Krizantēmu svētki Lārā, Elzasas galvaspilsēta Strasbūra un Baden-Baden termālie baseini! Ceļojums ar autobusu
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Krizantēmu svētki Lārā, Elzasas galvaspilsēta Strasbūra un Baden-Badenes termālie baseini!»

Melnā Meža ieskautā vietā, pilsētiņā Lāra, ziedēs koši dzeltenu, ornažu un violetu krizantēmu jūra. Tūkstošiem ziedu pārvērš vecpilsētu krāšņā svētku rotā un ar spilgtām kaskādēm, piramīdām, kompozīcijām ienes krāsu prieku apmeklētāju ikdienā. Vairāku nedēļu garumā ik dienu šeit norisinās svētku pasākumi – tirgus laukums pārvēršas par skatuvi aizraujošai kultūras un mūzikas programmai!

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Baucene – Basteja tilts - Strasbūra – Baden-Badene - Lāra - Nirnberga

1.diena 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena 

Brokastis. Dodamies ceļā uz Bauceni - viduslaiku torņu apjozto pilsētu ar gandrīz 1000 gadu vēsturi. Vecpilsētas mazās ieliņas, neskaitāmie torņi un baznīcas liek sajust viduslaiku garu. Vecpilsētas apskates ekskursija: Sv Pētera baznīca, celta 13gs., viens no lielākajiem pilsētas torņiem – Ūdens tornis, celts 1558. gadā; tas darbojās un apgādāja pilsētu ar ūdeni līdz pat 1965. gadam. Dosimies uz Vecpilsētas Tirgus laukumu, kuru ieskauj tā laika bagāto tirgoņu mājas, un pilsētas Rātsnams, celts baroka stilā, ir Tirgus laukuma pērle. Uzkāpsim Impērijas tornī, kurš tiek arī dēvēts par liekto torni, tā leņķis augšā ir 1,44 m, no šī torņa augšas vērosim skaisto skatu uz vecpilsētu. Pārbrauciens gar Bastei klintīm – klinšu parku. Nacionālais reģiona dabas parks ir Saksijas Šveices turpinājums. Pietura pie Basteja tilta, kurš ir viens no ievērojamākiem un populārākajiem parka objektiem – stiepdamies pāri Elbas upei, tas atklāj parka brīnišķīgākos skatus. Panorāma, kura mums paveras, liks sajusties kā pasaules virsotnē! Ceļš uz viesnīcu.  Nakts viesnīcā Bavārijā.

3.diena 

Brokastis. Izbraukuma ekskursija “Strasbūra un Baden-Badene” (30 EUR). Strasbūra ir gan Eiroparlamenta mājvieta, gan skaista pilsēta ar labi saglabātu seno daļu, kas ir Francijas provinces Elzasas galvaspilsēta, kuras vecpilsēta - muzejs zem klajām debesīm, ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Strasbūras apskates ekskursija -  kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums, Henriha tornis un Elzasas muzejs. Fotogēniski pildrežģa ēku kvartāli uz Illas upes un kanālu saliņām, Segtais tilts (jau 300 gadus bez jumta) un daudzi citi skaisti tilti. Vislabāk pilsētas vēsturisko centru, ko sauc par „Lielo salu”, var apskatīt no ūdens, jo pilsētas senāko daļu rotā vēsturisku kanālu tīkli. Brīvais laiks pilsētā. 
Dienas turpinājumā dodamies uz Baden-Badeni, kas ir „Eiropas vasaras galvaspilsēta”, „Royal SPA” – „karaliskais” kūrorts starp Švarcvaldas kalniem un Reinas ieleju. Šai pasakainajai pilsētai „Melnā meža” piekājiē ir savas senas tradīcijas ciemiņu sagaidīšanai, kuri dodas uz šejieni no visas pasaules, lai uzlabotu savu veselību. Jau pirmā gadutūkstoša sākumā romieši meklēja un atrada dziednieciskos avotus Oss ezera ielejā. Pilsēta ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīves veidam. Tā ir bagāta ar termāliem avotiem, un visā pasaulē ir zināma kā kūrortu un kultūras pilsēta ar augstākā līmeņa medicīnisko kompetenci, spožiem svētkiem un nepārspētu eleganci. Pilsētā atrodas: greznais parks un dārzs „Lichtentaler Allee“, pasaulē skaistākais kazino sniegbaltajā kūrorta mājā, Eiropā otrais lielākais operas un koncertu nams, iepirkšanās brīnumskaistajā vecpilsētā. Pievakarē iespēja veldzēties Bādenbādenes termālajos baseinos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.diena 

Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz tūkstošiem košu krizantēmu rotāto Lāras vecpilsētu (30 EUR) pie Melnā meža. Festivāls atklāj šo Āzijas puķu daudzveidību un iepazīstina ar krizantēmu kā mākslas objektu, austrumu kultūras simbolu un pat kulinārijas delikatesi. Lāras vecpilsētā rudenī ir īpaša atmosfēra, jo pilsēta tiek rotāta ar tūkstošiem košu krizantēmu, kuras bieži dēvē par "rudens rozēm". Pilsētu un tās ēkas apvij neskaitāms daudzums koši dzeltenu, rozā un violetu krizantēmu, pilsētas ielās ir dzirdama mūzika, mazos restorānos tiek klāti galdi ar gardumiem. Diena atputai un svētku baudīšanai. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5.diena 

Brokastis. Pārbrauciens uz Nirnbergu – otro lielāko pilsētu Bavārijā. Apskates ekskursija Nirnbergā, kura tiek uzskatīta par vienu no  visvāciskākajām no visām Vācijas pilsētām. Tā ir greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku un rotaļlietu pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās piepildīsies. Brīvais laiks pilsētā, kuru iesakām pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, vai omulīgos restorānos, kuros varēsiet nobaudīt vācu slaveno alu un baltos Bavārijas cīsiņus - Bratwurst. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6.diena 

Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Izbraukuma ekskursija uz Strasbūru un Bādenbādeni: 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Lāru: 30 EUR
 • Ieejas biļetes: Baden-Baden termālie baseini: no 16 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  100 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Krizantēmu svētki Lārā, Elzasas galvaspilsēta Strasbūra un Baden-Baden termālie baseini! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Baucene – Basteja tilts - Strasbūra – Baden-Baden - Lāra - Nirnberga. Melnā Meža ieskautā vietā, pilsētiņā Lāra, ziedēs koši dzeltenu, ornažu un violetu krizantēmu jūra. Tūkstošiem ziedu pārvērš vecpilsētu krāšņā svētku rotā un ar spilgtām kaskādēm, piramīdām, kompozīcijām ienes krāsu prieku apmeklētāju ikdienā.