29.12. JAUNUMS! Pirmo reizi Baltijā: Ķīnas laternu festivāls Lietuvā!
Garantēts

JAUNUMS!«Gardās Jelgavas karameles un iespaidīgais laternu festivāls Pakrojā!»

Jelgava-  Krusta kalns - Pakroja

10:30 izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojums).
Pirmā pieturvieta būs Jelgavā. Apmeklēsim karameļu darbnīcu. Karameļu darbnīca izstrādā karameles, izmantojot tikai dabīgas un kvalitatīvas izejvielas. Mēs skrupulozi vērtējam ko un cik pievienot karameļu sastāvam – arī glikozes sīrupu mēs izmantojam tādu, kas ir iegūts dabīgā fermentācijas procesā.Tās nav vienkārši karameles, tā ir mīlestība pret dzīvi! Ekskursijas laikā redzēsim karameļu gatavošanas demonstrējumu, dzirdēsim stāstījumu un piedalīsimies degustācijā. Ikvienam būs iespēja pagatavot savu īpašo karameli.
Pārbrauciens uz Krusta kalnu. Tā ir pati svētākā vieta Lietuvā un visā Baltijā, uz kuru ik gadu tiek atnests simtiem krustu, šeit redzami krusti un krustiņi no vairākām pasaules vietām - gan tūristu atvesti, gan rokām taisīti un kādam par godu novietoti.
Pārbrauciens uz Pakrojas muižu, kas ir viena no interesantākajām Lietuvas muižām.  
Jaunums! Lielākajā muižas kompleksā Lietuvā – Pakrojas muižā. Pirmo reizi Baltijā norisināsies festivāls, kura saknes meklējamas vairāk nekā divus tūkstošus gadu senā pagātnē – "Lielās Ķīnas laternas". Šeit būs apskatāmas 20 Ķīnā darinātas gigantiskas zīda laternu skulptūras, festivālā tiks iedegts 40 metrus garš pūķis, būs iespēja redzēt pandu dārzu, milzu flamingo un Pelnrušķītes karieti, izstaigāt briežu mežu un piedzīvot daudz spilgtu emociju. Festivāla laikā darbosies svētku tirdziņš, kurā būs iespējams baudīt arī austrumu virtuves garšas un pat satikt Ziemassvētku vecīti.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 0.8 EUR / 65+ gadi 1.6 EUR
 • Ieejas maksa Pakrojas muižā – 12,00 EUR no personas/ bērniem 10 EUR (uz vietas biļešu cenas būs dārgākas)
 • Karameles pagatavošanas Jelgavas Karameļu darbnīcā- 2,00 EUR no personas
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR
 • Personīgie izdevumi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 22.12.18 GARANTÉTS!
  Stop Sale
 • 29.12.18 ar ILK
  6 brīvas vietas
  2500
 • 29.12.18
  10 brīvas vietas
  2500
Pirkt

JAUNUMS! Pirmo reizi Baltijā: Ķīnas laternu festivāls Lietuvā! Šeit būs apskatāmas 20 Ķīnā darinātas gigantiskas zīda laternu skulptūras, festivālā tiks iedegts 40 metrus garš pūķis, būs iespēja redzēt pandu dārzu, milzu flamingo un Pelnrušķītes karieti, izstaigāt briežu mežu un piedzīvot daudz spilgtu emociju. Festivāla laikā darbosies svētku tirdziņš, kurā būs iespējams baudīt arī austrumu virtuves garšas un pat satikt Ziemassvētku vecīti.