Prāga košās krāsās, atpūta termālajos baseinos un mākslas pilsēta - Drēzdene!
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Prāga košās krāsās, atpūta termālajos baseinos un mākslas pilsēta - Drēzdene»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga - Karlovi Vari  - Františkovi Lazņi, atpūta termālajos baseinos - Drēzdene

1. diena

No rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas teritorijai. Pieturvietā Jums būs iespēja baudīt gardu kafiju un pusdienas. Nakts viesnīcā Prāgā.

2. diena 

Brokastis. No rīta piedāvājam ekskursiju Prāgā - simts torņu un «Zelta» pilsētā, ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). 
Apmeklēsim mākslas, amatniecības un juvilierizstrādājumu muzeju, kurā vienuviet atrodas viss ar ko asociējās Čehija. Muzejā varēsim ne vien iepazīties ar visu ar ko ir slavena valsts, bet arī nopirkt! Te atrodas slavenais Bohēmijas stikls, porcelāns, juvilīrizstrādājumi no Čehijas granāta, un citiem dārgakmeņiem, Karlovi Vari kosmētika un cita dabas kosmētika, kuras sastāvā ir Čehijas minerāļsāļi, liels klāsts suvenīru: slavenās plīša žurciņas, alus kausi, Čehijas vīni un citi tradicionāli Čehijas stiprinošie dzērieni.
Dodamies ekskursijā, kuras laikā redzēsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Izstaigāsim mazās vecpilsētas ieliņas. Pēc ekskursijas brīvs laiks Prāgā, laiks pusdienām, kuras var ieturēt Prāgas kafejnīcā. Nobaudiet gardās Čehijas vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un Čehijas suvenīri būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! 
Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti un izbaudīt gadras vakariņas uz klāja, zviedru galds. Nakts viesnīcā Prāgā.

3. diena

Brokastis. Brīva diena Prāgā. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Eiropā plaši pazīstamo kūrortpilsētu Karlovi Vari (35EUR). Dodamies uz kūrortu - Karlovi Vari. Ekskursijas laikā iepazīšanās ar kūrorta centru, Minerālūdens avoti un to vēsture, kolonādes, apbrīnojama arhitektūra - šīs lietas visspilgtāk raksturo pilsētu. Kūrorts ir pazīstams ar karstajiem minerālūdens avotiem, to šeit ir divpadsmit. Trīspadsmito, visgaršīgāko, tūristi aizved savās somās «Becherovkas» pudelītes izskatā. Karlovi Vari vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un ārstnieciskā kosmētika būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! Brīvais laiks skaistās, saules apmirdzētās kūrortpilsētas apskatei un atpūtai. Dienas turpinājumā dodamies uz Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums” apmeklējums. Kompleksa teritorija ir 1500 kv.m. Neaizmirstiet paņemt līdzi baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Pēc atpūtas, atgriežamies Prāgā.

4.diena

Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Pārbrauciens uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni. Brīvs laiks pilsētā, vai piedāvājam pilsētas ekskursiju vietējā gida pavadībā (15 EUR). Drēzdene, dēvēta par «Vācijas mākslas galvaspilsētu», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm, kuras redzēsim ekskursijas laikā: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingeris, kurā atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. 
Pēc ekskursijas, brīvais laiks. Brīvajā laikā varat doties uz muzeju, ieturēt pusdienas pilsētas kafejnīcā vai doties iepirkties vienā no Drēzdenes tirdzniecības centriem. Vakara pusē pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā. 

5. diena

Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Ceļš caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Pa ceļam, laiks pusdienām vienā no Polijas krodziņiem. Vēlu vakarā / naktī ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Prāgā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari: 35 EUR / 30 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Drēzdenē: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  90 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

Biļetes

 • Kuģītis ar vakariņām, zviedru galds: 45 EUR
 • Baseinu komplekss „Akvaforums”: 18 EUR
 • Ieejas biļetes Drēzdenes Cvingerī: 14 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Prāga košās krāsās, atpūta termālajos baseinos un mākslas pilsēta - Drēzdene! Ceļojums ar autobusu uz Čehiju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Prāga - Karlovi Vari - Františkovi Lazņi - atpūta termālajos baseinos - Drēzdene