Ziemeļbriežu kamanās ciemos pie bērnības!» jeb Piedzīvojumi Lapzemē pie Santa Klausa! Ceļojums uz Somiju Ziemassvētkos
Laba cena

«Ziemeļbriežu kamanās ciemos pie bērnības!» jeb Piedzīvojumi Lapzemē pie Santa Klausa!

5 dienas – bez nakts pārbraucieniem! 

Šis ceļojums ir pasaka! Tieši tā – gan lielie, gan mazie sajutīs īstu bērnības prieku, burvestības pilnas dienas un, ja ļoti tic, arī vēlēšanās piepildīšanos - Mēs taču braucam uz Lapzemi pie Santa Klausa! 

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Tallina – Oulu – Santa Klausa parks, Polārais loks – Santa Klausa ciems – Ziemeļbriežu un Haskiju mājas – arktiskais Zoodārzs Ranuā – Fazer šokolādes veikals – Somijas Nacionālais parks – Ametistu raktuves – Somijas Aviācijas muzejs – Helsinki – Sea Life

1. diena

No rīta, 05:00, izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens uz Tallinu. Dodamies ar prāmi uz Helsinkiem. Uz prāmja būs iespēja pavadīt laiku restorānā, vai kafejnīcā, kur varēs ieturēt pusdienas (ir iespēja pasūtīt pusdienas pirms ceļojuma). Te pat ir veikali un bērnu spēļu istaba. Ierodoties Helsinkos, mēs turpinām braucienu uz Somijas ziemeļiem - Oulu, kas ir viena no lielākajām ziemeļu pilsētām pasaulē. Ierašanās viesnīcā. Iekārtošanās numuriņos un nakšņošana viesnīcā 3* pie Oulu, vai viesnīcā  Scandic 4* Oulu pilsētas centrā. Pateicosties ērtai atrašanās vietai – viesnīca ir ideāli piemērota, lai iepazītos ar Oulu. Blakus atrodas tigus laukums, Mannerheima parks un burvīgs rajons Piksari. Pavisam netālu no viesnīcas atrodas Rotuaari iela, kura ir slavena ar labākajiem restorāniem un veikaliem pilsētā. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Šodien braucam pretī piedzīvojumiem – pie Santa Klausa! (25 EUR) Tik sen gaidītais notikums beidzot ir klāt! Pasaka, par kuru katrs no mums sapņoja jebkurā vecumā – šodien piepildīsies! Pie paša Polārā Loka, paslēpta no pilsētām, atrodas burvju vieta, kurā Ziemassvētki un brīnumi notiek cauru gadu! 
Mūs sagaida Burvju Vilciens, kurš vedīs cauri pasaku zemēm un visiem gadalaikiem, Elfu skolā varēsim saņemt īstu Elfu diplomu par zināšanām, kuras mums iemācīs Elfi. Šķērsosim Polārā Loka robežu 50 metru dziļumā zem zemes un saņemsim īpašu Sertifikātu par pazemes Polārā loka šķēršošanu! Apmeklēsim Ledus Princeses valstību! Šeit, Ledus Princeses galerijā, sajutīsim kā ziemas aukstums sāk pamazām “grauzt” vaidziņus un elpa pārvērtīsies burvīgā baltā dūmakā. Galerija atdzesēs un spirdzinās jebkurā gada laikā. Skrienam sasildīties, vērojot jautro Elfu priekšnesumu! Kamēr mēs baudam visus ziemas priekus – kā tad iet mūsu mājiniekiem? Aiziesim uz Santa Klausa pastu, lai nosūtītu pastkarti! Aizsūtīsim daļiņu mūsu prieka arī mājiniekiem! Visas vēstules un kartiņas, kas tiek izsūtītas no Santa Parka, tiek apzīmogotas ar maģisku zīmogu. Tiem, kuri ir īsti gardēži, piedāvājam doties ciemos pie Mrs Piparkūkas uz viņas īpašo virtuvi – burvīgi kārdinošie aromāti no šīs virtuves pievilina pilnībā visus. Šeit rotāsim piparkūkas, kas gatavotas pēc īpašas receptes. Daži apēd kārumus, neizejot no virtuves, bet daži noturas pretī kārdinājumam un aizved tos mājās. Šeit arī tiek gatavots gardākais vīns ar garšvielām un citi gardumi, kurus var nobaudīt uz vietas, kā arī aizvest mājās kā suvenīru. Lai mums pietiktu spēka visiem Santa Parka piedzīvojumiem, varam ieturēt maltīti Kota kafejnīcā. Un, protams, svarīgākais dienas notikums – tikšanās ar pašu Santa Klausu! Smagās koka durvis aicinoši iečīkstas katru reizi, kad kāds ienāk sveču izgaismotajā kolorītajā Santa Klausa rezidencē. Iečukstēsim viņam ausī mūsu vislielākās vēlēšanās, un, ja tās ir labas, tās noteikti piepildīsies! 
Pēc Santa Parka apmeklējuma, ar bērnišķīgu sajūsmu, būs iespēja izbraukt ziemeļbriežu un suņu pajūgos. Haskiju skaļo reju pavadībā, dosimies aizraujošā piedzīvojumā sniegotā meža biezoknī! Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas, pilni pozitīvu emociju un patīkama noguruma, vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Šodien piedāvājam doties «Somijas dārgumu atklājumos» (25 EUR). Viens no Somijas dārgumiem, ar kuru sāksies mūsu diena, ir arktiskais Zoodārzs - Ranuā. Šis ir unikāls zoodārzs, kurš atrodas mežā. Zoodārzā dzīvo vairāk kā 200 polāro dzīvnieku sugas: baltie un brūnie lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. Ziemā un vasarā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā, bet katrā gadalaikā ir ar savu īpašu skaistumu! Turpinājumā mūs gaida Santa Klausa saldumu un visā pasaulē zināmā zīmola Fazer šokolādes veikals, vīna veikaliņš vecākiem un suvenīru veikaliņš, no kura uz mājām var paņemt Lapzemes dzīvnieku mīkstās versijas. Tā pat, varat izbaudīt siltumu mājīgajā restorānā "Lapzemes telts", kur var ieturēt pusdienas un sasildīties pie kamīna. 
Dodamies pretīm otram Somijas dārgumam – uz Somijas nacionālo parku. Parkā ir brīnišķīga, mežonīga daba un milzīgas cilvēku darbības neskartas teritorijas. Te apskatāma unikāla dabas daudzveidība, kas raksturīga tieši Somijai. Nacionālā parka apmeklēšana būs neaizmirstama visos gadalaikos – sākot no zaļas ainavas vasarā, oranžas un sarkanas rudenī, un pilnas ar baltajiem skatiem ziemā, kad visu parka teritoriju klāj bieza sniega kārta. Šeit, nacionālajā parkā, mūs sagaida trešais un visspožākais dārgums – ametists! Tieši tā, dosimies uz vienīgajām ametista raktuvēm pasaulē, kurās ielaiž apmeklētājus! Dārgakmeņi, kas dzimuši 2000 miljonus gadu senā pagātnē, šodien tiek izcelti no raktuvēm un grezno mūsu rotas. Ametists ir īpašs dārgakmens un viss darbs raktuvēs notiek ar rokām, bez smagām iekārtām. Speciālisti saka, ka tā vēl ir daudz, un pietiks vairākiem gadsimtiem! Ekskursijas laikā uzzināsim šī dārgakmens vēsturi, daudzas leģendas un ticējumus, saistītus ar ametistu, un patīkamākais - visus ametistus, kurus Tu atrodi, vari droši vest līdzi uz mājām! Ja kāds nav atradis ametistu raktuvēs, tad varēs to atrast veikalā! Iespaidu un dārgumu bagāti, vakarapusē dodamies uz Oulu. Varēsiet izbaudīt vakaru pilsētā, doties uz kafejnīcu vai vaikalu. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Cik pasakaina ir Lapzeme! Bet mūs vēl sagaida citi piedzīvojumi Somijā. Pēc brokastīm, izbraucam no viesnīcas un dodamies uz dienvidiem. Mūs sagaida Aviācijas muzejs ar tik daudz un dažādām lidmašīnām! Somijas gaisa spēku vēsture aizsākas tālajā 1918. gadā, un, laikam ritot, ir mainījusies. Muzejā redzēsim īpašas un unikālas lidmašīnas, kuras ir sastopamas tikai te! Turpinājumā, mūs sagaida pusdienas un lielveikalu daudzveidība! Kāds var pavadīt laiku kafejnīcā, ieturot pusdienas, kāds izvēlēsies pavadīt laiku staigājot pa veikaliem. Pārbrauciens līdz Helsinkiem. Iekārtošanās un nakts viesnīcā Helsinku apkaimē. 

5. diena

Brokastis. Piedāvājam apskates ekskursiju Helsinkos (15 EUR). Vairāk kā četrus gadsimtus Helsinki sagaida un pavada pilsētas tirgotājus un viesus. Slavena ar savām ostām, Kaupatorri tirgu ar tā gardumiem un neparastām lietām, neskaitāmiem pieminekļiem un apburošu Vecpilsētu. Ekskursijas laikā redzēsim galvenos Helsinku apskates objektus, kuri raksturo šo burvīgo pilsētu: tai skaitā: pieminekli Janam Sibeliusam, Aleksandram II, un senatoram Mišelinam. Grezno jauno Helsinku bibliotēku, krāšņo arhitektūru un pilsētas galvenās baznīcas. Pēc ekskursijas iesakam ieskatīties tirgū: te ir daudz delikatešu! Vai doties uz slaveno Sea life – tas ir īsts ūdens piedzīvojums! Zivtiņas no vismazākajām, līdz lielām! Tunelis zem ūdens, kas liks sajusties kā daļai no pasaules okeāna: simtiem dažādu tropisko zivtiņu, kuras pavada lielās haizivis, te sagaida tik daudz krāsu un atklājumu! Dienas otrā pusē dodamies ar prāmi uz Tallinu. Pārbrauciens no Tallinas uz Rīgu. Ierašanās Rīgā aptuveni 23:00.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Piemaksa par izmitināšanu Scandic 4* Oulu pilsētas centrā (par personu / par ceļojumu): 45 EUR
 • Izbraukuma ekskursija pie Santa Klausa uz Santa Parku: 25 EUR / 20 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija «Somijas dārgumu atklājumos»: 25 EUR / 20 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Ekskursija gida pavadībā Helsinkos: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā: 3* viesnīca pie Oulu: 140 EUR / Scandic 4* Oulu pilsētas centrā: 170 EUR
 • Papildvieta autobusā – 90 EUR

Ieejas biļetes:

 • Pusdienas uz prāmja, Zviedru galds: 32 EUR pieaugušais / 16 EUR bērniem līdz 17 gadiem
 • Santa Parks, biļetes cena iekļauj: Burvju vilciens, Elfu skola, Polārā loka šķērsošana, Ledus Princeses Gallerija, Elfu šovs (iet 3x dienā, noteiktos laikos), Mrs Piparkūkas virtuve un piparkūku dekorēšana. Cenas: vasaras braucienam: 17.50 EUR pieaugušais un 15 EUR bērniem līdz 12 gadiem / Novembra svētkos: 35 EUR pieaugušais un 29 EUR bērniem līdz 12g / Ziemassvētkos: 42 EUR pieaugušais un 36 EUR bērniem līdz 12g
 • Polārā loka šķērsošanas sertifikāts: 5 EUR
 • Haskiji: ieejas biļete parkā: 10 EUR / ar braucienu 30 EUR pieaugušais un 15 EUR bērniem
 • Ziemeļbriežu ferma: 18 EUR pieaugušais un 14 EUR bērniem
 • Arktiskais Zoodārzs: 18.50 EUR pieaugušais / 16 EUR skolēni, studenti un pensionāri
 • Ametistu raktuves: vasara 20 EUR pieaugušais un 10 EUR bērniem / ziemas cenas būs precizētas
 • Somijas Aviācijas muzejs: 10 EUR pieaugušais un 5 EUR bērni līdz 16 gadiem
 • Sea Life Helsinkos: 18.50 EUR pieaugušais / 15 EUR bērniem līdz 15 gadiem

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Pērc
 • 22.12.21- 25.12.21
  42 brīvas vietas
  32500
 • 26.12.21- 29.12.21
  44 brīvas vietas
  32500
Pirkt

Ziemeļbriežu kamanās ciemos pie bērnības!» jeb Piedzīvojumi Lapzemē pie Santa Klausa! Ceļojums uz Somiju Ziemassvētkos. 5 dienas – bez nakts pārbraucieniem! Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Tallina – Oulu – Santa Klausa parks, Polārais loks – Santa Klausa ciems – Ziemeļbriežu un Haskiju mājas – arktiskais Zoodārzs Ranuā – Fazer šokolādes veikals – Somijas Nacionālais parks – Ametistu raktuves – Somijas Aviācijas muzejs – Helsinki – Sea Life