16.02. Cilvēka un dabas meistardarbs. Uz Kurzemi! 1 dienas ekskursija
Jaunums

«Cilvēka un dabas meistardarbs. Uz Kurzemi!»

Apmeklētās vietas brauciena laikā: Saldus maiznieks un degustācija- Kukšu muiža- Kandava- Sabile- Pūre 

8:00 izbraukšana no Rīgas DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums.
Ierašanās Saldū. Saldus maiznieka ceptuves apmeklējums un degustācija. Šobrīd SIA "Saldus Maiznieks" ir kļuvis par ģimenes uzņēmumu, kurā 35 cilvēku komanda rada izcilu rudzu maizi un vēl daudz dažādu gardumu. Viņi maizi cep ar mīlestību un iedvesmu. Jo vairāk mīlestības, jo kukulītis apaļāks…
Tālāk dosimies uz Kukšu muižu. Senākās vēstures liecības par Kurzemes Kukšu muižu datētas ar 1530.gada 12.oktobri, kad ordeņa mestrs Valters fon Pletenbergs nodod Berndam Tidvitam (Tīdevicam) lēnī Kandavas draudzes zemi, kas piederēja brāļiem Jēkabam–Pēterim un Klāvam Kukiem. Tā sākās pārmaiņām bagātā muižas vēsture- līdzīgi kā daudzās citās Baltijas muižās. Muiža ir rūpīgi restaurēta, gaumīgi sakopta ar vērtīgu interjeru, unikālām mēbelēm, gleznām un telpām, kurām katrai ir savs nosaukums, iekārtojums un nozīme. Jums tiks piedāvats aizrautīgs stāstījums par muižas vēsturi, vērtībām un attīstības iespējām.
Tālāk dosimies uz Sabili un Kandavu, gleznainajām Kurzemes mazpilsētām. Kandava- Abavas senlejas pērle. Ekskursijas laikā apskatīsim Kandavas vecpilsētas pērles- šaurās, bruģētās ieliņas, promenādi ar septiņiem romantiskiem tiltiņiem un Kandavas simbolu - ozolzīli, Bruņinieku pilskalnu.
Sabile. Neliela pastaiga pilsētā. Leļļu dārzs. Sabiles vīna kalns- Sabiles simbols un Ginesa rekordists kā vīna dārzs, kas atrodas vistālāk uz ziemeļiem.
Brīvs laiks pusdienām.
Pārbrauciens uz Pūri. Dodamies uz Pūres šokolādes muzeju. Aizraujoša ekskursija cauri šokolādes vēstures līkločiem, no seno acteku valsts līdz Pūres muižas spirta brūzim. Šokolādes meistarklase unikālu šokolādes kārumu pagatavošanā. Siltās šokolādes degustācija. Pēc ekskursijas Jums būs iespēja iegādāties svaigus saldumus tieši no Pūres ražotnes.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:

 • Ekskursija ar meistarklasi gardēžiem gida pavadībā- 7,00 EUR pieaugušajiem; 5.50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem; 4.00 EUR bērniem 3- 6 gadi.*
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 0.80 EUR / 65+ gadi 1.6 EUR
 • Ekskursija Kukšu muižā- 3.50 EUR
 • Ekskursija un degustācija Saldus maiznieka ceptuvē- 2.00
 • Papildvieta autobusā- 10 EUR

*papildus tiek piemērota piemaksa par gidu apskates objektā (atkarībā no grupas lieluma).

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 

Papildinformācija par braucienuu.

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 18 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties.
Pērc
 • 16.02.19
  20 brīvas vietas
  2200
 • 16.02.19 ar ILK
  15 brīvas vietas
  2200
Pirkt

Cilvēka un dabas meistardarbs. Uz Kurzemi! 1 dienas ekskursija. Apmeklētās vietas breuciena laikā: Saldus maiznieks un degustācija- Kukšu muiža- Kandava- Sabile- Pūre