Ziemassvētku tirdziņš un šokolādes kārumi Valmierā! Ekskursija Latvijā

«Ziemassvētku tirdziņš un šokolādes kārumi Valmierā!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Valmiera – Ziemassvētku tirdziņš vecpilsētā - Šokolādes fabrika 

No rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).

Pārbrauciens uz Valmieru. Neliela apskates ekskursija pilsētā. Iepazīsimies ar galvenajiem pilsētas apskates objektiem, uzzināsim pāris interesantas leģendas par Valmieru. Ekskursijas laikā uzzināsiet, kur agrāk atradusies Valmieras Livonijas ordeņa pils un Rīgas Vārti, kā gadsimtos caurvijušies pilsētas un Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas likteņi, kur piestāj vienīgais Gaujas tramvajs pasaulē un vēl daudz citus interesantus atklājumus!

Tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš Valmieras rātslaukumā un vecpilsētā pulcē viesus no tuvienes un tālienes, vilinot ar smaržām un garšām. Amatnieki un mājražotāji piedāvā dāvaniņas visām gaumēm – silti cimdi, zeķes, rotas, pīti grozi un koka karotes, ādas cimdi vai jauns naudas maks, vaska sveces, arī pašdarināts vīns, medus podiņš vai īsta lauku rupjmaize, veselīgas žāvētas ogas un vēl daudz kas cits. Tā ir lieliska iespēja iegādāties piemērotāko Ziemassvētku dāvanu katram. Nosalušos sasildīs lielais Saulgriežu ugunskurs, bet līksmu Ziemassvētku noskaņu radīs muzikāli priekšnesumi. Brīvais laiks Ziemassvētku tirdziņa baudīšanai. 

Šokolāde – tās ir zāles dvēselei! Izcils sabiedrotais dzīves svarīgākajos brīžos. Tāpēc labam dienas noslēgumam dosimies uz nelielu šokolādes gardumu ražotni Trikātas centrā, kur apmeklēsim šokolādes meistardarbnīcu. Katrs apmeklētājs šeit uzzinās šokolādes gardumu ražošanas noslēpumus, iepazīs šokolādes pozitīvās īpašības un izbaudīs daudzveidīgās garšas nianses. Bet pašu izveidotos šokolādes kārumus varēs paņemt līdzi, kā arī iegādāties produkciju veikaliņā, blakus ražotnei.

Laimīgi, paēduši un sapirkušies, braucam mājās. Atgriešanās Rīgā vakarā.  

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Papildvieta autobusā: 10 EUR
 • Šokolādes meistardarbnīca: 7 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks Rīgā ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Ziemassvētku tirdziņš un šokolādes kārumi Valmierā! Vienas dienas ekskursija Latvijā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Valmiera – Ziemassvētku tirdziņš vecpilsētā - Šokolādes fabrika