Tallina un Keila rudenī! Ekskursija

«Tallina un Keila rudenī!»

1 dienas ekskursija uz Igauniju. Apmeklētās vietas ekskursijas laikā: Tallina- Keilas ūdenskritums.

7.00 izbraukšana no Rīgas uz Tallinu (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).

Pirms Tallinas apskatīsim Keilas ūdenskritumu pie Keilas upes, kur var apskatīt arī Benkendorfu dzimtas parku (18.gs.). Turisalu klintis. Keilas ūdenskritums atrodas Harju apriņķa Keilas pagastā, Keila - Joa ciemā. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats, tādējādi pēc lieluma atpaliekot tikai no Narvas un Jegalas ūdenskrituma. Caur parku ceļš uz ūdenskritumu ved gar upes ieleju pāri diviem paceļamajiem tiltiem, kuru margas rotā jaunlaulāto pāru atstātās piekaramās atslēgas, kas tur tiek pieslēgtas, cerot uz laimīgu, ilgu un skaistu laulību.

Pārbrauciens uz Tallinu. Pēc izvēles, par papildu samaksu, pastaigu ekskursija pa Tallinas vecpilsētu – romantisko Igaunijas galvaspilsētu. Tallinas vecpilsēta iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojumu sarakstā un tā ir viena no vislabāk saglabātajām Eiropas viduslaiku pilsētām. Tā ir slavena ar līkumaino bruģēto ieliņu tīmekli, kas saglabājies gandrīz neskarts kopš 11. – 15. gs. Visas svarīgākās ēkas un baznīcas, tāpat arī pilsētas iedzīvotāju un tirgotāju dzīvojamās mājas ar klētīm un noliktavām ir saglabatas sākotnējā izskatā vēl no viduslaikiem. Iespēja apskatīt nocietinājuma sienas un torņus: Resno Margaritu un Garo Hermani. Tallinas Rātsnams - vienīgais saglabātais Rātsnams Ziemeļeiropā, no kura paveras lielisks skats uz Vecpilsētu. Rātsnams celts gotiskā stilā ar pilsētas simbola - Vecā Tomasa figūru vējrādī. Oleviste, Doma baznīca un pareizticīgo katedrāle. 

Brīvais laiks pusdienām un pastaigām pilsētā.

Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu

Papildus izmaksas:

 • Tallinas pilsētas apskates ekskursija – 5,00 EUR
 • Personīgie izdevumi
 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 
 • Papildvieta autobusā – 10 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 •  Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • 2020. gadā!
  30 brīvas vietas
Pieteikties

Tallina un ūdenskritumi rudenī! 22.10..2016 1 dienas ekskursija uz Igauniju. Apskates objekti brauciena laikā: Keilas ūdenskritums - Turisalu klintis - Tallina