Ceļojuma veids
Galamērķis
Datums
Cena
 
  • Visi
  • Avio ceļojumi Eiropā
  • Avio ceļojumi Āfrika
Garantēts! 14.08 Baikāla zvaigžņu lietus! Ceļojums ar lidmašīnu uz Baikāla e…
Atklājiet neatvairāmo Baikāla pasauli, planētas senāko ezeru ar caurspīdīgo un tīro ūdeni. Baikāls ir brīnumains, un ne velti sibīrieši uzskata to par jūru nevis par ezeru. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, 1996. gadā Baikāls tika iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Apskates vietas ceļojuma laikā: Irkutska-Ļistvjanka-Taļci-Oļhonas eze…
9d 178000
14.11 Dakāra un Senegāla Valsts svētkos! Ceļojums ar lidmašīnu
Dakāra un Senegāla Valsts svētkos! Ceļojums ar lidmašīnu. Senegālas galvaspilsēta Dakāra izvietojusies pašā tālākajā Āfrikas kontinenta rietumu punktā – uz Zaļā raga, ko apskalo Atlantijas okeāna siltie ūdeņi.
7d 87900
Klasiskā Ķīna- ciemos pie Avatara. Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūr…
Klasiskā Ķīna- ciemos pie Avatara. Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Ķīnu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Pekina – Siaņa- Čžanczjacze – Šanhaja
12d 217500
Dienvidu saule Palmā de Maljorkā. Ceļojums ar lidmašīnu
Dienvidu saule Palmā de Maljorkā. Ceļojums ar lidmašīnu. Baleāru salas ir Spānijai piederošs arhipelāgs Vidusjūras rietumu daļā. Tas sastāv no četrām lielām salām- Maljorkas, Menorkas, Ivisas (Ibiza), Formenteras - un vairākām mazākām. Kopā salas veido vienu no 17 Spānijas autonomajiem apgabaliem un provinci ar galvaspilsētu Palmu.
5d
Mežonīgā Korsika Lieldienās. Ceļojums ar lidmašīnu
Mežonīgā Korsika Lieldienās. Aviotūre uz Korsiku. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Bastija- Kalvi- Balanja-Kapkorsas pussala- Banifacio
5d
Kazaņas Austrumu raksti un Minskas burvība! Ceļojums ar lidmašīnu…
Kazaņas Austrumu raksti un Minskas burvība! Ceļojums ar lidmašīnu! Vienā ceļojumā – divas valstis! 6 dienas, Krievija un Baltkrievija! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kazaņa — Bolgara - Grad Svijažsk sala - Minska. Viss iekļauts cenā!
6d
Tulūza Lieldienās! Ceļojums ar lidmašīnu uz Franciju
Tulūza Lieldienās! Ceļojums ar lidmašīnu uz Franciju. Tulūza ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta, kas atrodas šīs valsts dienvidrietumos. Tulūzu dēvē par rozā pilsētu – rozā ķieģeļiem viduslaikos būvētā vēsturiskā centra dēļ.
6d

Avio lidojumi ir viens no ātrākajiem veidiem kā nokļūt jebkurā vietā uz zemes un uzsākt savu ceļojumu. Avio ceļojumos, ceļš paskrien ātri, un vairāk laika paliek izbaudīt atpūtu juras vai okeāna krastā, kā arī visu ekskursiju prieku.

Pēc statistikas un pētījumiem, ar katru gadu ceļojumi ar lidmašīnu kļūst arvien populārāki un pieprasītāki; arvien vairāk cilvēku izvēlās lidmašīnu kā savu ceļojuma transportu, lidz ar to padarot šo ceļojuma veidu arvien pieejamāku un izdevīgāku. Laimtūre organizē grupu avio ceļojumus uz dažādām valstīm, kur grupas vadītājs pavada grupu jau no lidostas Rīga. Organizējam ceļojumus uz Krieviju, Ķīnu, Maltu, Itāliju, Franciju, Portugāli u.. Laimtūre avio ceļojumu klāsts papildinās katru sezonu, tāpēc nepalaid garām iespēju iepazīt jaunu valsti, jaunu kontinentu vai salu, uz kuru vienmēr esi vēlējies doties iepriekš! Aviotūre ir viens no populārākajiem ceļojuma veidiem ar bērniem. Mūsu ceļojumos mēs piedāvājam iespēju pasūtīt ēdienu iepriekš, garantējot Jums maltīti lidmašīnā pēc Jūsu izvēles. Izvēloties ekskursiju aviotūri individuāliem ceļotājiem, mūsu komanda piemeklēs Jums ērtāko un, pēc Jūsu vēlmēm, izdevīgāko avio pārlidojumu. Baudiet ceļojumu bez rūpēm, un mēs padomāsim par visu pārējo! Laimtūre, Jūsu ceļojumu kolekcija.