Kājāmgājēju ekskursijas Rīgā 1.-5. klasu skolēniem
Valsts:
Ceļojuma tips:

Kājāmgājēju ekskursijas Rīgā 1.-5. klasu skolēniem

 

SEZONAS JAUNUMS! spēle- kvests «VECPILSēTAS MAZIE NOSLēPUMI» - 2.5 stundas. (Tikai krievu valodā!)

Vecrīgas vēsture ir saistīta ar interesantām leģendām, kuras ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet no gida stāstījuma. Klausoties interesantas leģendas un vēsturiskus notikumus, skolēni varēs labāk iepazīt Rīgas vēsturi un tās iedzīvotājus- bruņiniekus, amatniekus un tirgotājus. Pēc eksursijas komandām būs jāizpilda interesanti uzdevumi, kā arī jāatrod objekti, vadoties pēc maršruta norādēm.
Līdzi ir nepieciešams paņemt: – pozitīvu noskaņojumu!
Kartes un visu nepieciešamo – izsniedzam tikšanās laikā!

Ieejas biļetes:

 • Cena skolēnu grupai: 80 EUR

«Zelta gailīša pilsēta» - 2.5 stundas

Stāsts par Vecpilsētu un tās baznīcām. Katrai no šīm baznīcām torņa smailē ir zelta gailītis, un stāsts par šiem zelta gailīšiem nāk no tālas pagātnes, par šiem stāstiem arī visu dzirdēsim. Ekskursijas laikā redzēsim Sv. Pētera baznīcu un skatu laukumu, Sv. Jāņa baznīcu, Sv. Jēkaba baznīcu, Doma baznīcu. Iepazīt vēsturi interesantā stāstā! Katram mazajam skolniekam būs interesanti, un ekskursija paliks atmiņā uz ilgu laiku!

Ieejas biļetes:

 • Sv. Pētera baznīca – 1.00/ 2.00 EUR
 • Rīgas Doma krusteja -  0.80/ 3.00 EUR
 • Cena skolēnu grupai: 65 EUR

«Vecpilsētas stāsti un leģendas» - 2.5 stundas

Vecpilsēta glabā daudz interesantus stāstus un leģendas, ar ko varēsiet iepazīties ekskursijas laikā. Klausoties stāstus, leģendas un teikas pēc patiesiem vēstures notikumiem, skolnieki varēs iepazīties ar Rīgas vēsturi un redzēt pašus interesantākos eksponātus. 

Ieejas biļetes:

 • Cena skolēnu grupai: 65 EUR

«Ekskursija dzīvnieku pasaulē» - 4 stundas

Skolēnu ekskursija uz Zoodārzu. Pēc vēlmes, brauciens ar senu tramvaju uz Mežaparku, vai brauciens ar tramvaju uz Mežparku. Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklējums ar pedagoģisko programmu. Atraktīva un interesanta programma būs vesels piedzīvojums! Pēc ekskursijas, pastaiga pa Mežaparku, braucieni ar skrituļslidām, laiks rotaļām un spēlēm un, pēc labi pavadīta laika, pikniks!

Ieejas biļetes:

 • Rīgas Zooloģiskais dārzs – 4.00/ 6.00 EUR
 • Brauciens ar retro tramvaju – 0.71/ 1.42 EUR
 • Cena skolēnu grupai: 70 EUR

JAUNUMS!!! «Ekskursija uz Saules pasauli» - 3 stundas - (iesakām 4. Klases skolēniem)

Skolēnu ekskursija, iesakām 4. Klases skolēniem. Pastaiga Vecrīgā ar interesantu stāstījumu par tās vēsturi, baznīcām un, protams, dažādām leģendām, kuras ir dzīvas vēl šodien. Mēs atradīsim daudz un dažādas zvaigznes, saules un citus debess spīdekļus uz Vecrīgas māju fasādēm. Ekskursija pārvēršās par spēli, kurā piedalīsies labprāt katrs skolēns. Tālāk dosimies uz Saules muzeju, kurā katrs skolēns izkrāsos pats savu sauli! Meistarklase katram bērnam. Atjautīgā pedagoģiskā programmā „Saule, un tās spīdēšana” uzzināsim saules noslēpumus: tās interesantākās iezīmes, un, eksperementa laikā, atklāsim fizikas noslēpumus, kas saistīti ar sauli.

Ieejas biļetes:

 • Saules muzejs- 4.50 EUR (cena iekļauj sevī izmantojamos materiālus)
 • Cena skolēnu grupai: 65 EUR

PROGRAMMAS CENA NORADĪTA SKOLNIEKU GRUPAI.

EKSKURSIJAS CENĀ IEKĻAUTS:

 • Ekskursijas programma, muzeju rezervācijas
 • Brauciens ērtā autobusā (40 – 49 vietas)
 • Gida – ekskursijas vadītāja pakalpojumi visa maršruta laikā

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Ieejas biļetes muzejos (vērtība norādīta ceļojuma aprakstā - bērniem/pieaugušajiem)
 • Izklaides
 • Ēdināšana

Cenas un ieejas biļetes muzejos norādītas uz 01.08.2015. Iespējamas cenu izmaiņas, tāpēc, lūdzam tās noskaidrot ekskursijas pieteikšanas laikā.

Mūsu kompānijai ir 15 gadu ilga pieredze skolnieku ekskursiju organizēšanā un vadīšanā pa visu Latviju. Jums strādā profesionāļi, kas mīl un lieliski pārzina savu darbu. Mēs patiesi pateicamies visiem par veiksmīgo sadarbību! Mums svarīgākais ir apkalpošanas kvalitāte un Jūsu labsajūta.

Ceļojumu biroja «LAIMTŪRE» kolektīvs

 

Piesakies
 • Jums piemērotā laikā
  6500
Pieteikties

Zelta gailīša pilsēta - Rīga, Vecpilsētas stāsti un leģendas, Ekskursija dzīvnieku pasaulē un Ekskursija uz Saules pasauli! Kājāmgājēju ekskursijas Rīgā 1.-5. klasu skolēniem. Vienas dienas skolas ekskursijas pašiem mazākajiem. Teatralizētas ekskursijas ar interaktīvām programmām un meistarklasēm!