Čehija: Dienvidu Morāvijas pilis un dabas brīnumi! Ceļojums ar autobusu
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Čehija: Dienvidu Morāvijas pilis un dabas brīnumi»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Olomouca – Brno - Prāga – Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova - Macoha - Krakova

1.DIENA

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Čehija. Braucam cauri Olomoucai - vienai no skaistākajām un senākajām Čehijas pilsētām. Nakts viesnīcā Brno

2.diena

Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija uz Prāgu - simts torņu un «Zelta pilsētu» (25EUR). Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Jūs apskatīsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Brīvais laiks. Piedāvājam doties braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi un izbaudīt gardas vakariņas uz klāja vai doties siltā vakara pastaigā apskatot romantisko pilsētu. Pastaigas laikā redzēsiet Prāgas vakara apgaismojuma izrādes, kā arī varēsiet nobaudīt tasīti aromātiskās čehu kafijas vai glāzi atsvaidzinoša čehu alus. Atgriešanās Brno. Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis. Brīvais laiks Brno. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju «Dienvidu Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova» (35EUR).
Valtices pils, kopā ar 7 kilometrus attālo Lednices pili, ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā kā Lednices-Valtices apvidus. 
Apburošās princeses Zeltītes pils Lednice – pils ir celta neogotikas stilā, tāpēc tā ir ideāla filmēšanas vieta. Pils ir redzama daudzās filmās- pasakās: “Pūķa gredzens”, “Brīnuma deguns”, “Sprīdītis” un citās pasaku filmās. Redzot pili, noteikti prātā būs doma: “Tā ir pasaka!”. Pils parkā tieši pusnaktī parādās spoks – Melnais bruņinieks. Bruņinieks ir tērpies melnā mētelī, uzkāpis zirga mugurā un klīst pils parkā līdz rītausmai. Dažas reizes Melnais bruņinieks parkā redzēts ar kādu kopā.. Lednices pils apmeklējums. Ne tikai pils āriene, bet arī iekštelpas ir greznas, ar milzīgām kokgrieztām kāpnēm. Griesti Zilajā zālē ir veidoti no liepas koka un tiek uzskatīti par vieniem no skaistākajiem neogotikas paraugiem Centrāleiropas piļu interjeros. Dienas turpinājumā dosimies uz Valtices pili.
Valtices pils atrodas pie valsts robežas ar Austriju. Savādi, ka nevis greznā Lednices pils, kur rīkotas pieņemšanas, bet gan baroka stilā celtā Valtice izsenis bijusi Lihtenšteinu dzimtas rezidence. Tā ir viena no nedaudzajām Čehijas viduslaiku pilīm, kas celta baroka stilā, un līdz mūsdienām ir saglabājusi šim stilam raksturīgās formas un interjera greznos elementus. Valtices pils apmeklējums. Te ir ko redzēt vairāku stundu garumā, īpaši jāizceļ imperatora salons un guļamistaba, 19. gs. gleznu galerija, marmora kabinets, zelta zāle un baznīca ar greznām ērģelēm, kā arī baroka anfilāde pils austrumu spārnā. Vienā līnijā izvietotas durvis ved uz deviņām zālēm 80 metru garumā. Pie pils atrodas burvīgs angļu dārzs ar Diānas baznīcu. 
Mikulovas pils. Valtici no Čehijas– Austrijas robežpilsētas Mikulovas šķir vien aptuveni desmit kilometru. Arī tur kalna galā ir iespaidīga pils, kas reiz piederējusi Lihtenšteiniem. Pils ir liela, tajā ir bibliotēka ar retu izdevumu krājumu grāmatām un plaši vīna pagrabi ar milzīgām mucām. Morāvijas vīnu degustācija (15EUR). Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Apbrīnojamā Čehijas dabas objekta - «Macohas» apmeklējums.  Tas ir 140 metru dziļš bezdibenis ar savu neparasto vēsturi un nostāstiem. Ekskursijas laikā Jums piedāvās nolaisties zem zemes un alās apskatīt neparasto formu stalaktītus, stalagmītus un stalagnātus, kā arī tiek piedāvāts brauciens pa pazemes upi. Izbraukšana uz Krakovu. Olomoucas pilsētas īsa apskate: plašie pilsētas laukumi, galvenais no tiem ir Augšējais laukums – to rotā Sv. Trīsvienības kolonna, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pilsētas rāte un astronomiskais pulkstenis, Pržemisloviču pils, Sv. Vāclava katedrāle. Sv. Mavrikija dievnamā ir iespēja paklausīties lielāko Centrāleiropas ērģeļu skaņās. Pēc vēlēšanās, iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu (15EUR). Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Pietura, dienas laikā, karstām pusdienām. Ierašanās Rīgā vakarā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3,30 EUR / 65+ gadi 6,60 EUR
 • Apskates ekskursija gida pavadībā Krakovā: 15 EUR / 10 EUR bērni līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija: «Prāga»: 25 EUR / 20 EUR bērni līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija: «Dienvidu Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova»: 35 EUR / 30 EUR bērni līdz 12 gadiem
 • Ieejas biļetes «Macoha»- 180 CZK pieaugušajiem / 100 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Valtices pilī - 320 CZK pieaugušajiem / 230 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Lednices pilī: 330 CZK pieaugušajiem / 230 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Mikulovas pilī- 120 CZK
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 70 EUR
 • Papildvieta autobusā – 80 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020 gadā!
  38 brīvas vietas
  22000
Pieteikties

Čehija: Dienvidu Morāvijas pilis un dabas brīnumi. Ceļojums visai ģimenei! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Olomouca – Brno - Prāga – Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova - Macoha - Krakova