Cēsu pilsētas svētki un krāšņie lavandu lauki! Dienas ekskursija

 «Latvija – Cēsu pilsētas svētki un krāšņie lavandu lauki!»

Apmeklētās vietas ekskursijas laikā: Āraišu ezerpils- Āraišu vējdzirnavas- Cēsis- Lillas Lavender  lavandu lauki

08:00 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).
Āraišu ezerpils. Āraišu ezerpils ir vienīgā 9.–10. gadsimta nocietinātas dzīvesvietas rekonstrukcija Eiropā. Parks izceļas ar unikāliem arheoloģiskiem atradumiem, rekonstrukcijas atrašanos oriģinālā vidē un Vidzemei raksturīgo, labi saglabājušos kultūrvēsturisko ainavu, kas pozitīvi kontrastē ar mūsdienu urbāno vidi. Iepazīsimies ar Āraišu arheoloģisko parku gida pavadībā.
Āraišu vējdzirnavu apmeklējums. Iespēja dzirnavās izsekot grauda pārtapšanai par miltu, pašiem pamalt graudus, izstaigāt visus četrus stāvus un apskatīt dzirnavu mehānismus gida pavadībā.

Ekskursija Cēsu vecpilsētā. Iepazīt viduslaiku Cēsis, uzzināt nostāstus, kas apvij Livonijas ordeņa Cēsu pili un vendu apdzīvoto Riekstu kalnu. Uzzināt daudzu pilsētas namu vēsturi, izbaudīt mazpilsētas šarmu, kā arī apskatīt pilsētas parkus un baznīcas, iespējams ekskursijā pa Cēsu vecpilsētu.
Cēsu pilsētas svētki! Šodien pilsēta svin savu dzimšanas dienu. Cēsu svētki kā allaž solās būt notikumiem bagāti ar koncertiem Pils parkā, sporta spēlēm pilsētas centrā, gardēžu aktivitātēm, divu dienu rokmūzikas festivālu "Fono Cēsis" un atrakcijām bērniem, kā arī ikgadēju svētku tradīciju vecpilsētā – Cēsu gadatirgu un svētku gājienu.

Brīvs laiks svētku pasākumu apmeklējumam, pusdienām un atpūtai.
Pārbrauciens uz Lavandu laukiem- Lillas Lavender, šodien šeit notiek Lavandu svētki. Relaksējošs pasākums atpūtai, fotosesijai, absolūta smaržas un miera osta. Pasakaini krāšņš skats, kas liek elpai aizrauties.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas: 
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi:

 • Ekskursija Āraišu ezerpilī gida pavadībā- 2,50 EUR pieaugušajiem; 1.50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem;
 • Ekskursija Āraišu vējdzirnavās gida pavadībā: pieaugušajiem- 2,50 EUR, studentiem, pensionāriem- 1,50 EUR, skolēniem 0,90 EUR  
 • Personīgie izdevumi

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks Rīgā ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2021. gada Jūlijs
  2 brīvas vietas
  2500
Pieteikties

Latvija – Cēsu pilsētas svētki un krāšņie lavandu lauki! Eksursija uz Vidzemi. Apmeklētās vietas ekskursijas laikā: Āraišu ezerpils- Āraišu vējdzirnavas- Cēsis- Lillas Lavender