Ciemos pie Setiem uz Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgu! Ekskursija uz Igauniju

«Igaunija – Ciemos pie Setiem uz Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgu!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Setomā: Vana Jüri Ziepju darbnīca - Sātse Seto muzejs - Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgus

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojums).

Pārbrauciens uz Dienvidigauniju – uz Setomā teritoriju. Iepazīsimies ar Setu kultūru, kas bieži tiek apskatīta kā pastāvoša uz divu pasauļu robežas, tāpēc, ja vēlaties iepazīt kādu Eiropas autentisko kultūru, dodieties ar mums uz Igaunijas dienvidaustrumu pierobežas tradicionālajiem Setu ciemiem! Seti joprojām ir saglabājuši ciešas saites ar savām saknēm un kopj savu unikālo dzīvesveidu, tai skaitā valodu un tradicionālo apģērbu.
Vana Jüri Ziepju darbnīcas apmeklējums. Darbnīca ir zināma kā pirmā ziepju darbnīca Setumā. Tieši šeit izgatavo ekoloģiski tīras roku ziepes. Meistari ir izstrādājuši ap 40 dažādu veidu setu ziepju! Iepazīsimies ar ziepju daudzveidību un, protams, varēsim arī gabaliņu ziepju iegādāties un atvest uz mājām. Vana Jüri Ziepju veikalā pārdošanā ir arī ziepju trauciņi un citi ar Setumā saistīti priekšmeti.
Tālāk ceļš ved uz Sātse Seto muzeju. Muzejs tika atvērts bijušajā skolas ēkā 1974. gadā. Muzeju dibināja Sātserinna skolas leģendārais direktors Viktors Vēbers (Viktor Veeber). Sātse Seto muzejā atrodās Setomā bagātākā eksponātu kolekcija, kura iepazīstina ar Sātsi kā vecu baznīcas ciemu, ar tā apkārtnes stāstu un cilvēkiem. Muzejam ir plašs pagalms un brīnišķīgs meža parks ar mācību taku. Tas atrodas tikai pāris simts metru no Krievijas robežas. Tematiska ekskursija: Seto darbs un dzīve. Uzzināsim par Seto darbu un dzīvi sākot no 20ā gadsimta sākuma.
Pārbrauciens līdz galvenajam dienas notikumam – mūs sagaida Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgus! Uz šo laiku tirdzniecībai ir gatava Setomā vasaras raža - zivis un dārzeņi. Goda vietu gadatirgū neapšaubāmi ieņem sīpolu un ķiploku virtenes. Apmeklētājiem tiek piedāvāti dažādi rokdarbi, piedalīšanās pārtikas degustēšanā un foto konkursā. Būs iespēja nopirkt dažādus gardumus, tai skaitā zivis, kuras zvejnieki paši ir saķēruši un pagatavojuši. Savukārt bērniem būs interesanti vērot, kā vīri grebj koka priekšmetus, kā arī iejusties kalēja mācekļa lomā.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas “par papildus samaksu”

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 •     Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 0.8 EUR / 65+ gadi 1.6 EUR
 •     Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 •     Papildvieta autobusā – 10 EUR
 •     Ieejas biļetes: Sātse Seto muzejs un tematiskā ekskursija: 8 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta, lai saņemtu informāciju.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gada Augusts
  39 brīvas vietas
  3200
Pieteikties

Ciemos pie Setiem uz Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgu! Ekskursija uz Igauniju. Setomā: Vana Jüri Ziepju darbnīca - Sātse Seto muzejs - Ļūbnicas Sīpolu un zivju gadatirgus. Apmeklētājiem tiek piedāvāti dažādi rokdarbi, piedalīšanās pārtikas degustēšanā un foto konkursā. Būs iespēja nopirkt dažādus gardumus, tai skaitā zivis, kuras zvejnieki paši ir saķēruši un pagatavojuši.