Brīnumu un pasaku valsts. Aviotūre uz Portugāli
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Brīnumu un pasaku valsts»

Aviotūre, ceļojums ar lidmašīnu uz Portugāli. Papildus piemeklējam Jums ērtāko aviopārlidojumu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Lisabona-Sintra-Roka rags-Kaškaiša-Eštorila-Portu-Braga-Gimaraeša-Bon-žezuš-Koimbra-Fatima-Evora-Obiduša-Batālija-Alkobasa-Tomāra-Kaškeiša-Lisabona

1.diena (piektdiena)

Izlidošana no Rīgas uz Lisabonu. Transfērs no lidostas uz viesnīcu, izmitināšana. Brīvais laiks. Pēc vēlmes, par papildus samaksu ekskursija “Lisabona-lukss” pa vēsturisko pilsētas daļu: Se katedrāle, Sv. Georga pils, Santa Žušta, Komercijas laukums, Rossio stacija. Nakts Lisabonā.  

2.diena (sestdiena)

Brokastis. Brīvs laiks. Ekskursija uz Sintru, senu mauritāņu pilsētu, kas viduslaikos kļuva par portugāļu karaļu rezidenci, un līdz pat mūsdienām ir saglabājusi savu burvīgumu.  Pilsētas simbols ir Karaļu pils – karaļu vasaras rezidence. Jūs apmeklēsiet Kvintu de Regaleiru, Pena pili, bijušo karalisko vasaras rezidenci, kas ir iekļauts pasaules UNESCO mantojumā un Portugālijas pasaules brīnumu septītniekā. Pusdienas restorānā. Tad būs brauciens pa kalna ceļu – serpantīnu uz Eiropas kontinenta tālāko rietumu punktu – Roka rags. Maršruts vedīs cauri slavenām kūrortpilsētām Kaškaiša un Eštorila, kur atpūšas visas pasaules aristokrāti. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Lisabonā.

3.diena (svētdiena) 

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Portu – Ziemeļportugāles galvaspilsētu. Ekskursija: Portu ar pusdienām. Vīnu pagrabu apmeklējums, portvīna degustācija (apmaksāšana uz vietas - 6 EUR). Brauciens ar kuģīti pa Doro upi (apmaksāšana notiek uz vietas – 15 EUR). Pilsētas apskates ekskursija. Ieraudzīsiet Sao-Bentu staciju, izrotātus flīžu paneļus, pašu augstāko pilsētas torni – Klerigušas baznīcas tornis, katedrāli, no kura pa viduslaiku ieliņām aiziesiet uz Doru piekrasti, pabraukāsiet ar laiviņu zem Eifeļa un Kardozu tiltiem, apskatīsiet Sv. Fanciska baznīcu, Grahams vīnu pagrabu un nodegustēsiet vietējo portvīnu. Pusdienas nacionālajā restorānā. Kruīzs pa Doro upi. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšana. Brīvais laiks. Nakts Portu.

4.diena (pirmdiena) 

Brokastis. Ekskursija uz Bragu – tā ir bīskapa rezidence un Portugāles katoliskais centrs. Apskates ekskursijas laikā redzēsim vēsturisko pilsētas centru: Bom Jesus do Monte baznīcu, pilsētas katedrāli, Krivuš māju, Santa Kruš baznīcu, kā arī daudzus citus vēstures pieminekļus. Pēc ekskursijas dodamies tālāk uz Gimaraišu, kas ir iekļauts UNESCO sarakstos. Hercogu mājas, Svētā Migeļa baznīca un Santjago laukums. Apskatīsim Bon Žezuš kompleksu ar tās leģendārajām trepēm – 254 pakāpieniem un brīnumainiem avotiem. Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā Porto. Nakts Portu. 

5.diena (otrdiena) 

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Lisabonu. Iekārtošanās viesnīcā Lisabonā. Ekskursija uz Koimbru – kas ir pirmā Portugāles galvaspilsēta. Ziedošs centrs, un uzskatīts par zinātnes centru Portugālē. Tieši šeit atrodas visvecākā un zināmākā universitāte, ap kuru arī rit pilsētas dzīve. Redzēsim pilsētas parku, kurā ir izveidota visa Portugāle miniatūrā. Apskates ekskursijā redzēsim galvenos pilsētas vārtus, kuri ir saglabājušies no viduslaikiem, galveno katedrāli un Santa-Kruš klosteri. Pusdienas restorānā, tradīciju bagātā gaumē. Pēc pusdienām ekskursija turpinās uz Fatimu, katoļu svētvietu. Turpat apmeklēsim alu „Krājkase ar monētām”. Atgriešanās Lisabonā. Nakts viesnīcā Lisabonā.

6.diena (trešdiena) 

Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlmes, par papildus samaksu ekskursija uz Mafru, Žozē Franka miestiņu. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar kolorītu zvejnieka ciematiņu, apmeklēsim muzeju zem klājas debess, kas ir izvietots apkārt pilij un apmeklēsim klosteri, kurš ir viens no lielākajiem Portugālē. Pēc ekskursijas brīvais laiks. Nakts viesnīcā Lisabonā. 

7.diena (ceturtdiena) 

Brokastis. Apskates ekskursija Evorā – vienā no senākajām un skaistākajām pilsētām Portugālē. Vecpilsētas unikālais ansamblis ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko daļu: Evoras simbols - Diānas Katedrāle (II gs.), Reliģijas mākslas muzejs, Sv.Franciska baznīca ar kapliču no cilvēku kauliem, kas atgādina par zemes esamības niecību. Pastaiga pa iekārto tiltu - «25. aprīļa tiltu», kas savieno Lisabonu no labās un Almadu no kreisās Težu upes puses. Šis ir viens no garākajiem iekārtajiem tiltiem pasaulē. Viens no svarīgākajiem apkates objektiem Portugālē - slavenā Jēzus Kristus skulptūra (Santuário Nacional de Cristo Rei), kura tika uzcelta, kā pateicība Dievam par Portugāles aizsardzību Otrā Pasaules kara laikā. Pēc pusdienām būs apskates ekskursija Lisabonā – Portugāles pērle. Jūs redzēsiet Žeronimuša klosteri, kas ir iekļauts UNESCO kultūras mantojumā, kā arī Belemas torni, Neatkarības prospektu, Restauratoru laukumu ar tā granīta obelisku, Rossiu laukumu ar bronzas strūklakām, katedrāli, bijušo portugaļu karaļu rezidenci Sanžorži. Pēc ekskursijas būs brīvais laiks. Nakts Laisabonā. 

8.diena (piektdiena)

Brokastis. Ekskursija uz Obidušu. Obiduša – pilsēta ar raksturīgām baltām mājiņām un sarkaniem dakstiņjumtiem. To bieži sauc par «līgavu pilsētu», jo portugāļu karaļi veda uz šejieni savas līgavas medus mēneša pavadīšanai. Vislielāko baudu Jūs iegūsiet no pastaigas pa šīs pilsētas omulīgajām ieliņām: neskaitāmas baznīcas, gleznaini pagalmi, spilgti ziedi uz akmens bruģiem – tas viss piešķir īpašu, pasakainu noskaņu. Vienā no neskaitāmām tavernām varēsiet nogaršot vietējo liķieri «Žinžu» un šokolādi, kuru nevarēsiet atrast nekur citur, jo Obiduša ir Portugāles šokolādes galvaspilsēta. Ekskursijas turpinājumā Tomara – mistiska bruņinieku - Tamplieru pilsēta, kur katrs akmens liecina par seno Portugāles vēsturi. Ir dzirdēti nostāsti, ka šeit kādreiz tika un varbūt vēljoprojām apslēpts noslēpumainais senais Grāls. Viduslaiku abatija  un Burgundu dinastijas pārstāvju apbedīšanas vieta – Alkubasu. Tad Tomara apmeklējums – mistiska Tampliēru pilsēta. Atgriešanās viesnīcā. Pābrauciens uz viesnīcu piekrastē (Eštorila vai Kaškaiša), izmitināšana. Nakts piekrastē. 

9.diena (sestdiena)

Brokastis. Brīvais laiks atpūtai. Nakts piekrastē.

10.diena (svētdiena)

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Transfērs uz Lisabonas lidostu. Izlidošana uz Rīgu.  

Ceļojuma cenā iekļauts:

 

 • Transfērs no/uz lidostu (lidojumiem no 8:00-23:00)
 • 4 pusdienas ar dzērieniem + 1 vakariņas
 • Dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgajā numurā (9 naktis)
 • Ēdināšana: 9 brokastis
 • Ekskursijas pēc programmas krieviski runājošu gidu pavadībā
 • Komfortabls transports 

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos (apmēram 45 EUR visai programmai, apmaksa uz vietas))
 • Portu vīnu pagrabu apmeklējums ar degustācijām – 6 EUR
 • Alas apmeklējums- 6 EUR
 • Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā
 • Pārlidojums Rīga – Lisabona – Rīga: no 290 EUR

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma.
 • Latvijas Republikas pilsoņa pase, kas ir izdota periodā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai ārpus valsts robežām.

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgā numurā  - no 280 EUR 
 • Izmitināšana Lisabonā viesnīcā ”Vip Berna”***, Porto -  „Star Inn Porto”***, vai piekrastē „Sana Estoril”*** , „Sao Mamede”** vai tās pašas kategorijas viesnīcā
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās, atrodas. 
 • Ir iespējama izmitināšana 4* viesnīcās, par papildus piemaksu.
 • Ir iespējams par papildus maksu atpūtu piekrastē paildzināt, no 50EUR/naktī divvietīgajā numuriņā.
 • Kājāmgājēju ekskursija Lisabonas vēsturiskajā daļā - “Lisabonas lukss”: 35 EUR
 • Ekskursija Mafra-Ciematiņš Žoze Franku-Eriseira ar pusdienām - 70 EUR
 • Kruīzs pa Doro upi – 15 EUR 
 • Ir iespēja rezervēt papildus vietu autobusā — no 30 EUR
 • Par papildus samaksu, ir iespējama izmitināšana viesnīcā Lisabonas centrā —no 140 EUR
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 19.12.2018. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • Katru piektdienu
  12 brīvas vietas
  87000
Pieteikties

«Brīnumu un pasaku valsts» Aviotūre, ceļojums ar lidmašīnu uz Portugāli. Papildus piemeklējam Jums ērtāko aviopārlidojumu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Lisabona - Sintra - Kaškaiša - Eštorila - Obiduša - Nazare - Bataļa - Fatima - Evora - Portu - Brāga - Kuimbra