Spānija un Maroka! Divu kontinentu pērļu rota! Ceļojums ar autobusu
Ceļojuma tips:

«Spānija un Maroka! Divu kontinentu pērļu rota!»

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā:  Baireitas Ermitāža – Putnu parks – Barselona – Valensija – Kosta del Sol – Malaga – Tarifa – Tanžera – Gibraltārs – Seviļa – Madride – San Sebastiana – Kolmāra

1. diena

Izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļs caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā pie Polijas/Vācijas robežas.

2. diena

Brokastis. Brauciens caur Vācijas teritoriju. Pa ceļam neliela pieturas pauze, lai aplūkotu Prūsijas markgrāfu skaisto vasaras pili Baireitas Ermitāžu un romantisko rokoko stila pils dārzu. Markgrāfs Fridrihs 1735. gadā uzdāvināja Ermitāžu savai sievai Vilhelmīnei, kura to pārvērta par brīnišķigu rokoko arhitektūras pērli. Pastaigāsimies pa gleznaino dārzu ar dīķīšiem un strūklakām, Veco un Jauno pili, Saules templi, teātra drpām un burvīgām grotām.  Nakts viesnīcā Francijā Miluzas apkaimē.

3. diena 

Brokastis. Dodamies ceļā, brauciens caur skaisto Franciju. Nepārspējamās Langedoka - Rusiljona un Provansa! Fantastiskas klintis, lavandas lauki un vīna dārzi, mazi ciemati, kas satupušies kalnu virsotnēs, seni cietokšņi un pilsētas, ko uzcēlusi pati vēsture un kas stāsta par Vidusjūras civilizācijas lielisko Odiseju. Dienas otrajā pusē, braucot gar Ronas upes deltu, apskatīsim šet esošo Putnu parku, kur brīvā dabā var redzēt flamingo, ibisus un citus putnus. Nakts viesnīcā Spānijas teritorijā.

4. diena

Brokastis. Brīvs laiks atpūtai. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Katalonijas pērle - Barselona” (50 EUR). Apskates ekskursija pa Katalonijas galvaspilsētu - Barselonu kopā ar vietējo gidu. Iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem: Sagrada Familia katedrāle - izcilā arhitekta Antonio Gaudi šedevrs, Kristofera Kolumba monuments, gotiskais kvartāls, Olimpiskais ciemats, Monžuika kalns, greznie īres nami Casa Mika un Casa Battlo. Brīvais laiks.  Lai pa īstam izjustu Spānijas kolorītu, piedāvājam apmeklēt Flamenko Māju un izbaudīt Flamenko šovu. Šajā dejā ir īpaša burvība un muzikalitāte, īpaša pasaule, kurai ir ne tikai savas tradīcijas un paražas, bet arī sava valoda. Tā ir deja ar īpašu brīvības izteiksmi. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Atgriešanās un nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Dosimies ceļā uz Valensiju – vienu no vissenākajām pilsētām Spānijā. Romieši to nodibināja jau mūsu ēras II gadsimtā. Katru gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu tūristu, jo apskates objektu skaita ziņā šo pilsētu var salīdzināt ar leģendārajām Madridi un Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristietības svētvietām – Svētais Grāls. Apskates ekskursija pilsētā. Nakts viesnīcā Mursijas apkaimē.

6. diena

Brokastis. Turpināsim iepazīšanos ar skaisto Spāniju. Pārbrauciens uz Malagu – Kosta del Sol reģiona galvaspilsētu. Ekskursija pilsētā gida pavadībā. Malaga tika dibināta vairāk nekā 3000 gadu senā pagātnē. Tā ir slavenā mākslinieka Pablo Pikaso un aktiera Antonio Banderasa dzimtene. Lielākais Malagas lepnums ir unikālais arhitektūras stilu sajaukums, kas redzams dzaudzās pilsētas ēku fasādēs un kuram piešķirta īpaša kultūras vērtība. Varenā katedrāle, Gribralfari cietoksnis-bāka, senā romiešu teātra drupas – šo vietu apmeklējums ļaus izjust patieso šīs spāņu pilsētas šarmu. Būs arī iespēja nopeldēties Vidusjūrā. Nakts viesnīcā Džerezas apkaimē.

7. diena

Brokastis. Brīva diena atpūtai, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Āfrikas pērle Maroka un Gibraltāra šaurums” (60 + 40 EUR). Transfērs uz tālāko Eiropas dienvidu ostas pilsētu Tarifu. Šeit no Castello de Guzman pils skatu laukuma paveras lieliska ainava uz Gibraltāra jūras šaurumu un Ziemeļāfrikas kalnu masīviem. Izbraukšana no Tarifas ostas, lai dotos uz Tanžēras pilsētu Marokā. Pēc neilga ceļojuma ar kuģīti, izbaudot skaistās Āfrikas piekrastes un Gibraltara ainavas, nokļūsim ne tikai pavisam citā valstī, bet arī pavisam citā kontinentā. Tanžera ir viena no vecākajām ne tikai Āfrikas, bet visas pasaules pilsētām. Te savus nolaupītos dārgumus veduši pirāti, iedvesmu smēlušies gleznotāji, darījumus kārtojuši spiegi, diplomāti un citi uzņēmīgi cilvēki. Mūsdienu Tanžera ir ļoti nozīmīga tirdzniecības ostas pisēta, kas strauji attīstās un atrodas īpašā Marokas karaļa aizbildniecībā. Ekskursija gida pavadībā pa Tanžeras Medinu. Tā ir senā pilsētas daļa, kas apbur ar lielisku arhitektūru, varavīksnes krāsām, garšvieku tirgus smaržu, Tuvo Austrumu maģiju, berberu tradīcijām un Eiropas sajūtu. Pusdienas tipiskā austrumu restorānā, kur nobaudīsim marokāņu nacionālo virtuvi. Atgriešanās Tarifā ar kuģīti. Atgriešanās un nakts viesnīcā Džerezas apkaimē. 

8. diena

Brokastis. Brīva diena atpūtai, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Andalūzijas pērle - Seviļa” (50 EUR). Seviļa – tā ir pilsēta – pasaka, kur gribas atgriezties atkal un atkal ... Arhitektūras dekoratīvisms, parku un skvēru elegance, svētku un festivālu autentiskums un aizrautība un spāņu virtuves kulinārā daudzveidība. Apskates ekskursija pa Andalūzijas galvaspilsētu - Seviļu kopā ar vietējo gidu. Iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem: trešā lielākā gotiskā Katedrāle pasaulē, kur apglabāts Kristofers Kolumbs, Santa Crus kvartāls – kādreizējais ēbreju geto ar tipiskām šaurām ieliņām, iekšpagalmiņiem un ziedošiem laukumiem, Korridas celtne, Spānijas un Amerikas laukumi un 1929. un 1992. gada izstāžu paviljoni. Atgriešanās un nakts viesnīcā Džerezas apkaimē. 

9. diena

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Spānijas galvaspilsētu Madridi. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu. Madride – noslēpumaina un varena pilsēta, gadsimtiem ilgi slavena ar bailes uzdzenošiem inkvizīcijas ugunskuriem un krāšņāko no karaļu pilīm. Lielu mākslinieku un slavenu rakstnieku pilsēta, kas arī mūsdienās nebeidz pārsteigt ar savu daudzveidību. Kolumba laukums, Rekoletas un Kasteljano bulvāri, Paseo del Prado iela, Neptūna strūklaka, korridas nams Las Ventas un vēl citi apskates objekti ļaus iepazīt šīs majestātiskās pilsētas šarmu, patīkami pārsteigs un atstās neaizmirstamus iespaidus. Nakts viesnīcā Burgosas apkaimē.

10. diena

Brokastis. Tranzīts caur Basku zemi. Šajā Spānijas reģionā dzīvo senā basku tauta, kura saudzīgi glabā savu seno kultūru un tradīcijas. Īsa pietura San Sebastianā, vienā no skaistākajām Spānijas pilsētām ar pārsteidzošu gliemežvāka formas līci, skaistām pludmalēm, muzejiem, kazino, greznām viesnīcām un elegantiem veikaliem. Prestižā kinofestivāla pilsēta joprojām ir iecienīta atvaļinājuma vieta izsmalcinātiem ceļotājiem. Brīvs brīdis. Iesakām nobaudīt slaveno basku virtuvi, kas tiek atzīta par labāko Spānijā un katrs ēdiens tiek pagatavots kā īsts mākslas darbs.. Nakts viesnīcā Šalon sur Son pilsētas apkaimē.

11. diena

Brokastis. Brauciens caur Francijas teritoriju. Kolmāra - Elzasas pērle un šī reģiona tūristu Meka. Nedomājiet, ka, dēvējot Kolmāru par īstu pērli Elzasas kronī, vietējie iedzīvotāji kat vai pavisam nedaudz pārspīlē. Kolmāra atgādina skaistu senu bilžu grāmatu. Cilvēki ierodas Kolmārā, lai apbrīnotu burvīgās, gaišās, ar ziediem rotātās pildrežģu koka mājiņas, zaļo krastu ieskautos kanālus, kuros slīd laivas, lai garšīgi paēstu un, visbeidzot, godinātu izcilos vietējos vīnus - pilsēta atrodas tieši slavenā Elzasas vīna ceļa vidū. Pilsētas romantisko noskaņu vislabāk var izjust kvartālā ar nosaukumu "Petite Venise" vai Mazā Venēcija. Tas ir bijušais dārznieku un zvejnieku kvartāls, kas stiepjas gar Lauh upi, kura kādreiz bija Kolmāras galvenā transporta maģistrāle. Kvartāla nosaukums nav nejaušs – jo šo mazo, skaisto pilsētu uz ūdens medz saukt par “Ziemeļu Venēciju”. Lai iepazītos ar pilsētu, dosimies izbraucienā ar ekskursiju vilcieniņu. Nakts viesnīcā pie Polijas/Vācijas robežas.

12.diena

Brokastis. Ceļš caur Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Tālāk Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana tūrisma klases viesnīcās (2* - 3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija “Katalonijas pērle - Barselona”: 50 EUR
 • Izbraukuma ekskursija “Āfrikas pērle Maroka un Gibraltāra šaurums” :60 + 40 EUR (transfērs un prāmja biļete + ekskursijas programma, gida pakalpojumi un pusdienas)
 • Izbraukuma ekskursija “Andalūzijas pērle - Seviļa”: 50 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  240 EUR
 • Papildvieta autobusā – 165 EUR

Biļetes:

 • Austiņas visā maršrutā ekskursijās ar vietējiem gidiem: 10 EUR
 • Ieejas biļete Barselonas Akvārijā: 20 EUR
 • Ieejas biļete Putnu parkā: 7.50 EUR
 • Flamenko šovs: 50 EUR
 • Funikulieris San Sebastianā: 4 EUR
 • Ieejas biļete Valensijas katedrālē: 4 EUR
 • Ekskursiju vilcieniņš Kolmārā: 8 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Spānija un Maroka! Divu kontinentu pērļu rota! Ceļojums ar autobusu uz Spāniju un Maroku. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Baireitas Ermitāža – Putnu parks – Barselona – Valensija – Kosta del Sol – Malaga – Tarifa – Tanžera – Gibraltārs – Seviļa – Madride – San Sebastiana – Kolmāra. Atpūta Spānijā un Marokā - atvaļinājums pie okeāna!