Jaunā gada sagaidīšana Krakovā un Jaungada diena SPA termālos baseinos Zakopānē! Jaunā Gada ceļojums ar autobusu

«Jaunā 2021. gada sagaidīšana Krakovā un Jaungada diena SPA termālos baseinos Zakopānos!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Krakova – Veļička: Veļičkas sāls raktuves – Zakopane – Augstie Tatri: Gubalawka virsotne, “Terma Białka” termālie avoti – Varšava

1. diena

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens caur Lietuvu, Poliju. Polijā, laiks karstām pusdienām.  Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā.

2. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju „Veļičkas sāls raktuves” (15EUR). Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu sāls iegūšanas gadsimtu laikā raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Atgriešanās Krakovā. Krakova, pēc vēlēšanās, kājāmgājēju ekskursija (15EUR), iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu. Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Jaunā 2021. Gada sagaidīšana Krakovā! Jaunā Gada sagaidīšana omulīgā Krakovas restorānā ģimenes lokā, vai jautrību pilna nakts pilsētas galvenajā laukumā draugu lokā! Te, ir iespēja izvēlēties tieši tādu Jaunā Gada vakaru, kuru kāro sirds. Krakovas restorāni piedāvā dažādus gastronomiskus brīnumus! Polijas vafeles ar pildījumiem, ceptus riekstus, karstos sierus, pankūkas un dažādus saldumus! Jūs nobaudīsiet tradicionālos karstos dzērienus, vai klasisko Jaunā Gada šampānieti. Pilsētas laukumā atmosfēra rada pasakas sajūtu, cilvēki dzied un dejo, un, protams, ievēlās vēlēšanās! Nakts viesnīcā Krakovā.

3. diena

Brokastis. Labi nosvinējuši Jauno Gadu, un labi izgulējušies uzsākam dienu! Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Zakopaniem (25EUR) – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Ekskursijas laikā pa Zakopane pilsētu jums būs unikāla iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas, paražas un folkloru, kas ir saglabājušies no seniem laikiem un tiek nodoti nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīdu veikaliņus. Pēc vēlēšanās par papildus maksu piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termiskos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju loks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kur ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermalais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs, savukārt SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā Krakovā.

4. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Varšavu. Pastaiga pa Varšavas Ziemas vecpilsētu: Jūs redzēsiet Pils laukumu, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu, kur varēsiet priecāties par gotiska stila baznīcām, sienu stiprinājumiem, seno māju fasādēm, tāpat iepazīties ar vietējo mākslinieku gleznojumiem un iegādāties suvenīrus. Brīvais laiks pusdienām. Ziemassvētku un Jaunā Gada laikā, Varšavas ielas tiek izrotātas ar neskaitāmām Ziemassvētku ugunīm un rotājumiem. Tranzīts Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī ) atgriešanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija «Zakopane un Augstie Tatri»: 25 EUR
 • Ekskursija Krakovā, vietējā gida pavadībā: 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Veličku: 15 EUR
 • Ieejas biļetes Veličkas sāls raktuvēs: 90 PLN pieaugušajiem; 70 PLN bērniem (krievu vai angļu valodā)
 • Ieejas biļetes “Terma Białka” termālajos avotos/baseinos: apmeklējums 2,5h: no 35PLN / ģimenes biļetes no 45PLN / baseini un saunas no 45 PLN
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Jaunā 2021. gada sagaidīšana Krakovā un Jaungada diena SPA termālos baseinos Zakopānos! Jaunā Gada ceļojums uz Poliju ar autobusu. Viesnīca Krakovā un Jaunā Gada Bankets Krakovas restorānā! Apmeklētās vietas un pilsētas ceļojuma laikā: Varšava – Veļička – Кrakova – Zakopane – Augstie Tatri – Čenstohova