30.12. Jaunais gads Sāremā salā ar atpūtu SPA viesnīcā un svētku banketu!
Garantēts

«Jaunais gads Sāremā salā ar atpūtu SPA viesnīcā un svētku banketu!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Pērnava - Muhu sala - Kuresāre

1.diena

No rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens līdz Virtsu ostai, kur pārcelsimies ar prāmi uz Muhu salu. Pārbrauciens uz Tihuse Zirgu fermukur izbaudīsim ziemas krāšņumu jājot ar zirgiem vai izbaudot braucienu zirgu vilktās ragavās. Sniega klātais mežs izskatīsies pasakains! Pa ceļam uz Kuresāri apskatīsim Muhu salas Katrīnas baznīcu. Muhu baznīca hronikā ir pieminēta jau no 1267.gada. Skaistā baznīca ir celta agrās gotikas stilā. Būs iespēja aplūkot Peides baznīcu, kas celta 14.gs. vidū, baznīca ar savu masīvo izskatu vairāk atgādina cietoksni vai nocietinājumu nekā baznīcu. Kāli meteorīta krāteris – Eiropas jaunākais lielais meteorīta krāteris. Sensenos laikos uz Zemes nokrita meteorītu lietus, un tā rezultātā radās Kāli krāteru lauks. Vakarpusē ierašanās Sāremā galvaspilsētā Kuresārē, kas igauniski nozīmē „dzērvju sala”. Brīvais laiks ar atpūtu SPA viesnīcā: Rüütli hotell 4*. Šovakar būs iespēja vakaru pavadīt gatavojoties Jaunajam gadam. No plkst. 20.00 viesnīcā notiks dejošana! Ja ir vēlme kārtīgi izdejoties pirms īsto svētku pasākuma, varat droši pievienoties - Vecā gada aizvadīšanas balle! Nakts viesnīcā.

2.diena

Brokastis viesnīcā. Mūsu ceļš ved uz Pangas klintīm. Pangas stāvkrasts ir augstākā no Sāremā un Muhu salas ziemeļu krasta kraujām. Stāvkrasta augstākais punkts sasniedz 21,3 m, un tas stiepjas 2,5 km garumā. Visaugstākajā vietā atrodas sena upurvieta, kur senos laikos nesti upuri jūrai. Savukārt Anglas vējdzirnavu kalnā varēs iepazīties ar Sāmsalas tik pazīstamā simbola vēsturi. Tā kā šeit savulaik bija ciema augstākā vējiem atklātā vieta, tieši te tika uzceltas visas ciema dzirnavas. Šodien no deviņām vējdzirnavām ir saglabājušās piecas. Visas piecas vējdzirnavas pašlaik ir arī restaurētas. Vējdzirnavu kalna pakājē atrodas Anglas tradicionālā kultūras mantojuma centrs. Arhaiskās Karjas baznīcas apmeklējums. No Sāmsalas viduslaiku baznīcām Karjas baznīca ir vismazākā. Tomēr nozīmības un skaistās arhitektūras dēļ mazā baznīciņa it nemaz nepaliek no pārējām. Atgriešanās Kuresārē. Pietura pie tirdzniecības centra “Auriga”. Brīvais laiks tirdzniecības centra apmeklējumam! Atgriešanās viesnīcā. Vecgada vakara bankets! Jaunā gada sagaidīšana ar dzirkstošā vīna glāzi un svētku salūtu!

3.diena

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai pēc svinībām un SPA centra apmeklējumam. Došanās atpakaļ uz Muhu salas Kuivastu ostu. Pārbraukšana uz Pērnavu. Brīvais laiks pastaigai Pērnavā un pusdienām. Pērnava – viena no skaistākajām Igaunijas pilsētām, vasaras galvaspilsēta, pilsēta, kur blakus sadzīvo koka apbūve un mūsdienu villas. Tev būs iespēja redzēt Sv. Katrīnas baznīcu, kas celta 18. gs. pēc Katrīnas II pavēles; pilsētas Rātsnamu; Elizabetes baznīcu; Sarkano torni, kas celts 15. gs. un ir vienīgais saglabājies pilsētas mūra fragments. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Nakšņošana SPA viesnīcā (4*, Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņā ar attiecīgas valsts standartiem)
 • Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām
 • Ēdināšana: brokastis
 • Pārcelšanās ar prāmi
 • Vecgada bankets viesnīcā
 • Viesnīcas ūdens centra apmeklējums

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 1.20 EUR / 65+ gadi 2.40 EUR
 • Anglas vējdzirnavu apmeklējums – 6 EUR
 • Izjāde ar zirgu – 30 EUR/pers.; Izbrauciens ar zirga vadītām kamānām – 14 EUR/pers.
  (Jāpiesaka laicīgi! Vietu skaits ierobežots!)
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 50 EUR
 • Papildvieta autobusā – 50 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
Pērc
 • 30.12.18.-01.01.19. GARANTĒTS!
  20 brīvas vietas
  19900
Pirkt

«Jaunais gads Sāremā salā ar atpūtu SPA viesnīcā!» Jaunā gada sagaidīšana burvīgajā Saremā salā! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Pērnava - Muhu sala - Kuresāre. Vecgada bankets iekļauts cenā!!