Pavasara brīvdienas tulpju karalistē: Holandē! Ceļojums ar autobusu
Laba cena

«Pavasara brīvdienas tulpju karalistē: Holandē!»

jeb «Holande ziedēšanas laikā: vējdzirnavas, gardais siers un koka tupeles!»

Dodamies uz Holandi! Daiļās un košās tulpes – ziedu jūra! Gardais siers, mazās, burvīgās Holandes mājiņas, kuras ir tik labi apskatāmas braucot ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Vai Tev ir savas koka tupeles? Bez tām nevar aizbraukt prom! Pavasaris .. tas ir jūtams, tas piepilda ar siltumu!

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Amsterdama – tulpju parks Keukenhof – Zaanse Schans – Volendama – Delfta - Hāga

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijas dienvidos.

2. diena

Brokastis viesnīcā. Laiks ceļā Polija, Vācija, Nīderlande. Dienas otrajā pusē ierašanās Amsterdamā. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvajam pilsētas apskates ekskursiju vietēja gida pavadībā (20 EUR): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz. Pēc ekskursijas iesakām izbraukt ar kuģiti pa daudzajiem, izgaismotajiem kanāliem. Vai zinājat, ka Amsterdamā ir 165 kanāli ar kopējo garumu 100 km? Un par pārsteigumu visiem, šajā pilsētā ir trīsreiz vairāk tiltu neka Venēcijā. – kopā 1281 tilts. Vakarpusē brauciens, iekārtošanās un nakts viesnīcā Amsterdamas apkaimē.

3. diena  

Brokastis viesnīcā. Brīva diena, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Keukenhofu, Zaanse Schans un Volendamu (40 EUR). Šorīt dosimies uz pasaules lielāko tulpju parku Keukenhof, kas aizņem 32.hektārus lielu teritoriju. Visdažādāko tulpju šķirņu un citu pavasara ziedu krāsu, smaržu paradīze, ko mums dāvā 90 Nīderlandes ziedu audzētāju kompānijas. To nevar vārdos izstāstīt, tas reiz dzīvē jāredz katram! Pēc parka apskates būs iespēja iepirkt vietējā tirdziņā puķu sīpolus un stādus, lai vēlāk tos aizvestu mājās, un tie priecētu mūs ar saviem krāšņajiem ziediem. Ap pusdienas laiku brauciens uz Zaanse Schans – slaveno vējdzirnavu brīvdabas muzejs. 18.gs. šī bijusi industriāla zona, kurā darbojās apmēram 700 vējdzirnavas, kas ražoja dažādus miltus un sinepes. Kopš 1961.gada te ir brīvdabas muzejs, kur var apskatīt ne tikai vējdzirnavas, bet arī tradicionālās nīderlandiešu mājas, kurās ierīkoti veikalini, kur redzams kā top siers, koka tupeles, un tiek ceptas gardas pankūkas. Dienas otrajā pusē brauciens uz Volendamu. Pārbrauciena laikā redzēsim un uzzināsim par Nīderlandes nemitīgo cīņu ar ūdeņiem, kāda ir dambju sistēma, un kas ir Vatu jūra un ‘’polderi’’!? Iepazīšanās ar Volendamu, kas kādreiz bija neliels, tipisks zvejnieku ciematiņš ar nelielām, vēsturiskām mājām. Šeit būs iespēja ieturēt gardas pusdienas ar svaigām jūras veltēm, vai nogaršot izcilu vēja zivi, vai siļķu maizi. Tepat arī daudz vietējo amatnieku izstrādājumu bodītes un foto saloni, kur ietērpjoties vietējā tautastērpā varēsiet uztaisīt sev brīnišķīgu bildi! Atgriešanās un nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis viesnīcā. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Delftu un Hāgu (35 EUR). Šorīt pārbrauciens uz Dienvidholandes provinci un ekskursija ar vietējo gidu Hāgā, un Delftā. Delfta, kas ir viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Tā ir gleznotāja Vermēra pilsēta, kur mākslinieks dzīvoja, gleznoja, un tieši šeit satika meiteni, kura redzama gleznā ‘’Meitene ar pērļu auskaru’’. Delfta - pilsēta, kur vēl joprojām ražo slaveno, karalisko, zilibalto porcelānu. Hāga, kaut arī pēc konstitūcijas Nīderlandes galvaspilsēta ir Amsterdama, faktiskais pārvaldības centrs ir Hāga. Izstaigāsim pilsētu, kur atodas valsts parlaments, valdība un šeit dzīvo arī monarhu ģimene. Šeit arī Hāgas tribunāla iespaidīgā ēka. Pēcpusdienā pārbrauciens Nīderlande - Vācija. Nakts viesnīca Polijā.

5. diena 

Brokastis. Tranzīts caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā – 20 EUR
 • Izbraukuma ekskursija „Keukenhofas ziedu parks, Zaanse Shansa, Volendama” - 40 EUR 
 • Izbraukuma ekskursija „Delfta, Hāga” – 35 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  100 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR.
 • Keukenhofas ziedu parks (ieejas biļetes): 22 EUR pieaugušais, 10 EUR bērniem (BIĻETES JĀIZPĒRK PIRMS CEĻOJUMA)
 • Tūristu nodoklis: 10 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Holande ziedēšanas laikā: vējdzirnavas, gardais siers un koka tupeles! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Amsterdama – tulpju parks Keukenhof – Zaanse Schans – Volendama – Delfta - Hāga. Dodamies uz Holandi! Daiļās un košās tulpes – ziedu jūra! Gardais siers, mazās, burvīgās Holandes mājiņas, kuras ir tik labi apskatāmas braucot ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Vai Tev ir savas koka tupeles? Bez tām nevar aizbraukt prom! Pavasaris .. tas ir jūtams, tas piepilda ar siltumu!