Lietuva – SPA brīvdienas Palangā un nakšņošana 4* viesnīcā Radisson Blu Hotel Klaipēda!

«Lietuva – SPA brīvdienas Palangā un nakšņošana 4* viesnīcā Radisson Blu Hotel Klaipēda!»

Apmeklētās vietas brauciena laikā: Palanga- Klaipēda 

1. diena

7.30 izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums).
Pa ceļam kafijas pauze.
 
Ierašanās Palangā. Neliela ekskursija Palangā- iepazīšanās ar pilsētas centru. Piejūras promenāde, mols.

Apmeklēsim Dzintara muzeju (Gintaro Muziejus), kas atrodas Palangas grāfa pilī. Šis muzejs ir viens no galvenajiem Palangas apskates objektiem, turklāt muzejā izveidota interaktīva ekspozīcija, ar milzu lupām, kas ļauj kārtīgi izpētīt dzintara gabalos uz mūžiem iesprostotos kukainīšus. Muzejā ir lielākā dzintara kolekcija pasaulē, kas ilustrē "saules akmens" vairāk nekā 40 miljonus gadu ilgo vēsturi. Grāfa Tiškeviča pils parks.

Brīvs laiks suvenīru iegādei, pusdienām.

Pārbrauciens uz «Atostogų parkas», kas ir lielākais ūdens atpūtas komplekss Rietumeiropā. Šeit Jūsu atpūtai tiek piedāvāti 15 baseini, arī ziemā iekštelpās atradīsiet- sporta baiseinu, bērnu baseinu, masāžas baseinu, baseinu ar zemūdens velotrenažieriem, baseinu ar augsti mineralizētu ūdeni, kā arī Kneipa zemūdens taku (pastaiga pa akmeņiem   dažādas temperatūras ūdeni).

Pārbrauciens uz HBH Palanga kompleksu, kur ikvienam būs iespēja ieturēt gardu maltīti, kā arī nesteidzīgi atpūsties lielajā kompleksā.

Pārbrauciens uz 4* viesnīcu Radisson Blu Hotel Klaipēda.

2. diena

Brokastis viesnīcā.

Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpas piestātni Smiltynės. Lietuvas delfinārijā skatīsimies aizraujošu delfīnu šovu, kurā piedalās pudeļdegunu delfīni. Delfīni ne tikai piedalās aizraujošajā šovā un izglīto skatītājus, bet arī rada daudz prieka un pozitīvas enerģijas gan mazajiem, gan lielajiem skatītājiem.

Klaipēdas Jūras muzeja apmeklējums. Izstādes sākumā - dzīves attīstība jūrā. Muzejs lepojas ar milzīgu Jūras čaumalu kolekciju, kurā ir aptuveni 2300 sugu. Kā īpašs jaunums pēc rekonstrukcijas ir 25 m garais tunelis- akvārijs. Jūras zemūdens pasaule: vairāk kā 70 eksotisku sugu zivis, ekspozīcija par jūras faunu un izstāde par jūras putniem un dzīvniekiem u.c.

Laiks pusdienām.

Mājupceļš. Vakarā ierašanās Rīgā

Brauciena cenā iekļauts:

 • Tūristu klases autobuss
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā 
 • 1 nakts divvietīgā numurā 4* viesnīcā Radisson Blu Hotel Klaipēda ar brokastīm

Papildus izdevumi:

 • Dzintara muzeja apmeklējums – 2,50 EUR no personas
 • Ieejas biļetes «Atostogų parkas»- https://atostoguparkas.lt/ru_RU/page/kainos 
 • Delfinārijs (jūnijs- augusts)-  9 EUR pieaugušajiem; 4.50 EUR bērniem; (janvāris- Maijs; septembris- decembris) 6 EUR pieaugušajiem; 3 EUR bērniem;  (atlaides ieejas biļetēm uzrādot derīgus dokumentus)
 • Ieejas biļetes Jūras muzejā: 9 EUR pieaugušajiem; 4.50 EUR bērniem; (janvāris- Maijs; septembris- decembris) 6 EUR pieaugušajiem; 3 EUR bērniem;  (atlaides ieejas biļetēm uzrādot derīgus dokumentus)
 • Personīgie izdevumi
 • Medicīniskā apdrošināšana
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā- 45 EUR
 • Piemaksa par papildvietu autobusā- 40 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). 

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • Drīzumā!
  24 brīvas vietas
  9800
Pieteikties

Lietuva – SPA brīvdienas Palangā un nakšņošana 4* viesnīcā Radisson Blu Hotel Klaipēda! Apmeklētās vietas: Palanga- Dzintara muzejs- ūdens atpūtas komplekss «Atostogų parkas»- HBH Palanga komplekss- Klaipēda- Delfinārijs- Jūras muzejs