Dzinatra pirts Palangā, delfīnu šovs, maģiskie zvaniņi un leģendas Lielplatones muižā! Ekskursija Lietuva

«Dzinatra pirts Palangā, delfīnu šovs, maģiskie zvaniņi un leģendas Lielplatones muižā!»

Apmeklētās vietas brauciena laikā: Palanga – Klaipēda - Platone

1.DIENA

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles un Dzirnavu ielu krustojums).

Dodamies pretīm piedzīvojumiem! - Pārbrauciens līdz Palangai uz «Atostogų parkas», kas ir lielākais ūdens atpūtas komplekss Rietumeiropā. Šeit Jūsu atpūtai tiek piedāvāti 15 baseini, arī ziemā iekštelpās atradīsiet- sporta baiseinu, bērnu baseinu, masāžas baseinu, baseinu ar zemūdens velotrenažieriem, baseinu ar augsti mineralizētu ūdeni, kā arī Kneipa zemūdens taku (pastaiga pa akmeņiem dažādas temperatūras ūdeni). Saunu zonā Jūsu ķermeņa labsajūtai un veselības uzlabošanai tiek piedāvātas 8 saunas, starp kurām ir pasaulē pirmā dzintara saunu “Saule” un Lietuvā pirmā nefrīta sauna. Dzintara saunas griesti, sienas un pat saunas gultas ir pārklātas ar dabīgo dzintaru un tā atgādina mājīgu un greznu dzintara istabu. 

Pēc labas atpūtas uz HBH alus un kvasa darītavu. Šeit Jums būs iespēja atpūsties kā arī nesteidzīgi ieturēt gardas pusdienas (par papildus samaksu), šeit atradīsiet gan gardus lietuviešu cepelīnus, gan īstu lauku kvasu.

Pārbrauciens līdz Palangai. Neliela ekskursija Palangā - iepazīšanās ar pilsētas centru gada skaistākajā laikā. Piejūras promenāde, mols.

Palangas lepnums – Dzintara muzejs un grāfa Tiškeviča pils parks. Šis muzejs ir viens no galvenajiem Palangas apskates objektiem, turklāt muzejā izveidota interaktīva ekspozīcija, ar milzu lupām, kas ļauj kārtīgi izpētīt dzintara gabalos uz mūžiem iesprostotos kukainīšus. Muzejā ir lielākā dzintara kolekcija pasaulē, kas ilustrē "saules akmens" vairāk nekā 40 miljonus gadu ilgo vēsturi. 

Pārbrauciens uz Klaipēdu. Vakarā neliela pastaiga pa Klaipēdas vecpilsētu, kur tagadējais regulārais ielu tīkls veidojies 17.gs. Vecpilsētā saglabājušās 18.-19.gs. koka pildrežģu ēkas, Danes upes krastmala ar vecajām noliktavu ēkām, Teātra laukums, pilsētas simbols Tāravas Anniņa, burukuģis Meridiāns, pilsētnieku un pilsētas viesu iemīļotā pelīte, kas nes laimi, kā arī Klaipēdas skursteņslauķis.

Nakts 3* viesnīcā Klaipēdā. Brīvais laiks pastaigām pilsētā.

2.diena

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās  no viesnīcas. Brīvais laiks patstāvīgai Klaipēdas apskatei vai Delfinārija apmeklējums.
Braucam ciemos pie Delfīniem! Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem.

Parbrauciens līdz Platonei, kur apmeklēsim leģendām apvīto Lielplatones muižu. 19. gadsimtā tā piederēja baronu Hānu dzimtai. Apciemojot Lielplatones muižu un tās gleznaino un teiksmām apvīto parku, atliek nedaudz ļauties iztēlei un var nonākt atpakaļ laikā. Laikā, kad pats Barons Hāns vēl staigāja pa mīlestības aleju un vešeriene senajā vešūzī steidza mazgāt baroneses tērpu ballei. Šī leģendām un teikām apvītā vieta ļauj ielūkoties vēstures un senu nostāstu pasaulē, savukārt tās skaistā un enerģiski spēcīgā daba palīdz uzlādēties ikdienas steigā sagurušai dvēselei. 2018. gadā tika atjaunots muižas kompleksa vešūzis – autentiska baronu laika veļas māja. Vešūzim ir trīs stāvi, katrs no tiem ir iekārtots atbilstoši to vēsturiskajām funkcijām: pirmajā stāvā ikvienam iespēja iepazīt seno veļas mazgāšanas un gludināšanas procesu, otrajā stāvā ierīkota veļas žāvētava, savukārt trešajā stāvā vešerienes istabiņa.  Apmekletajiem šeit ir iespējams līdzdarboties senās veļas mazgāšanas demonstrācijā vešerienes vadībā. 
Oktobra mēnesī, dosimies ekskursijā gida pavadībā pa kungu māju, pils parku un vēšūzi un vešerienes pavadībā piedalīsimies senās veļas mazgāšanas demonstrācijā. Taču Novembra mēnesī, pēc ekskursijas muižā un parkā, demonstrācijas vietā apmeklēsim unikālu zvanu muzeju! Lielplatones muižā sev vietu atrada, un Novembrī ver vaļā savas durvis, Baltijā lielākais Zvanu muzejs. Tā ir Valda Jākobsona privātkolekcija, kurā ietilpst ap 1000 dažādi zvani. Zvanos ir kas maģiski skaists – var apbrīnot gan to daudzveidīgās formas un iestrādatos rakstus, gan atšķirīgo skanējumu, ar kādu katrs zvans dzied. Zvanu muzeja ekspozīcijas apskate.

Ceļš mājup. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*, Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Ieejas biļetes un ekskursija Dzintara muzejā: 6 EUR
 • Ieejas biļetes «Atostogų parkas»: 22 EUR / bērniem 12 EUR (2 st) un 24  EUR/ bērniem 14 EUR (3 st) 
 • Ieejas biļetes dzintara saunā “Saule”: 4 EUR (1 apmeklējums/ tikai ar biļeti baseinu un saunu zonā)
 • Ieejas biļetes Delfinārijs: 10 EUR / bērniem 5 EUR
 • (Oktobrī) Ekskursija pa muižas kungu māju, vešūzu, parku un senās veļas mazgāšanas demobstrācija: 5 EUR
 • (Novembrī) Ekskursija pa muižas kungu māju un vešūzu: 2 EUR
 • (Novembrī) Ieejas biļetes Zvanu muzeja ekspozīcijā: tiks noprecizēts vēlāk
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā: 40 EUR
 • Papildvieta autobusā: 40 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Dzinatra pirts Palangā, delfīnu šovs, maģiskie zvaniņi un leģendas Lielplatones muižā! Ekskursija Lietuva, nedēļas nogale SPA Lietuvā. «Atostogų parkas» - lielākais ūdens atpūtas komplekss Rietumeiropā, Dzinata pirts, HBH Jouzus, Palanga, Dzintara muzejs, Klaipēda, delfinārijs, Lielplatones muiža un zvaniņu muzejs!