EUR. Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā

4. diena (04.11.19) 

Plkst. 18:00 transfers no viesnīcas uz lidostu.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS: 

 • Tiešais lidojums Rīga – Santorīni - Rīga
 • 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža
 • Transfērs
 • 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm  (Veggera Hotel vai Aressana SPA Hotel & Suites)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

PAPILDU IZMAKSAS:

 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku
 • Ekskursijas pēc programmas
 • Dzeramnauda gidam, vadītājam un apkalpojošajam personālam

BRAUCIENAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma.

INFORMĀCIJA TŪRISTIEM, KAS CEĻO AR BĒRNIEM LĪDZ 18 GADIEM:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā 130 EUR
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Ceļojuma cena un papildus izmaksas norādītas uz 01.01.2018. Atkarībā no valūtas kursa izmaiņām, ceļojuma cena un papildus izmaksas var mainīties.
 • Cena var mainīties/paaugstināties atkarībā no valūtu kursa, degvielu cenām, Latvijas vai pieņemošās puses likumu grozījumiem, kas regulē/nosaka nodokļu sistēmu.
Pērc
 • 01.11.19- 04.11.19*
  8 brīvas vietas
  57900
 • 01.11.19- 04.11.19**
  8 brīvas vietas
  64900
Pirkt

01.11. Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā. Aviotūre. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Tira- Firostefani- Oija- Mesagonija- Mesarija- Pirgos- Akrotiri- Megaločuri