Eiropas tūre – Čehija, Austrija, Slovākija. Ceļojums ar autobusu

 

«Eiropas tūre – Čehija, Austrija, Slovākija»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Olomouca – Vīne – Valtices pils – Bratislava - Macoha - Krakova

1.diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Čehija. Ierašanās Olomoucā - vienā no skaistākajām un senākajām Čehijas pilsētām. Nakts viesnīcā.

2.diena

Brokastis. Brīvais laiks. Olomoucas pilsētas īsa apskate: plašie pilsētas laukumi, galvenais no tiem ir Augšējais laukums – to rotā Sv. Trīsvienības kolonna, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pilsētas rāte un astronomiskais pulkstenis, Pržemisloviču pils, Sv. Vāclava katedrāle. Sv. Mavrikija dievnamā ir iespēja paklausīties lielāko Centrāleiropas ērģeļu skaņās. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, izbraukuma ekskursija «Vīne» (40 EUR). Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri un UniversitātiSv. Stefana katedrāle. Brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt Mākslas vēstures muzeju, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Muzeja gleznu galerijā var apskatīt Rubensa, Velaskesa, Ticiāna, Dīrera, Rembranta, Brēgela u.c. izcilu mākslinieku darbus. Iesakām apmeklēt tipisku Vīnes kafejnīcu «Diglas» un nogaršot vīnes kafiju, tēju vai karsto šokolādi ar gardo kūku. Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, izbraukuma ekskursija «Valtices pils un Bratislava» (40 EUR). Valtices pils atrodas pie valsts robežas ar Austriju, un tā ir viena no nedaudzajām Čehijas viduslaiku pilīm, kas celta baroka stilā, un līdz mūsdienām ir saglabājusi šim stilam raksturīgās formas un interjera greznos elementus. Pils ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pārbrauciens uz Slovākiju. Iepazīšanās ar Slovākijas galvaspilsētu - Bratislavu: Bratislavas pils, Sv. Martina baznīca, kur notika Ungāru un Habsburgu ķeizaru kronēšanas ceremonijas, Arhibīskapa pils – mūsdienu Slovākijas prezidenta rezidence, Rolanda strūklaka un šauras, līkumotas viduslaiku ieliņas. Atpakaļ ceļš uz Olomoucu. Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Apbrīnojamā Čehijas dabas objekta – Moravsky Kras dabas parka apmeklējums. Apskatīsim Macohas aizu, kas ir 140 metru dziļš bezdibenis ar savu neparasto vēsturi un nostāstiem. Ekskursijas laikā Jums piedāvās nolaisties zem zemes un Punkavas alās apskatīt neparasto formu stalaktītus, stalagmītus un stalagnātus, kas tiek uzskatīti par skaistākajiem Morāvijā. Vasaras laikā dabas parks ir ļoti grezns un ainavisks, pastaiga sniedz baudu un skaistas fotogrāfijas būs noteikti! Izbraukšana uz Krakovu. Pēc vēlēšanās, iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu (15 EUR). Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Pietura, dienas laikā, karstām pusdienām. Ierašanās Rīgā vakarā.

 

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem)
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija «Valtices pils un Bratislava»: 40 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Vīni, un ekskursija vietējā gida pavadībā: 40 EUR
 • Apskates ekskursija gida pavadībā Krakovā: 15 EUR
 • Papildvieta autobusā: 90 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā:  80 EUR

BIĻETES:

 • Ieejas biļetes: Valtices pils: pieaugušie 320 CZK / bērni, seniori 230 CZK
 • Macohas aiza un Punkvas alas: pieaugušie 210 CZK / bērni 180 CZK

Cenas ir norādītas uz 2020. gadu, un var mainīties! Lūdzu izmantojiet doto informāciju kā orientējošu!

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Ceļojums ar autobusu Čehija, Austrija, Slovākija. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: – Vīne – Valtices pils – Bratislava - Macoha - Krakova. Palutini sevi ar labu ceļojumu atvaļinājumā!