Lietuva - Ķeram vēju Kuršu kāpā un ciemojamies pie dinozauriem un raganām!

«Lietuva - Ķeram vēju Kuršu kāpā un ciemojamies pie dinozauriem un raganām!»

Apmeklētās vietas brauciena laikā: Palanga – Klaipēda - Nida. 

* bērniem līdz 7 gadu vecumam (neaizņemot atsevišķu gultas vietu Twin/Dbl numurā)  brauciena cena ir 60 EUR

1.diena

7.30 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles un Dzirnavu ielu krustojums).

Pārbrauciens līdz Palangai. Neliela ekskursija Palangā- iepazīšanās ar pilsētas centru gada skaistākajā laikā. Piejūras promenāde, mols.
Brīvs laiks suvenīru iegādei, pusdienām. 

Palangas lepnums – Dzintara muzejs un grāfa Tiškeviča pils parks. Šis muzejs ir viens no galvenajiem Palangas apskates objektiem, turklāt muzejā izveidota interaktīva ekspozīcija, ar milzu lupām, kas ļauj kārtīgi izpētīt dzintara gabalos uz mūžiem iesprostotos kukainīšus. Muzejā ir lielākā dzintara kolekcija pasaulē, kas ilustrē "saules akmens" vairāk nekā 40 miljonus gadu ilgo vēsturi. 

Ierašanās Raidaļu ciematā, kas atrodas vien 7 km attālumā no Klaipēdas. Šajā ciematā apskatāms lielākais Dinozauru parks Baltijas valstīs. Šeit Tev būs iespēja iejusties patiesi reālistiska efekta savvaļas dabā. Te varēsi redzēt visīstākos dinozaurus, kas mauro, kustas, elpo un sprauslā ūdeni. Parka apmeklētājiem biļetes cenā ir iekļautas arī dažādas papildatrakcijas, kā piemēram, 5D kinoteātris, ūdensvelosipēdi, rotaļu laukumi, karuseļi, batuti, spoguļu istaba un mašīnītes. 
Parka teritorijā par papildmaksu ir iespējams apmeklēt Radaiļu muižas restorānu. 

Absolūtais pārsteigums apmeklētājiem – māja, kas ir novietota uz jumta un kurā viss ir apgriezts kājām gaisā, tādējādi rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas, apzināti liekot meklēt jaunus pielāgošanās veidus. Šī relaksācijas atrakcija ir paredzēta tiem, kurus ir nomocījusi pastāvošā kārtība un ieradumi, lai citām acīm paraudzītos uz pierasto komfortu un stabilitāti.

Pārbrauciens uz Klaipēdu. Nakts viesnīcā Klaipēdā.

2.diena

Brokastis viesnīcā. 
07:30 izbraukšana no viesnīcas. Pārcelšanās uz Kuršu kāpu, kur ir visvairāk saulaino stundu Baltijā. Kuršu kāpa- Lietuvas dārgums, smilšu brīnums, unikāls dabas veidojums.

Dabas sagādāts pārsteigums, šķiet, arī pašiem neringiešiem ir jūras kraukļu jeb kormorānu kolonija līdzās Jodkrantes ciematam. Pelikānveidīgo kārtas putni, kas ilgi bijuši Eiropas Savienībā aizsargājamo statusā, tur savairojušies tā, ka lielākā daļa koku nokaltuši. Kormorāni vij ligzdas koku galotnēs un labi sadzīvo ar pelēkajiem gārņiem, kas uzturas nedaudz zemākos zaros.

Raganu kalna apmeklējums. Jodkrantes Raganu kalns ir liela paraboliska ar skujkoku mežu apaugusi kāpa. Tā koka skulptūru brīvdabas ekspozīcija ir viens no populārākajiem nacionālā parka apskates objektiem. Pa kāpas nogāzēm un augšpusi ir izveidota taka, kuras malās izvietotas ~80 Lietuvas daiļamata meistaru darinātās koka skulptūras, kas ataino Lietuvas tautas daudzveidīgo mitoloģiskās pasaules tematiku.
Pārbrauciens līdz Nidai. 
 
Etnogrāfiskas zvejnieku sētas apmeklējums. Lauku māja, kas ir raksturīga Kuršu kāpai, atrodas lagūnas krastā vecās Nidas dienvidu daļā. Šeit 20. gadsimta pirmajā pusē kopā ar savu sievu un trim bērniem dzīvoja zvejnieks. 1973. gadā māja atjaunota un tajā var redzēt 20. gs. vietējo zvejnieku dzīvesveidu un tā laika interjeru.

Pārnidas kāpā uzstādītais granīta Saules pulkstenis precīzi parādīs laiku. Saules pulkstenis ir 13,8 m augsts akmens stabs, kas sver 36 tonnas. Uz blakus tam esošiem nelieliem pakāpieniem, kas klāti ar granīta plāksnēm, ir izkaltas stundu un pusstundu atzīmes, kā arī pa vienai katram mēnesim, un vēl četrām saulgriežiem un ekvinokcijām. Saules pulksteņa izskatu diktējusi pati daba — šeit neredzēsiet nekādus mākslinieciskus izgudrojumus, uzmanīgāk ieskatoties, sapratīsiet, ka pakāpienu ģeometrija atgādina vēja atpūsto seno kāpu smilšu slāņus.

Brīvs laiks atpūtai pie jūras.

Pārbrauciens līdz Delfinārijam.  Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem.

Pietura pusdienu pauzei. Ceļš mājup. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Tūristu klases autobuss
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Ekoloģijas nodoklis iebraukšanai Kuršu Kāpas Nacionālajā parkā
 • 1 vieta divvietīgā numurā, 3* viesnīcā Klaipēdā ar brokastīm
 • Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā 

Papildus izdevumi:

 • Dzintara muzeja apmeklējums – 2,50 EUR no personas
 • Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu – 3,00 EUR
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 45,00 EUR
 • Ieejas biļetes dinozauru parkā- 10 EUR (no 2 gadu vecuma)
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana:1.14 EUR / 65+ gadi 2.28 EUR / 71+ gadi 3.42 EUR 
 • Delfīnu šovs- 9,00 EUR pieaugušajiem, 4.50 EUR bērniem
 • Prāmja biļete pasažieriem un pārcelšanās ar autobusu – 3,00 EUR no personai
 • Etnogrāfiskas zvejnieku sētas apmeklējums- 1.00 pieaugušajiem, 0.50 EUR skolēniem, studentiem
 • Personīgie izdevumi

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā numurā – 45 EUR
 • Papildvieta autobusā – 50 EUR
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas.
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
Piesakies
 • Drīzumā!
  30 brīvas vietas
  13000
Pieteikties

Lietuva - Ķeram vēju Kuršu kāpā un ciemojamies pie dinozauriem un raganām! 2 dienu atpūta vasaras atvaļinājumā. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Palanga – Klaipēda - Nida Kuršu kāpa ir vieta, kur ir visvairāk saulaino stundu Baltijā. Kuršu kāpa- Lietuvas dārgums, smilšu brīnums, unikāls dabas veidojums.