Kemera, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Čarterreisi
Valsts:
Ceļojuma tips:

LIDOJUMI: ANTĀLIJA: SĀKOT NO 17.04.22 LĪDZ 24.10.22. (PIRMDIENĀS, TREŠDIENĀS, PIEKTDIENĀS, SESTDIENĀS, SVĒTDIENĀS)

Kemera, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras.

Kūrorts Kemera:

Brīvdienas iespaidīgo Tauru kalnu un priežu mežu pakājē būs patiešām neaizmirstamas! Aptuveni 40 km attālumā no Antālijas dominē grants, kuru vietām nomaina oļi. Zinātkārīgie atpūtnieki nekļūdīsies, apmeklējot turpat tuvumā esošās kadreizējās tirdzniecības pilsētas drupas, kas tiek datētas ar romiešu laikiem, tāpat arī Olimpa pilsētas paliekas, kuru vēsturi piemin mīti. Lielisks brīvdienu galamērķis tiem, kas alkst pēc atpūtas pie ūdens Vidusjūras krastā ar komfortu un pirmklasīgu servisu!

Vasaras laikā Kemera kļūst par īstenu paradīzi – piekrasti gandrīz nepārtraukti appūš vējš, un pat pie augstas temperatūras svēlme praktiski nav jūtama. Kemeras jūrmala ir viena no vistīrākajām Turcijas pludmalēm – ūdens gūltni var redzēt pat līdz 8 m dziļumam. Turklāt, vairākas pludmales ir atzīmetas ar Zilo karogu, kas liecina par to kvalitāti un atbilstību drošības standartiem.

Attālums no Antālijas lidostas ir 40 km. 

Ko redzēt un apmeklēt Kemerā:

Faselas (Phaselis) senās pilsētas drupas. Sena Romiešu un Grieķu pilsēta tiek datēta 700 p.m.ē. un tika izmantota kā ostas pilsēta, kurā satikās tirdzniecības ceļi starp Grieķiju, Ēģipti un Āziju. Pilsētas drupas vēl šodien iespaido tūristus, un šīs pilsētas apmeklējums būs labs papildinājums ceļojumam!

Olympos-Beydaglari nacionālais parks (Olympos Beydaglari Milli Parki) un Tahtali kalns jeb Mount Olympos - Turcijas kūrorta Kemera vizītkarte! Kalna vēsture ir saistīta ar daudzām leģendām, Olympos ir pieminēts leģendārā seno grieķu dzejnieka Homēra darbā "Iliāda". Tūristu vagoniņš pacels "No jūras lidz debesīm" - tā sauktais tūristu apskates ceļš uz kalna virsotni. Neskatoties uz to, ka ceļojuma laiks ir ļoti īss, tikai 10 minūšu laikā (ātrums aptuveni 10 m / s), tas ir pietiekami, lai izbaudīt iespaidīgu skatu uz jūru, priežu, ielejas un apkārtējiem kalniem.

Gejnikas kanjons (Goynuk Canyon), nosaukums ir cēlies no etrusku valodas un nozīme: „auglīgā ieleja vietā, kurā savienojas ar debeszilo”. Galvenie apskates objekti Gejnika ir dabas davati – majestātiski kalni, alas un grotas, klusas pludmales, līči un lagūnas. Par galveno dārgakmeni pelnīti ir kļuvis kanjons, kas ir izveidojies upes iztekā, un tiek uzskatīts par svarīgu reģiona dabas pieminekli. Kanjonā tiek organizēti pargājieni un izjādes.

Kemeras DoluSu akvaparks! Neskaitāmas ūdens atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem! Delfinārijs, dažāda izmēra un atrakciju baseini un daudz kas cits! Prieka pilnai dienai!

Uzzini par visiem karstākajiem piedāvājumiem un izvēlies sev vislabāk piemerotu! Visu informaciju par viesnīcām, to atrašanos vietu un komplektāciju varat uzzināt ceļojumu birojā Laimtūre, jo mēs zinam, ka katram ir savs ideāls atvaļinājums! Viesnīcas ģimenēm ar bērniem, romantikākās vietas jaunlaulātiem, skaļas un jautras viesnācas draugiem un tiem, kam patīk izklaides, kā arī piemeklēsim ideālu viesnīcu tiem, kuri sapņo par mierīgu atpūtu pie jūras ar grāmatu rokās - mēs palidzēsim Jums atrast "savu", īsto viesnīcu ideālai atpūtai pie jūras!

Piesakies
  • 2022. gads, cenas no
    12 brīvas vietas
    38000
Pieteikties

Kemera, Antālija, Turcija. Atpūta pie jūras. Kūrorts Kemera: Čarterreisi. Brivdienas iespaidigo Tauru kalnu un priežu mežu pakājē bus patiešam neaizmirstamas! Aptuveni 40 km attālumā no Antālijas dominē grants, kuru vietām nomaina oļi.