Pakalpojumi

Ceļojumu operators "LAIMTŪRE" piedāvā ceļojumu apdrošināšanu katram ceļotājam. Ceļo droši!

Ceļojumu apdrošināšanas polise ir efektīvākais veids kā izvairīties no, iespējams, neparedzētiem medicīnas izdevumiem, kas var rasties ilgi gaidītā ceļojuma laikā pēkšņas traumas vai kāda cita negadījuma rezultātā, no kā mēs, diemžēl, neviens neesam pasargāti. Padomājiet par ceļojuma apdrošināšanu pirms dodaties ceļojumā un, kamēr Jūs relaksējaties jūras krastā vai brauksiet lejā no sniegota kalna, Jūs būsiet droši par to, ka esat aizsargāti no negadījumiem. 

Plānojot doties ilgi gaidītā ceļojumā, domas ir aizņemtas ar somu kravāšanu, laika ziņu analīzi un fotoaparāta atmiņas kartes attīrīšanu Tāpēc varat aizmirst par tādu lietu kā ceļojuma apdrošināšana. Diemžēl, var gadīties, ka ceļojuma laiku var aptumšot saaukstēšanās vai kāda cita negaidīta slimība. Braucot no kalna ir iespēja gūt dažādas traumas. Ārzemēs ir atšķirīga veselības aprūpes sistēma nekā Latvijā, tādēļ var gadīties, ka, maksājot pat par vienkāršiem medicīnas pakalpojumiem, ir jāšķiras no krietnas naudas summas.

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” sadarbībā ar AAS Baltikumu piedāvā Jums noformēt ceļojuma apdrošināšanu pirms dodaties ilgi gaidītā, prieka pilnā ceļojumā. Izbaudiet savu ceļojumu bez uztraukuma un neparedzētiem izdevumiem!

Ceļojumu operators "LAIMTŪRE" sadarbībā ar AAS Baltikums piedāvā apdrošināšanu katram ceļotājam visa ceļojuma garumā. Ceļo droši!