08.12. Lielais Ziemassvētku Gadatirgus Viļņā! Dienas ekskursija uz Lietuvu

«Lietuva – Lielais Ziemassvētku Gadatirgus Viļņā!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Viļņa 

1.diena

06:30 izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas stūris).

Pārbrauciens uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņā. Pilsētas apskates ekskursija*. Viļņas Vecpilsēta iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām ļaus Jums izjust pilsētas seno garu. Viļņas Universitāte – viena no vecākajām universitātēm Eiropā. Ebreju kvartāls, Sv.Annas baznīca, Katedrāle, Ģedimina tornis un mūsdienu pilsētas centrs – Ģedimina prospekts. 

Tālāk mūs sagaida Lielais Ziemassvētku gadatirgus! Vislielākā preču izvēle, kura ļauj pilnībā sagatavoties Ziemassvētku un Jaunā Gada svētkiem! LITEXPO piedāvā plašu klāstu visa nepieciešamā, lai svētki ir izdevušies! Liels tirgotāju skaits, kuri ir atbraukuši no visas Lietuvas, piedāvā dzērienus un ēdienus svētku galdam, daudz jaunu ideju ne tikai Ziemassvētku dāvanām, bet arī mājas dekoram. Lielā Ziemassvētku gadatirgū būs: iespēja iegādāties gardumus svētku galdam, iegādāties dāvanas visiem tuvajiem, iegādāties jaunus Ziemassvētku rotājumus gan mājām, gan mājas pagalmam, Ziemassvētku egles rotaļlietas, un, protams, arī pašiem mazākajiem būs ko darīt – sagaida spēles un neparasti uzdevumi. Ziemassvētku gadatirgū varēs atrast visu, lai sagatavotos brīnišķīgiem un spilgtiem Ziemassvētkiem!

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas “par papildus samaksu”

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 •     Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.3 EUR / 65+ gadi 6.6 EUR
 •     Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 •     Papildvieta autobusā – 10 EUR
 •     Ekskursija Viļņā: 5 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta, lai saņemtu informāciju.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 08.12.18
  24 brīvas vietas
  2500
Pirkt

Lielais Ziemassvētku Gadatirgus Viļņā! Dienas ekskursija uz Lietuvu. Ziemassvētku gadatirgū varēs atrast visu, lai sagatavotos brīnišķīgiem un spilgtiem Ziemassvētkiem! Iepirkšanās tūre pirms Ziemassvētkiem!