Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Čarterreisi
Valsts:
Ceļojuma tips:

LIDOJUMI: ANTĀLIJA: SĀKOT NO 17.04.22 LĪDZ 24.10.22. (PIRMDIENĀS, TREŠDIENĀS, PIEKTDIENĀS, SESTDIENĀS, SVĒTDIENĀS)

Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras.

Kūrorts Antālijā:

Turcijas lielākais Vidusjūras kūrorts. Pilsāta, kuras vēsture tiek datēta ar 159. p.m.ē., sagaida tūristus ar burvigo vecpilsētu, plašajām un tirajām pludmatēm. Pašā vecpilsētas vidū iekārtojusies jahtu piestātne, kuras piekrastē netrūkst restorānu, bāru un suvenīru veikaliņu. Netālu no Antālijas atradušās antikās pilsētas Termas, Perge un Aspendosa. Ne mazums vēsturisko pieminekļu saglabājušies šajās vietās vēl līdz pat šai dienai. 

Antālija ir viens no lielajiem civilizācijas šūpuļiem, kas glabā senu kultūras, arhitektūras un mākslas mantojumu. Antālijas provinces pasakainā daba – tirkiz-zilās pludmales un līči, stāvās kalnu grēdas, biezie, tumsnējie meži un rusganas stepes, papildina un izceļ daudzas vēstures liecības, kas saglabājušās ka seno celtņu drupas pat no 2. gs.p.m.ē. Antālija glabā antiko grieķu, romiešu, persiešu, bizantiešu un Osmaņu impērijas vēsturi cauri gadu tukstošiem, par ko liecina arheoloģiski izpētītās un tūristu apskatei piedāvātās vairākas seno pilsētu drupas.

Attālums no Antālijas lidostas tikai 5 km!

Ko redzēt un apmeklēt Antālijā:

Uz dienvidaustrumiem no Antālijas atrodās brīniškīgais Dudena ūdenskritums. Dudena ūdenskritums ir 20 metrus plats un tā ūdens gāžas no 15 metrus augstuma! Ūdenskritumu papildina alas - pateicoties vulkāniskā tuffa minerāla klātbutnei, šeit joprojām novērojama stalagnītu un stalaktītu veidošanās.

Hadriana vārti ir vienigie pilsētas vārti, kas ir saglabājušies līdz mūsdienām un tika celti par godu imperatora Hadriana vizītei pilsētā 130. gadā. Vārti, izņemot pašas kolonas, ir veidoti no tīra marmora, to reljefs un grebumi ir īpaši izsmalcināti.

Koprulu Canjona Nacionālais parks (Köprülu). Koprulu nacionālais parks robežojas ar Manavgat. Tas stiepjas 14 km garuma un 100 m platā ielejā starp Balas ciematu un Beskonaku. Parks lidzinās Kapadokijas pasaku skursteņiem. Arī musdienās tiek lietots senais tilts, kas škerso Kopru upes straumi. Šeit ir milzum-daudz zivju restorānu, tiem, kuriem garšo jūras veltes.

Antālijas Muzejs ir viens no Turcijas labākajiem muzejiem. Antālijas muzejā apskatāmie eksponāti un kolekcijas ir saglabājušies no dažadām civilizācijām, kas dzīvojušas un valdījušas šajā reģionā. Muzeju noteikti ir vērts apmeklēt pirms vai pēc ekskursijām uz vēsturiskām vietām.

Tiem, kuri celo ar berniem, bus interesanti apmeklet Delfinariju! Apmekletajiem iespeja nirt un peldet, izbaudit izpriecas uz dažadas sarežgitibas udens atrakcijam. Ipaši apmaciti delfini demonstres krašnu šovu. 

Uzzini par visiem karstakiem piedavajumiem un izvelies sev vislabak piemerotu! Visa informacija par viesnicam, to atrašanos vietu un komplektaciju, jo mes zinam, ka katram ir sava. Viesnicas gimenem ar berniem, romantikakas vietas jaunlaulatiem, skalas un jautras viesnicas draugiem un tiem, kam patik izklaides, ka ari mierigai atputai pie juras ar gramatu rokas - mes palidzesim Jums atrast "savu", isto viesnicu idealai atputai pie juras!

Uzzini par visiem karstākajiem piedāvājumiem un izvēlies sev vislabāk piemerotu! Visu informaciju par viesnīcām, to atrašanos vietu un komplektāciju varat uzzināt ceļojumu birojā Laimtūre, jo mēs zinam, ka katram ir savs ideāls atvaļinājums! Viesnīcas ģimenēm ar bērniem, romantikākās vietas jaunlaulātiem, skaļas un jautras viesnācas draugiem un tiem, kam patīk izklaides, kā arī piemeklēsim ideālu viesnīcu tiem, kuri sapņo par mierīgu atpūtu pie jūras ar grāmatu rokās - mēs palidzēsim Jums atrast "savu", īsto viesnīcu ideālai atpūtai pie jūras!

Piesakies
  • 2022. gadā, cenas no
    12 brīvas vietas
    64000
Pieteikties

Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Čarterreisi. Kūrorts Antālijā: Turcijas lielākais Vidusjūras kūrorts. Pilsāta, kuras vēsture tiek datēta ar 159. p.m.ē., sagaida tūristus ar burvigo vecpilsētu, plašajām un tirajām pludmatēm. Pašā vecpilsētas vidū iekārtojusies jahtu piestātne, kuras piekrastē netrūkst restorānu, bāru un suvenīru veikaliņu.