Burvīgā Prāga, Čehijas pilis un Karlovi Vari: minerālūdens avoti!
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Burvīgā Prāga, Čehijas pilis un Karlovi Vari: minerālūdens avoti»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Prāga - Česky Krumlov: Hlubokas pils – Loket: Loketas pils – Karlovi Vari

1. diena

No rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas teritorijai. Pieturvietā Jums būs iespēja baudīt gardu kafiju un pusdienas. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena

Brokastis. Pēcpusdienā ierašanās Prāgā - simts torņu un «Zelta pilsētā». Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR).  Jūs apskatīsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Brīvais laiks. Iesakām Jums doties braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi vai doties siltā vakara pastaigā apskatot romantisko pilsētu. Pastaigas laikā redzēsiet Prāgas vakara apgaismojuma izrādes, kā arī varēsiet nobaudīt tasīti aromātiskās čehu kafijas vai glāzi atsvaidzinoša čehu alus. Nakts viesnīcā Pragā.

3. diena

Brokastis. Brīva diena Prāgā.  Piedāvājam izbraukuma ekskursiju -  iespēju doties mazā ceļojumā uz pasakaino Česky Krumlov un Hlubokas pili (30 EUR). Apvīta ar upi, kā ar zilu lenti, pilsēta atgādina dekorācijas kādai romantiskai filmai par viduslaikiem, par karaļiem un princesēm! Taču, mazās ieliņas, pasakainā pils, pilsētas bazilika un mazās, skaistās ēkas nav dekorācijas, bet gan vēsturiskie arhitektūras pieminekļi, ar bagātu un noslēpumu pilnu vēsturi. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta 13.gs. apkārt pilij, kas celta izmantojot Gotikas, Renesanses un Baroka elementus. Apskates ekskursija pilsētā (10 EUR). Tālāk ceļš ved uz Hlubokas pili, kas celta XIII gs. un tiek dēvēta par Čehijas visromantiskāko pili. Tā ir būvēta pēc Anglijas Vindzoras pils parauga. Apskatīsim pils iekšējo pagalmu, pils torņus, aizstikloto ziemas dārzu, un pils zāles, kuru sienas lepni rotā visu 26 pils īpašnieku medību trofejas un viduslaiku bruņutērpi un ieroči. Pilī glabājas liela porcelāna, stikla, ieroču un mākslas darbu kolekcija. Brīvajā laikā aicinām apmeklēt galeriju, rotaļlietu muzeju vai izbaudīt pastaigu romantiskajā vecpilsētā. Nakts viesnīcā Prāgā.

4. diena

Brokastis. Brīva diena Prāgā. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Eiropā plaši pazīstamo kūrortpilsētu Karlovi Vari un Loketas pils apmeklējumu (30 EUR). Loketas pils stalti stāv Ohržes upes līkumā ap salu, kas kartē un dabā atgādina saliektu roku. Loketa ir īsta viduslaiku pils, kas savā vietā stāv jau vairāk nekā 800 gadu. Pilī atrodas vienreizēja porcelāna ekspozīcija, reti arheoloģiskie priekšmeti, ieroču muzejs un daudz kas cits, kas ieinteresēs pat pieredzējušu ceļotāju! Ja ticēt leģendai, pils tornī dzīvo pūķis, kurš ir draudzīgs. Šajā tornī ir vērts uzkāpt! Ja pūķi, gadījumā, neieraudzīsiet, tad apbrīnojamu skatu uz pilsētu gan! Pils teritorijā atradīsiet daudz nelielu rūķu figūras, un, protams, šeit arī ir leģendas un ticējumi – šie rūķi nes veiksmi un piepilda vēlēšanās. Tālāk dodamies uz kūrortu - Karlovi Vari. Iepazīšanās ar kūrorta centru. Minerālūdens avoti, kolonādes, apbrīnojama arhitektūra - šīs lietas visspilgtāk raksturo pilsētu. Kūrorts ir pazīstams ar karstajiem minerālūdens avotiem, to šeit ir divpadsmit. Trīspadsmito, visgaršīgāko, tūristi aizved savās somās «Becherovkas» pudelītes izskatā. Karlovi Vari vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un ārstnieciskā kosmētika būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! Brīvais laiks skaistās, saules apmirdzētās kūrortpilsētas apskatei un atpūtai. Vasaras laikā šeit gandrīz katru dienu notiek dažādi muzikāli pasākumi, gadatirdziņi, kā arī pilsētas ielas ir piepildītas ar atpūtniekiem. Atpakaļ ceļš ved cauri Prāgai uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena

Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Ceļš mūs vedīs cauri Polijas un Lietuvas teritorijām. Vakarā ierašanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Prāgā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija: «Karlovi Vari un Loketas pils»: 30 EUR / 25 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija: «Česky Krumlov un Hlubokas pils»: 30 EUR / 25 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Česky Krumlov: 10 EUR / 5 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  70 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

Biļetes

 • Ieejas biļetes Hlubokas pils: 100 CZK pieaugušie / 70 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Loketas pils: 8 EUR pieaugušie / 6.50 EUR bērniem

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Burvīgā Prāga, Čehijas pilis un Karlovi Vari: minerālūdens avoti! Ceļojums ar autobusu uz Čehiju. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Prāga - Česky Krumlov: Hlubokas pils – Loket: Loketas pils – Karlovi Vari