Ceļojuma veids
Galamērķis
Datums
Cena
 

Diemžēl pēc Jūsu ievadītajiem kritērijiem nav atrasts neviens ceļojums. Lūdzu ievadiet citus meklēšanas kritērijus un mēģiniet vēlreiz.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

LAIMTŪRE piedāvā plašu SPA pakalpojumu klāstu, šeit atradīsiet labāko Latvijas, Lietuvas un Igaunijas SPA centru piedāvājumus.

Kāpēc iegādāties SPA piedāvājumus pie mums? Jo mēs piedāvājam labākos SPA piedāvājumus dažādām gaumēm, kurus Jūs varat atrast vienā vietā un nav vairs jāmeklē SPA iespējas, jo mēs tās jau esam atraduši.Labākais veids kā atjaunot spēku un garu ir doties SPA atpūtā. Bet, kā lai izvēlās sev piemērotāko SPA piedāvājumu no visa lielā SPA pakalpojumu klāsta? Pirmkārt, jau ir jāizvēlās kompānija, ar ko kopā tiks apmeklēts SPA centrs. Vai tā būs SPA atpūta ar ģimeni, vai tā būs romantiska nedēļas nogale SPA, vai tā būs jautra izklaide kopā ar draudzenēm/ draugiem, veselības kūre, vai tieši pretēji- pilnīga relaksācija un prāta attīrīšana vienatnē. Nemazāk svarīgi ir noteikt iespējamo budžetu, jo no tā ir atkarīgs SPA piedāvājumā iekļauto pakalpojumu klāsts. Ir iespēja izvēlēties gan konkrētas SPA procedūras, gan vairāku procedūru paketi, kā arī vairāku dienu programmu kā individuāli, tā arī pāriem vai ģimenēm. Un tas ir mīts, ka SPA atpūta vienmēr ir dārga. LAIMTŪRE piedāvā SPA atpūtu Baltijas valstīs- Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Atkarībā no kritērijiem, piemeklējam Jums piemērotāko SPA piedāvājumu Jums piemērotā laikā. Piedāvājumā ir atrodami profesionāli SPA centri, romantiskas muižas vai lauku SPA.