Ceļojums uz Dienvidlietuvu ar atpūtu Karaliskā kūrortā Biržtonas! Nedēļas nogale Lietuvā

«Ceļojums uz Dienvidlietuvu ar atpūtu Karaliskā kūrortā!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kaunas – Biržtonas kūrorts – Senākā Lietuvā vīna darītava

1.diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas (T/C Origo, bijušā centrālā pasta teritorija).

Pārbraucam uz Kauņu. Piedāvājam dosies uz ekskursija Kauņas vecpilsētā. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet pilsētas interesantākos un nozīmīgākos arhitektūras un vēstures pieminekļus, kā arī dzirdēsiet interesantas leģendas, kas ir saistītas ar Vecpilsētas vēsturi. Pilsēta lepojas ar kompaktu, labi saglabātu un izlolotu Vecpilsētu, kurā atrodas daudz vērtīgu kultūras un arhitektūras pieminekļu: Kauņas pilis, gotikas Pērkona ēka, Vītauta Dižā un Sv. Ģertrūdas baznīca, „Baltais balodis“ Kauņas rātslaukums un daudzas citas vietas.

Brīvs laiks pastaigai un suvenīru iegādei. Iesakam apmeklēt vienu no apskates objektiem:

Kauņas Sv. Ģertrūdes baznīcu, kas ir viens no izcilākajiem Lietuvas gotikas pieminekļiem. Blakus baznīcai esošajā Sveču svētnīcā ziedotāji var iedegt svecītes, kas deg 7 dienas, kuru laikā tiek lūgts Dievs.

Varat apmeklēt M. K. Čurļoņa Nacionālo mākslas muzeju, kurš iepazīstinās Jūs ar mākslinieka darbiem. Te pat netālu, atrodas Vītauta Dižā kara muzejs, kurā var apskatīt Lietuvas vēstures attīstību. Blakus muzejam atrodas simbolisks Brīvības piemineklis, kura pakājē deg mūžīgais uguns – piemiņa visiem karā kritušajiem. 

Varat doties izbraucienā ar funikulieri, kas tiek uzskatīts par vienu no vecākajiem pacēlājiem Eiropā. Tas būs aizraujošs brauciens augšup līdz Memoriālajai Kristus Augšāmcelšanās baznīcai. Šeit, par papildus samaksu, ir iespēja baudīt brīnišķīgu Kauņas panorāmu no skattorņa.

Pārbrauciens uz Biržtonas. Viens no populārākiem kurortiem Lietuvā. Karaliska atpūta tiem, kuri plāno klusu un mierīgu relaksāciju pie dabas. Biržtonas SPA un atpūtas kompleksiem ir daudzgadīga pieredze ārstēšanā, rehabilitācijā un veselības procedūrās. Minerālo ūdeņu ārstniecisks spēks dod enerģiju un veselību. Nakts viesnīcā/sanatorijā. Laiks procedūrām, atpūtai un baseiniem.

2.diena

Brokastis viesnīcā. Iespēja apmeklēt baseinu vai kādu SPA procedūru. Izbaudiet laiku Biržtonas pilsētiņā gida pavadībā. Pastaiga gar staltām priedēm, dzirdēsim Biržtonas kūrorta vēsturi, iepazīsimies ar Sebastjana Knaipa tradīcijām. Pastaiga Knaipa parkā, šeit redzēsim 5 galvenos ārstnieciskos elementus: ūdeni, kustību, ārstnieciskās zāle, harmonija un veselīgs ēdiens. Pilsētā apskatīsim Sv Antonija baznīcu, minerālos ūdeņus, kulinārā mantojuma muzeju, Biržtonas muzeju un Vitautsa kalnu – tieši šeit var izgaršot dzeramo minerālūdeni. Brīvs laiks Biržtonas pilsētā.

Izbraucam uz māju pusi. Bet pirms atgriešanās, apmeklēsim vienu unikālu vietu. Pārbrauciens uz vissenāko un lielāko vīna darītavu Lietuvā. Vīna stāsts te sākās vēl 1926. gadā, un šai burvīgajai mājas vīna darītavai nemaz nevajadzēja daudz laika, lai kļūtu ļoti populārai un pierādīt, ka pat no vietējām vīnogām var pagatavot ļoti garšīgu vīnu. Mājas vīna darītava drīzumā izauga un tika dibināta vesela rūpnīca – pati lielākā vīna rūpnīca Baltijā. Gardo vīnu degustācija

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu
 • Nakts viesnīcā 3*, divvietīgos numuros ar ērtībām
 • Brokastis viesnīcā

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Ekskursija gida pavadībā Kauņā: 5 EUR
 • SPA procedūras viesnīcā: atkarībā no izvēlētām procedūrām
 • Vīna darītavas apmeklējums un vīna degustācija: 10 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 50 EUR
 • Papildvieta autobusā – 40 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Ceļojums uz Dienvidlietuvu ar atpūtu Karaliskā kūrortā Biržtonas! Nedēļas nogale Lietuvā. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kaunas – Biržtonas kūrorts – Senākā Lietuvā vīna darītava