JAUNUMS! Krēta un Santorini! Ceļojums ar autobusu
Jaunums
Valsts:
Ceļojuma tips:

JAUNUMS! Krēta un Santorini

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Timišoāra, Atēnas, Hanija, Knosa, Retimna, Santorines sala, Agija Galini, Agios Nikolaos, Elunda, Meteora, Kalampaka, Sofija, Arada

15 dienas, visas naktis - viesnīcās

1. diena

“Rīga – Ziemeļungārija”. Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.

2. diena

“Ziemeļungārija – Timišoāra – Bulgārijas ziemeļi”. Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Pauze Timišoāras (Timişoara) pilsētā. Ceļš pa Rumāniju, Bulgāriju. Nakts - viesnīcā Bulgārijas ziemeļos. 

3. diena

“Bulgārijas ziemeļi – Katerini apkaime”. Brokastis. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Vakarā - atpūta pie jūras Olimpa Rivjērā. Nakts - viesnīcā Grieķijā, Katerini apkaimē.

4. diena

“Katerini apkaime – Atēnas – Atēnu apkaime”. Brokastis. Ceļš pa Grieķiju. Dienas otrajā daļā - iekārtošanās viesnīcā Atēnu apkaimē. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Atēnām. Grieķijas galvaspilsēta - Atēnas (Αθήνα). Apskates ekskursija pa pilsētu: Stadiu prospekts, Nacionālais parks, Sindagma, Parlamenta ēka un sardze, Kolonaki kvartāls, marmara Olimpiskais stadions, Zappions, Olimpijas Zeva templis. Akropoles patstāvīgs apmeklējums ar iespēju apskatīt Propilejus, Nīkes templi, Partenonu, Erehtionu. Skatu laukums ar Atēnu brīnumskatiem. Brīvais laiks Plakas, Anafiotikas un Monastiraku kvartālu apskatei. Nakts - viesnīcā Atēnu apkaimē.

5. diena

“Atēnu apkaime – Pireja – Herāklija – Krētas ziemeļu piekraste”. Brokastis. Pirejas (Πειραιάς) osta. No rīta - iekāpšana prāmī Pireja - Herāklija. Brīvais laiks uz kuģa. Vakarpusē - ierašanās Krētas (Κρήτη) salā Herāklijā (Ηράκλειο). Iekārtošanās viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē.

6. diena

“Krētas ziemeļu piekraste – Hanija – Krētas ziemeļu piekraste”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Haniju. Hanija (Χανιά). Bijusi Krētas galvaspilsēta un otrā lielākā salas pilsēta pievelk tūristus no visas pasaules ar savējo unikālo venēciešu, oamāņu un grieķu kultūru savienojums. Šī ir viena no Grieķijas skaistākām kūrortpilsētām un iemīļota atpūtas vieta. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē.

7. diena

“Krētas ziemeļu piekraste – Knosa – Krētas ziemeļu piekraste”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Knosu. Knosa (Κνωσός) – senas Mīnojas civilizācijas centrs. Knosas pils arheoloģiskās zonas apmeklējums. Atgriešanas viesnīcā. Atpūta pie Krētas jūras. Nakts - viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē.

8. diena

“Krētas ziemeļu piekraste – Retimna – Krētas ziemeļu piekraste”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Retimnu. Retimna (Ρέθυμνο). Šajā skaistajā pilsētā ar bagāto vēsturi var apskatīt labi saglabājušos venēciešu XVI gs. arhitektūras paraugus: Lielos vārtus, lodžiju, cietoksni Poleokastras kalnā. Senas turku mošejas piešķir vietai austrumniecisku kolorītu. Pilsētas krastmalā ir daudz mājīgu kafejnīcu un nacionālās tradīcijās veidotu tavernu. Atpūta pie Krētas jūras. Nakts - viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē.

9. diena

“Krētas ziemeļu piekraste – Agios Nikolaos – Elunda – Krētas ziemeļu piekraste”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Agios Nikolaos un Elundu. Agios Nikolaos (Άγιος Νικόλαος) – krāšņā kūrortpilseta Krētas austrumos. Elundas (Ελούντα) kūrortpilsēta. Atpūta pie jūras. Atgriešanās - vakarā. Nakts - viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē.

10. diena

“Krētas ziemeļu piekraste – Agija Gallini – Krētas ziemeļu piekraste”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Agiju Gallini. Kūrortpilsētiņa Agija Gallini (Αγία Γαλήνη) Krētas dienvidu piekrastē. Atpūta pie Lībijas jūras. Nakts - viesnīcā Krētas ziemeļu piekrastē.

11. diena

“Krētas ziemeļu piekraste – Herāklija – Santorine – Pireja”. Brokastis. Pārbrauciens ar kuģi uz Santorines/Tiras (Σαντορίνη/Θήρα) salu. Santorini raksturo savdabīga vulkāniska ainava, spilgta saule, baltas mājiņas, melnas un sarkanas pludmales. Santorini sala ir unikāla, gandrīz vai maģiska vieta ar elpu aizraujošām ainavām un vulkānu līča centrā. Agrāk salai bija apaļa forma, taču pēc vulkāna izvirduma 1450. g. p.m.ē. visas salas centrālā daļa nogrima. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Santorini salu. Salas galvaspilsēta - Tira/Tēra (Θήρα/Φηρά), izsmalcināta pilsētiņa Ia (Οία ). Brīvais laiks. Vēlu vakarā - iekāpšana prāmī Santorine - Pireja. Nakts uz kuģa.

12. diena

“Pireja – Meteora – Kalampaka – Kalampakas apkaime”. Ierašanās Pirejā. Ceļš pa Grieķiju. Iekārtošanās viesnīcā Kalampakas apkaimē. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Meteoru, Kalampaku, Ikonu fabriku. Meteoras (Μετέωρα) apskate, kur uz klintīm bizantiešu laikā tika uzcelti daži klosteri. Mūsdienās Meteorā darbojas 6 klosteri. Viesosimies vienā no tiem. Pauze Kalampakas (Καλαμπάκα) pilsētiņas centrā. Nakts - viesnīcā Kalampakas apkaimē.

13. diena

“Kalampakas apkaime – Sofija – Bulgārijas ziemeļi”. Ceļš pa Grieķiju, Bulgāriju. Pauze Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā (София). Nakts – viesnīcā Bulgārijas ziemeļos vai Rumānijas dienvidos. 

14. diena

“Bulgārijas ziemeļi – Arada – Polijas dienvidi”. Ceļš pa Rumāniju. Pauze Aradā (Arad). Tranzīts. Nakts - viesnīcā Polijas dienvidos.

15. diena

“Polijas dienvidi – Rīga”. Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 15. uz 16. dienu - ierašanās Rīgā.

Cenā ietilpst: 

 • brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
 • kuģa biļetes Pireja - Herāklija, Herāklija - Santorini, Santorini - Pireja (klāja vietas),
 • naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
 • brokastis viesnīcās pēc programmas,
 • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi: 

 • brauciens uz Meteoru un Kalampaku - 25€,
 • Meteoras klosteris – 3€,
 • brauciens uz Atēnām – 25€,
 • brauciens uz Haniju – 45€,
 • brauciens uz Knosu - 30€,
 • Knosas biļēte - 15€,
 • brauciens uz Retimnu - 40€,
 • iepazīšanās ar Santorini - 35€,
 • brauciens uz Agiju Galini - 40€,
 • brauciens uz Agios Nikolaos un Elundu - 45€, 
 • Atēnu Akropole – 20€,
 • vieta 4-viet. kajītē uz prāmja - 37€ vienā virzienā, vieta 2-viet. Kajītē uz prāmja - 44€ vienā virzienā

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
 •  

JAUNUMS! Krēta un Santorini! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Timišoāra, Atēnas, Hanija, Knosa, Retimna, Santorines sala, Agija Galini, Agios Nikolaos, Elunda, Meteora, Kalampaka, Sofija, Arada / 15 dienas, visas naktis - viesnīcās