24.07 Saules pilna diena Ventspilī! Ekskursija uz Ventspili
Laba cena

Saules pilna diena Ventspilī ! 

Pl. 7.00 izbraukšana no Rīgas (DUS NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojums).

 Apstāšanās kafijas pauzei.

Mūsu ekskursija Ventspilī sākas Piejūrasbrīvdabas muzeju. Piejūras brīvdabas muzejs iepazīstina ar Kurzemes piekrastes iedzīvotāju ikdienu. Apmeklētāji var iepazīties ar zvejniecības attīstību, aplūkot dažādas laivas un plašu enkuru kolekciju, zvejnieku ēkas un citus objektus.

Mūs sagaida ekskursija pa vecpilsētu, Livonijas Ordeņa pils apskate. Livonijas ordeņa pils no citiem viduslaiku cietokšņiem atšķiras ar savu interjeru, kur modernais muzeja eksponātu stendu noformējums harmonizē ar vēsturisko vidi. Tajā izveidots Ventspils muzejs, kas atzīts par vienu no modernākajiem Baltijā.

Ostas promenādē piedāvājam izbraukt ar kuģīti Hercogs Jēkabs* pa Ventu un baudīt lielisku skatu, kurš paveras uz pilsētu. Ventspils vasaras neiztrūkstoša sastāvdaļa ir Jūras svētki, visi kopā atcerēsimies mūsu zvejniecības vēsturi, svinēsim tagadni un iedvesmosimies nākotnei. Brīvais laiks pie jūras!

Vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

Papildus izdevumi:

 • Livonijas ordeņa pils – 3 EUR pieaugušajam/ 1,50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem
 • Piejūras dabas muzejs – 1,40 EUR pieaugušajam/ 0,60 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem
 • Bānītis Piejūras muzejā - 2 EUR pieaugušajam/ 1 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem
 • Ventspils pludmales akvaparks (1,5 h) – 6 EUR pieaugušajam/ 4,50 EUR bērniem    

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 24.07.21
  18 brīvas vietas
  2800
Pieteikties

Jūras svētki Ventspilī! Latvija – Jūras svētki Ventspilī! 13.07.19 Jaunmoku pils- Jūras svētki- Livonijas ordeņa pils