Apburošā Slovākija: termālie avoti un baseini, stalaktītu alas un Augstie Tatri. Ceļojums ar autobusu
Garantēts

«Apburošā Slovākija: termālie avoti un baseini, stalaktītu alas, pilis un Augstie Tatri»

Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Varšava – Pienini Nacionālajā parks – nobrauciens ar plostiem - Poprada – Jasova - Košice – Spišas cietoksnis – Levoča - “Vrbov” termālais parks – Bardejova - Demanovas stalaktītu alas: Brīvības ala un Ledus ala – Oravas pils

1. diena 

06:00 izbrauciens no Rīgas. Laiks ceļā, Lietuva, Polija, pārbrauciens uz Varšavu. Pastaiga pa vēsturisko Varšavas centru: Pils laukums, Karaļa pils, Varšavas vecākā baznīca – Sv. Jāņa baznīca, tirgus laukums ar gotiskā stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovas apkaimē.

2. diena 

Brokastis viesnīcā. Ceļš ved pāri Tatriem. Pārbrauciens uz Slovākiju. Mūs sagaida Pienini Nacionālajā parks - pats mazākais no Slovākijas nacionālajiem parkiem, taču tā krāšņums un augu valstība ir visbagātākā. Otrs vecākais Slovākijas parks, atrodas uz pašas robežas starp Poliju un Slovākiju. Tieši starp divām valstīm, kalnu pakajē, ir izveidojusies aizsargājama zona. Viens no populārākajiem un iemīļotākajiem laika pavadīšanas priekiem ir nobrauciens ar plostiem pa Dunajecas upi, kuru izbaudīsim arī mēs! Upe pati par sevi nav dziļa, bet ļoti daudz krāču un vietām ļoti strauja, bet plostnieki savu darbu zin līdz ar to brauciens ir drošs un patīkams. Klinšainie skati nepameta visu braucienu! Brauciens ilgst aptuveni divas stundas pa 11 km garu trasi. Vakarā vakariņas nacionālajā Goraļu krogā Penīnu kalnu ielokā, iespēja iedzert slovāku nacionālo dzērienu Borovičku un uzlaist kādu danci.. Pārbrauciens uz Popradu. Nakts viesnīcā.

3. diena 

Brokastis. Brīva diena. Ja ir vēlēšanās, tiek organizēta ekskursija «Slovākijas pazemes bagātības un Košice» (25EUR). Slovākijas alas ir īsti dārgumi, kas tūristiem piedāvā neparastu pieredzi un iespēju atklāt noslēpumaino un apburošo pazemes valstības skaistumu. Jasovas ala, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojumā, (garums - 2811 m) atrodas 25 km no Košices un tika atklāta XIII gadsimta vidū, bet tās skaistums bija atvērts priekš apmeklētājiem jau kopš 1846. gada. Jasovas alā tika atrasts pats senākais alu sienas uzraksts Slovākijā. Šo alu izmanto, kā vietu priekš dziedinošām speleoklimatiskajām procedūrām. Pārbrauciens uz Košicu. Kājāmgājēju ekskursija Košicē. Otra pēc lieluma pilsēta Slovākijā, atpazīstama pēc sava brīnišķīgi atjaunota vēsturiska centra, kā arī pēc gotiskās Svētās Elizabetes katedrāles (XIV gs.). Galvenā Košices iela, kas ir piepildīta ar cēlām pilīm un katoļu baznīcām, šodien ir gājēju zona ar daudziem veikaliņiem, kafejnīcām un restorāniem. Pilsētā ir daudz muzeju, kā, piemēram, pazemes Arheoloģiskais muzejs, Bendes bastions ar seno ieroču izstādi, Slovākijas tehnikas muzejs ar planetāriju u.c. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt tirdzniecības centru “Aupark”. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Ja ir vēlme, tiek organizēta ekskursija uz Spišu ar atpūtu “Vrbov” termālajā parkā (25EUR). Spišas cietoksnis, kas ir UNESCO pasaules mantojumā kopš 1993. gada, ir viens no lielākajiem un cēlākajiem cietokšņiem Viduseiropā. Ir saglabājušās pilsētas daļas, kas tika uzceltas XIII-XV gs. Cietoksnis aizņem 4,4 ha lielu platību un atrodas uz dolomītu klintīm gandrīz 200 m virs apkārt esošajiem laukiem un virs pilsētiņas Spišske Podhradje. Daudzi šo cietoksni uzskata par Slovākijas nacionālo simbolu. Levoča – bijušais centrs un pati bagātākā pilsēta Spišas reģionā. Dotajā brīdī Levoča ir kultūrvēsturisks dārgums starp Slovākijas pilsētām, kura ir slavena ar Svētā Jēkaba katedrāli, kur atrodas pasaules augstākais gotiskais altāris (19 m), kā arī ar senlaicīgiem nocietinājumiem. Termālais parks “Vrbov” - baseinu komplekss ar termālo ūdeni (26 – 38 С°). Geotermālais ūdens baseinos ienāk no vairāk par 2000 m liela dziļuma un satur minerālus, kas labvēlīgi ietekmē ādu, elpošanas, kustību, nervu u.c. sistēmas. Apmeklētāju rīcībā ir bārs ar uzkodām. Labi paēst var arī termālā parka baseinu teritorijā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Demanovas alām. Demanovas stalaktītu alas ir visskaistākās un interesantākās Slovākijā. 2 km pastaiga pazemē pa alu labirintiem un zālēm piecos dažādos līmeņos. Demanovas Brīvības ala, kuru mēs apmeklēsim ir viena no skaistākajām Eiropas alām un pati apmeklētākā ala Slovākijā. Alai ir sarežģīta koridoru, pazemes zāļu un grotu sistēma. Bez stalaktītiem, stalagmītiem un brīnumainiem akmens ūdenskritumiem šeit atrodas arī raksturīgi nelieli ezeriņi ar bagātīgiem stalaktītu rotājumiem dažādos veidos. Demanovas ledus ala, kuras garums ir 1750 m. Alas zemākajās daļās atrodas skaisti ledus veidojumi. Visskaistākie tie ir pavasarī, kad ūdens no kūstošā sniega ieplūst alā un tur sasalst, veidojot ledus grīdu un varenas kolonnas. (Ledus alas apmeklējums ir atkarīgs no laika apstākļiem, un apmeklējums nav garantēts). Pārbrauciens uz Oravas pili, kas atrodas uz 112 metrus augstas klints pie Oravas upes, tiek uzskatīta par pašu skaistāko Slovākijas pili. Pils it kā karājas tieši virs upes, un tieši šī novietojuma dēļ tai ir vēl viens nosaukums - “ērgļa ligzda”. Ekskursija Oravas pilī gida pavadībā. Gadsimtu gaitā, pils ir augusi, un šodien tajā atrodamas 154 dažādas istabas un zāles, 754 pakāpienus un pasakainu skatu! Pils celšana ir bijis garš process, un katrs gadsimts pils arhitektūrā ir atstājis savas pēdas: šodien gan pils ārpusē, gan interjeros var manīt dažādus arhitektūras stilus: gotika, renesance, barroko un par elementi no modernisma. Brīnišķīgais skats, kas ieskauj Oravas pili no visam pusēm, spēj apburt ik vienu. Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Tranzīts - Polija, Lietuva. Laiks pusdienām. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 3.42 EUR / 65+ gadi 6.84 EUR/ 71+ gadi 10.26 EUR
 • Nobrauciens ar plostiem pa Dunajecas upi: 20 EUR
 • Izbrauciena ekskursija “Slovākijas pazemes bagātība un Košice”:  25 EUR / 20 EUR bērniem līdz 12g
 • Izbrauciena ekskursija uz Spišu ar atpūtu termālajā parkā “Vrbov”: 25 EUR / 20 EUR bērniem līdz 12g
 • Oravas pilī ieejas biļetes: 10 EUR / 5 EUR bērniem līdz 12g
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu 1-vietīgā nr - 70 EUR
 • Papildvieta autobusā – 80 EUR
 • Ieejas biļetes termālajā parkā “Vrbov”: apmeklējums 2,5h: 8,50 EUR/ bērniem 6 EUR
 • Ieejas biļetes Jasovas alā – 5 EUR / 2,50 EUR
 • Ieejas biļetes Demanovas stalaktītu alās – 15 EUR / 7.50 EUR bērniem / 10 EUR foto atļauja

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Pērc
 • 20.08.19- 25.08.19 GARANTĒTS!
  Izpārdots
 • 24.09.19- 29.09.19
  32 brīvas vietas
  22000
Pirkt

Apburošā Slovākija: termālie avoti un baseini, stalaktītu alas un Augstie Tatri. Ceļojums ar autobusu. Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Varšava –Pienini Nacionālajā parks – nobrauciens ar plostiem - Poprada – Jasova - Košice – Spišas cietoksnis – Levoča - “Vrbov” termālais parks – Bardejova - Demanovas stalaktītu alas: Brīvības ala un Ledus ala – Oravas pils