Vēstures stunda skolēniem Polijā. Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām.

«POLIJAS PĒRLES, AUGSTIE TATRI UN ZAKOPANES TERMĀLIE AVOTI»

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVA - КRAKOVA - VEĻIČKA: VEĻIČKAS SĀLS RAKTUVES, PAZEMES EZERI – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI: GUBALAWKA VIRSOTNE, “TERMA BIAŁKA” TERMĀLIE AVOTI – ČENSTOHOVA: JASNA GORA KLOSTERIS 

1. DIENA

06:00  izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pietura pastaigai un pusdienām Varšavā. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā.

2. DIENA

Brokastis. Ekskursija uz Zakopani – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Zakopanes pilsētas ekskursijas laikā jums būs iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas un folkloru, kas ir saglabājusies no seniem laikiem un tiek nodota nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīru veikaliņus. Pēc vēlēšanās piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termālos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju parks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kā zināms ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermālais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs. SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Ekskursija „Veļičkas sāls raktuves”, raktuvēs ekskursija vietējā gida vadībā. Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu gadsimtu laikā sāls iegūšanas raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Atgriešanās Krakovā. Iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu, ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Čenstohovu. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Čenstohovas Jasna Goras klostera apskate. Jasna Gora– viena no slavenākajām svētceļojumu vietām Eiropā. Klosteris ir slavens ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kurai tiek piedēvētas pārdabiskas spējas. Šo ikonu pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Čenstohovā ir izveidots muzejs, kur tiek glabāti dāvinājumi no cilvēkiem, kuriem ikona ir palīdzējusi. Ceļš mājup. Pusdienu pauze. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

„CEĻOJUMS UZ POLIJU SKOLĒNIEM”

CEĻOJUMS SKOLĒNU GRUPĀM: VARŠAVA – KRAKOVA – VELIČKA

1. DIENA

06.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu. Pietura pusdienām Polijā. Laiks ceļā, pārbrauciens uz Varšavu. Neilga pietura Varšavā un iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko daļu: Pils laukums, Karaļa pils, Varšavas vecākā baznīca – Sv. Jana katedrāle. Pateicoties talantīgajiem poļu restauratoriem mūsdienās šeit ir daudz vietu, kur iespējams redzēt pilsētu tādu, kāda tā izskatījās pirms postošā kara. Viena no šādām vietām ir Vecpilsēta (Stare Miasto), kas pārbūvēta laika posmā 1946. g. - 1963. g. Vecpilsēta ir pilsētas vizītkarte un simbols. Frederika Šopēna Varšavas muzeja apmeklējums, kas ir mūsdienīgākais un pārsteidzošākais muzejs pasaulē. Frederika Šopēna muzeja kolekcijā atradīsiet vairāk kā 5000 dažādu eksponātu. Viena no telpām, kas paredzēta tieši bērniem, izveidota kā krāsaina kapsula. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, uz krāsaina, liela ekrāna iespējams redzēt Frederika Šopēna 19. gs. lauku mājas istabu dizainu un dzirdēt komponista skaņdarbus. Nakts viesnīcā Varšavā.

2. DIENA

Brokastis. Kopernika zinātnes centra apmeklējums, kur iepazīsimies ar ekspozīciju, iegūsim pieredzi. 22 tūkstošu kvadrātmetru platībā var paši veikt eksperimentus, kas jūs iepazīstinās ar dažādām sarežģītām dabas parādībām. Galerijas: Pasaule kustībā, Re:Generacja, Gaismas zona, Cilvēks un apkārtējā vide; Planetārijs ”Kopernika debesis”, kur, pateicoties projekcijai uz sfēriska ekrāna visapkārt skatītāju zālei un jaunākajām multimēdiju tehnoloģijām, skatītājam liekas, ka viņš atrodas dziļā kosmosā, okeāna dzīlēs vai vulkāna krāterī. Brauciens uz Krakovu. Krakova – «Polijas garīgais centrs» un «Simts baznīcu pilsēta».  Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kā viens no 12 vērtīgākajiem pasaules objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate. Ievērojamais Vāveles kalns ar gotiskā stila katedrāli, tirgus laukumu, Sv. Marijas baziliku un Jagelonskas universitāti. Karaļa pils apmeklējums. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Nakts viesnīcā Krakovā.

3. DIENA

Brokastis viesnīcā. «Veļičkas» sāls raktuvju apmeklējums vietējā gida pavadībā. Septiņu sāls ieguves gadsimtu laikā, raktuves kļuvušas līdzīgas milzīgai, neatkārtojamai un noslēpumainai pilsētai. Pazemes ezeri, kapelas ar unikālām sāls skulptūrām, milzīgas sāls kameras, kur vēl mūsdinās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Izbraukšana uz Rīgu. Vēlu vakara atgriešanās Rīgā.

«Vēstures stunda skolēniem Polijā »

Ceļojums skolēnu grupām: Veļička – Krakova — Osvencima — Čenstohova — Varšava

1. diena

06.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu. Pietura pusdienām Polijā. Laiks ceļā, pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. «Veļičkas» sāls raktuvju apmeklējums vietējā gida pavadībā. Septiņu sāls ieguves gadsimtu laikā, raktuves kļuvušas līdzīgas milzīgai, neatkārtojamai un noslēpumainai pilsētai. Pazemes ezeri, kapelas ar unikālām sāls skulptūrām, milzīgas sāls kameras, kur vēl mūsdinās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Krakova – «Polijas garīgais centrs» un «Simts baznīcu pilsēta».  Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kā viens no 12 vērtīgākajiem pasaules objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate. Ievērojamais Vāveles kalns ar gotiskā stila katedrāli, tirgus laukumu, Sv. Marijas baziliku un Jagelonskas universitāti. Karaļa pils apmeklējums. Krakovas apskates ekskursija. Nakts viesnīcā.

3. diena

Завтрак. Izbraukšana uz Osvencimu, kas pazīstama kā miljoniem cilvēku moku simbols. Šeit 1940. gada aprīlī tika atklāta koncentrācijas nometne poļu politiskajiem ieslodzītajiem. Pieaugot ieslodzīto skaitam, palielinājās koncentrācijas nometnes teritorija. Tā ir genocīda vieta, kurā gāja 28 valstu pilsoņi, kopskaitā 1,5 miljoni cilvēku. 1979. gadā koncentrācijas nometne Osvencima-Bžezinka (Auschwitz-Birkenau) tika iekļauta UNESCO starptautiskās nozīmes pieminekļu sarakstā. Pārbrauciens uz Čenstohovu. Vairākus gadsimtus šo pilsētu saista ar Jasna Guras klostera kompleksu, kur glabājas  pasaulslavenā Čenstohovas Dieva Mātes jeb  Melnās Madonnas brīnumainā svētbilde. Jasna Guras klostera komplekss ir pasaulē viena no  svētceļnieku apmeklētākajām vietām. Nakts viesnīcā.

4. diena

Завтрак. Pārbrauciens uz Varšavu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko daļu: Pils laukums, Karaļa pils, Varšavas vecākā baznīca – Sv. Jana katedrāle. Pateicoties talantīgajiem poļu restauratoriem mūsdienās šeit ir daudz vietu, kur iespējams redzēt pilsētu tādu, kāda tā izskatījās pirms postošā kara. Viena no šādām vietām ir Vecpilsēta (Stare Miasto), kas pārbūvēta laika posmā 1946. g. - 1963. g. Vecpilsēta ir pilsētas vizītkarte un simbols. Izbraukšana uz Rīgu. Vēlu vakara atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Dzīvošana 2*/3* viesnīcās (3 naktis) 2-3 vietīgā numurā
 • Ēdināšana: 3 brokastis
 • Programmā norādītās ekskursijas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku

Papildus izdevumi:

 • Ieejas biļetes muzejos un citos objektos

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma

Papildinformācija par braucienu:

 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst tās valsts standartu kritērijiem, kurā tās atrodas.
 • Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 01.05.2015. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Ceļojuma cena* eur
40 skolēnu grupai + 3 165
35 skolēnu grupai + 3 185
30 skolēnu grupai + 3 205
 • * - Ceļojuma cena ir atkarīga no izvēlētā ceļojuma datuma un sezonas. Cenās ir iespējamas nelielas izmaiņas. Cena var mainīties izvēloties citas klases viesnīcas.

Noderīga informācija:

Ieejas biļetes Pieaugušajiem Bērniem
Pusdienas brauciena laikā      50 PLN     50 PLN
«Veļičkas» sāls raktuves      68 PLN Līdz 15 g.  55 PLN
Оsvencima       40 PLN      30 PLN

 

Piesakies
 • Jums piemērotā laikā (cena no)
  13000
Pieteikties

Vēstures stunda skolēniem Polijā. Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām. Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām uz Poliju. Skolēnu ekskursijas un ceļojumi skolēnu grupām. Īpaši piedāvājumi skolām. Skolas ekskursijas diena ir viena no priecīgākajām dienām skolas gadā! Palīdzēsim saorganizēt un padarīt Jūsu bērnu dienu foršu!