Ceļojumi skolām uz Igauniju! (1 diena)

Skolēnu vienas dienas ekskursijas Igaunijā

«Ciemos pie Vecā Tomasa»

Agri no rīta izbraukšana. Ceļš uz Igauniju. Apskates ekskursija Tallinā. Brīnišķīgā Kadriogu (Katrīnas ieleja) pils Tallinā, kas celta Krievijas cara Pētera I uzdevumā viņa imperatorei Katrīnai kā vasaras rezidence. Mirdzošo baroka pili ieskauj krāšņi dārzi. Tallinas Dziesmu svētku estrāde – milzīga koncertu zāle zem atklātām debesīm ar skatuvi, kur ietilpst 30 000 mākslinieku. Apmeklēsim iecienīto Piritas pludmali un romantiskās Svētās Birgitas klostera drupas. Dzirdēsiet leģendas par pieminekli “Rusalka”, kurš atrodas Tallinas līča krastā. Kājāmgājēju ekskursija pa Vecpilsētu. Vecpilsētas bruģakmeņu ielas, senā nocietinājuma siena ar sargtorņiem: Garais Hermanis un Resnā Margarita, Rātslaukums. Rātsnama tornis tika uzbūvēts reizē ar Rātsnamu 1402.-1404. gadā. 1530. gadā torņa smailē tika uzstādīts vējrādis, kuru tauta nodēvēja par Veco Tomasu. Vecais Tomass ir kļuvis par vienu no populārākajiem Tallinas simboliem - viņš tiek uzskatīts par pilsētas sargu un aizstāvi. Tallinas lielākā viduslaiku celtne - Olevistes baznīca un senākā Igaunijas baznīca – Tallinas Doma baznīca.

Ekskursijas turpinājumā piedāvājam vienu no variantiem:

1. Apmeklēt Lennusadam muzeju – vienu no daudzveidīgākajiem Jūras muzejiem Eiropā. Jūras muzejs iepazīstinās Jūs ar Igaunijas un Baltijas jūras reģiona kuģniecības vēsturi, Otrā pasaules kara un Krievijas impērijas ekspozīciju. Starp eksponātiem atradīsiet arī hidroplānu „Short Typekopiju 184”, leģendāro zemūdeni «Lembit», vēsturisko ledlauzi «Suur Toll» un unikālos hidroplānu angārus. Jums būs iespēja lidot pār Tallinu avio simulatorā, bet ar zemūdens simulatoru ienirt jūras dziļumos un pat izmēģināt savu roku tās navigācijā.

2. Televīzijas torni (1stunda).  Skats no Tallinas Televīzijas torņa ir unikāls ne tikai Tallinā, bet arī visā Ziemeļeiropā. No skatu laukuma Jūs redzēsiet mežus, skaisto Tallinas vecpilsētu un Somu līci. Šeit ir iespējams visātrāk apskatīt Tallinas visinteresantākās vietas un to, kā tās izskatījās agrāk. Jums arī būs iespēja pastaigāties uz stikla grīdas, izmēģināt sevi TV vadītāja lomā vai nosūtīt tele apsveikumu draugam.

3. Tallinas zoodārza apmeklējums. Liela dzīvnieku un putnu daudzveidība iepriecinās katru skolēnu! Viens no lielākajiem zoodārziem Ziemeļeiropā.

Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei. Izbraukšana uz Rīgu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā ar brīnišķīgu noskaņojumu un patīkamām atmiņām.

Brauciena cena skolēnam: 20 EUR

Ieejas biļetes:

 • Lennusadam – 7 EUR/14 EUR (ieejas biļetes muzejā + ekskursija vietējā gida pavadībā)
 • TV tornis: bērniem  - 5.00 EUR, pieaugušiem  - 8.00 EUR
 • Zoodārzs – bērniem 4.00 EUR, pieaugušajiem 7.00 EUR

«Tartu – izglītības un zinātnes šūpulis»

Tartu – savdabīga un daudzpusīga pilsēta. Sena pilsēta ar senām tradīcijām, taču mūsdienīga, pateicoties iedzīvotāju modernajam dzīvesveidam. Apskates ekskursija pa pilsētu. Jūs apskatīsiet vienu no Tartu pērlēm – Toomemjagi kalnu, kur iekārtots parks angļu stilā. Doma baznīcas drupas. Rātslaukums - jau senos laikos laukums tika izmantots kā tirgošanas vieta, kas savieno vecpilsētu un upes ostu. Viduslaikos laukumā uzcēla Rātsnamu – pilsētas valdi. Sv. Johana baznīca ir ne tikai interesants vietējas nozīmes kultūras piemineklis, bet arī iespaidīgs piemineklis visas Rietumeiropas mērogā. Tartu universitātes studentu pilsētiņa, radīta 1632. gadā, pēc Zviedrijas karaļa Gustava II Ādolfa rīkojuma. Zinātnes centra AHHAA apmeklējums. Jūs apskatīsiet milzīgu enerģijas mašīnu jeb Ņūtona Ābeli, pārsteidzošas tehnoloģijas Hobermana lodi, piedzīvojumu liftu uz zemes dzīlēm; velosipēds, kas „dāvā spārnus”, mini laboratorijas bērniem un jauniešiem, bērnu biržu, zinātnes veikaliņu. Daudzveidīgajā dzīvo radību muzejā „Jūras pasaule”, jūs iepazīsiet ne tikai akvāriju ar jūras iemītniekiem, bet arī lielo skudru rosīgo koloniju. Lielajā sudrabotajā lodē uz ēkas jumta, atrodas planetārijs, kur ir iespēja ieraudzīt pašas mazākās Piena Ceļa zvaigznes, kā arī noskatīties filmas par kosmosu.

Brauciena cena skolēnam: 20 EUR

Ieejas biļetes:

 • Zinātnes centrs AHHAA – 9 EUR/12 EUR
 • Planetārijs – 4 EUR

Skolēnu vienas dienas ekskursijas Igaunijā

Cena noradīta uz vienu cilvēku 40 skolēnu grupā + 2 pavadošie.

Ekskursijas cenā iekļauts:

 • Ekskursijas programma, muzeju rezervācijas
 • Brauciens ērtā autobusā (40 – 49 vietas)
 • Gida – ekskursijas vadītāja pakalpojumi visa maršruta laikā

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biļetes muzejos (vērtība norādīta ceļojuma aprakstā - bērniem/pieaugušajiem)
 • Izklaides
 • Ēdināšana

Cenas un ieejas biļetes muzejos norādītas uz 01.08.2015. Iespējamas cenu izmaiņas, tāpēc, lūdzam tās noskaidrot ekskursijas pieteikšanas laikā.

Mūsu kompānijai ir 15 gadu ilga pieredze skolnieku ekskursiju organizēšanā un vadīšanā pa visu Latviju.
Jums strādā profesionāļi, kas mīl un lieliski pārzina savu darbu. Mēs patiesi pateicamies  visiem par veiksmīgo sadarbību!
Mums svarīgākais ir apkalpošanas kvalitāte un Jūsu labsajūta.


Ceļojumu biroja «LAIMTŪRE» kolektīvs

Piesakies
 • Jums piemērotā laikā
  2000
Pieteikties

Skolēnu vienas dienas ekskursijas Igaunijā: Ciemos pie Vecā Tomasa, Televīzijas tornis, Tallinas zoodārza apmeklējums, Tartu – izglītības un zinātnes šūpulis un AHHAA centrs!