Ceļojuma veids
Galamērķis
Datums
Cena
 
Lieliskā Parīze skolēnu grupām! Ceļojums uz Disnejlendu!
Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām uz Franciju. Lieliska atpūta skolēnu pavasara ekskursiju nedēļā! Iesakām skolēnu grupām virs 7. Klases. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Potsdama - Parīze – Disnejlenda - Amsterdama.
7d 31900
Holande ziedu parādes laikā: 2021! Ceļojums ar autobusu uz Holand…
Holande ziedu parādes laikā: 2021! Ceļojums ar autobusu uz Holandi , ziedu parāde Keukenhofas parkā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Utrehta – Keukenhof tulpju parks – Amsterdama – Delfta. Ceļojums 2021!
5d 28000
Holande – Ziedu svētki un slavenā ziedu parāde 2021! Ceļojums ar…
Holande – Ziedu svētki un slavenā ziedu parāde 2021! Ceļojums ar autobusu uz Holandi. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Hannovera – Кeukenhofas ziedu parks – Delfta – Hāga – Zaanse Shansa – Volendama – Amsterdama – Braunšveiga. Aicinam Jūs apmeklēt Keukenhofas ziedu parku. Nacionālais ziedu parks Holandē pārsteidz ar krāšņo tulpju klāstu. Ziedu pa…
6d 32000
Pavasara brīvdienas tulpju karalistē: Holandē! Ceļojums ar autobu…
Pavasara brīvdienas tulpju karalistē: Holandē! Holande ziedēšanas laikā: vējdzirnavas, gardais siers un koka tupeles! Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Amsterdama – tulpju parks Keukenhof – Zaanse Schans – Volendama – Delfta - Hāga. Dodamies uz Holandi! Daiļās un košās tulpes – ziedu jūra! Gardais siers, mazās, burvīgās Holand…
5d 29000

LAIMTŪRE piedāvā avioceļojumus, ceļojumus ar autobusu, kruīzus un čarterreisus

ceļojumus ar avio, mūsu avio tūres iekļauj pārlidojumus un ekskursijas. Avio tūres ar ekskursiju programmu. Avio ceļojumi uz eksotiskām zemēm, eksotiskām un tālām salām, atpūta pie jūras un atpūta visai ģimenei pie okeāna. Mūsu kolekcijā ietilpst: avio ceļojumi uz Ameriku: ceļojumi uz Kanādu, ceļojumi uz Meksiku, avio ceļojumi ar atpūtu uz Kubu, apceļo Amerikas štatus un to ievērojamākās pilsētas. Avio ceļojumi Eiropā: ceļojumi uz Maltu, ceļojumi uz Spāniju un Portugāli, ceļojumi uz Angliju, avio tūres uz brīnišķīgo Itāliju, uz Grieķiju, ceļojumi uz Horvātiju un Melnkalni. Avio ceļojumi uz tāliem austrumiem: avio ceļojumi un tūres uz Ķīnu, uz Taizemi, uz Malaiziju un Indonēziju. Ceļojumi uz Arābu Emirātiem, Izraēlu un Jordāniju, kā arī ekskursiju avio ceļojumi uz Turciju. Ceļojumu birojs LAIMTŪRE piedāvā plašu klāstu čarterreisiem, mēs strādājam ar vadošajiem čarteru turoperatoriem kā NOVATOUR, TEZTOUR, Alida, Go Adventure un Mouzanidis. Atrodiet pie mums karstos piedāvājumus, degošās tūres un LAST MINUTE piedāvājumus. Akcijas un atlaides ceļojumiem. LAIMTŪRE ir turoperators neskatāmiem maršrutiem un ceļojumiem ar autobusu. Ceļo ar autobusu! Ceļojumi uz Poliju, ceļojumi uz Čehiju, ceļojumi uz Austriju, uz Ungāriju. Ceļojumi ar atpūtu uz Horvātiju, ceļojumi uz Melnkalni un Grieķiju ar autobusu. Plašs ceļojumu klāsts bērniem, dažādu vecuma grupām, skolēniem un skolas kolektīviem. Tematiskie ceļojumi: Ziemassvētku un Jaunā gada ceļojumi, ceļojumi Lieldienās, ceļojumi Jāņos un Līgo svētkos, rudens brīvdienās. Ceļojumu birojs LAIMTŪRE ir izstrādājis daudzus ceļojumus uz svētkiem un festivāliem visā Eiropā: Tulpju svētki Holandē, gaismas festivāls Berlīnē, dārza svētki Vācijā, vīna svētki Ungārijā un vēl daudz citu burvīgu svētku un festivālu, kurus ir iespēja apmeklēt un nepalaist garām! LAIMTŪRE piedāvā plašu pakalpojumu klāstu korporatīvajām grupām- kruīzi Baltijas jūrā, ceļojumi ar autobusu Baltijas valstīs un svētku organizēšana katram kolektīvam ar individuālu pieeju. Mēs piedāvājam Jums plašāko un lielāko ceļojumi izvēli Baltijas valstīs! Tūres un ekskursijas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā!