Pakalpojumi

UZDĀVINI DĀVANU KARTI "LAIMTŪRE"!

 

 

 

 

 

Dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus, darbiniekus un partnerus. Tā ir lieliska dāvana gan svētkos, gan arī ikdienā, tā iepriecinot kādu sev dārgu cilvēku. “LAIMTŪRE” Dāvanu karti iespējams iegādāties uz noteiktu naudas summu, kā arī uz noteiktu ceļojumu. Vai zini, uz kurieni tavs draugs sapņo doties? Uzdāvini sapni! Ceļojums ir labākā dāvana! 

Dāvanu karti var izmantot “LAIMTŪRE” ceļojumiem ar autobusu, ceļojumiem ar lidmašīnu vai čarteriem. Varat doties romantiskā nedēļas nogalē ar savu otro pusīti uz SPA vai ar draudzeni braukt “iepirkšanās tūrē”, vai ceļojumā ar bērnu uz atrakciju parkiem, kas būs visjaukākā dāvana Jūsu bērnam gan dzimšanas dienā, gan  skolas gada beigās! Labākā dāvana kāzās būs kāzu ceļojums. Ceļojums piepilda mūs ar emocijām, atmiņām un prieku, kas mūs uzlādē vēl ilgi. Ceļojums ir piedzīvojums, kura laikā var aizmirst par ikdienas rūpēm, darbiem un problēmām, kura laikā var izbaudīt laiku ar saviem tuvajiem. Ceļojums kā interesanta grāmata, atklāj Jums vēl neredzētas vietas, valstis, kontinentus, pastāsta par aizmirstu vēsturi un ļauj ienirt pasaules dzidrākajos okeānos un jūrās. 
“LAIMTŪRE” Dāvanu karte nav apmaināma vai atmaksājama skaidrā naudā un tiek iztērēta vienā pirkuma reizē. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 gads. Dāvanu karti var iegādāties gan privātpersonas, gan uzņēmumi - izvēloties piemērotāko norēķinu veidu. “LAIMTŪRE” Dāvanu kartē būs norādīta Jūsu izvēlētā summa vai ceļojuma nosaukums un ierakstīts Jūsu apsveikuma vai novēlējuma teksts pēc Jūsu izvēles. 

Iegādāties Dāvanu karti “LAIMTŪRE” ir vēl ērtāk un ātrāk! Piesakies Dāvanu kartes iegādei mūsu mājas lapā on-line vai nāc uz mūsu biroju Rīgā, Blaumaņa ielā 5A- 12. 

NeesAt vēl izdomājuši ko dāvināt? UzdāvinIEt sapni! UzdāvinIEt ceļojumu! Un ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” palīdzēs Jums īstenot Jūsu ideālo ceļojumu!

 

Dāvanu karti izmanto jebkuram ceļojumam

Dāvanu karti var izmantot “LAIMTŪRE” ceļojumiem ar autobusu, ceļojumiem ar lidmašīnu vai čarteriem. Varat doties romantiskā nedēļas nogalē ar savu otro pusīti uz SPA, vai ar draudzeni braukt “šopingtūrē”, vai ceļojumā ar bērnu uz atrakciju parkiem, kas būs visjaukākā dāvana Jūsu bērnam gan dzimšanas dienā, gan dāvana skolas gada beigās! Labākā dāvana kāzās būs kāzu ceļojums.