Apburošā Slovākija un dabas brīnumi un pilis Morāvijā. Ceļojums ar autobusu Čehija, Slovākija
Jaunums

«Apburošā Slovākija un dabas brīnumi un pilis Morāvijā»

Apmeklētās vietas un pilsētas ceļojuma laikā:  Čehija: Brno-   Morāvijas pilis ( Valtice, Lednice un Mikulova)- «Macohas»- Austrija:  Kreuzenstein pils-  Slovākija- Bratislava- Boinica-  Ungārija: Budapešta Ceļojuma laikā

apmeklētās valstis: Čehija – Austrija – Slovākija – Ungārija

1.diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Čehija. Nakts viesnīcā Brno. 

2.diena

Brokastis. Brīvais laiks Brno. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju «Dienvidu Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova» (40EUR).
Valtices pils, kopā ar 7 kilometrus attālo Lednices pili, ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā kā Lednices-Valtices apvidus. 
Apburošās princeses Zeltītes pils Lednice – pils ir celta neogotikas stilā, tāpēc tā ir ideāla filmēšanas vieta. Pils ir redzama daudzās filmās- pasakās: “Pūķa gredzens”, “Brīnuma deguns”, “Sprīdītis” un citās pasaku filmās. Redzot pili, noteikti prātā būs doma: “Tā ir pasaka!”. Pils parkā tieši pusnaktī parādās spoks – Melnais bruņinieks. Bruņinieks ir tērpies melnā mētelī, uzkāpis zirga mugurā un klīst pils parkā līdz rītausmai. Dažas reizes Melnais bruņinieks parkā redzēts ar kādu kopā. Lednices pils apmeklējums. Ne tikai pils āriene, bet arī iekštelpas ir greznas, ar milzīgām kokgrieztām kāpnēm. Griesti Zilajā zālē ir veidoti no liepas koka un tiek uzskatīti par vieniem no skaistākajiem neogotikas paraugiem Centrāleiropas piļu interjeros. Dienas turpinājumā dosimies uz Valtices pili.
Valtices pils atrodas pie valsts robežas ar Austriju. Savādi, ka nevis greznā Lednices pils, kur rīkotas pieņemšanas, bet gan baroka stilā celtā Valtice izsenis bijusi Lihtenšteinu dzimtas rezidence. Tā ir viena no nedaudzajām Čehijas viduslaiku pilīm, kas celta baroka stilā, un līdz mūsdienām ir saglabājusi šim stilam raksturīgās formas un interjera greznos elementus. Valtices pils apmeklējums. Te ir ko redzēt vairāku stundu garumā, īpaši jāizceļ imperatora salons un guļamistaba, 19. gs. gleznu galerija, marmora kabinets, zelta zāle un baznīca ar greznām ērģelēm, kā arī baroka anfilāde pils austrumu spārnā. Vienā līnijā izvietotas durvis ved uz deviņām zālēm 80 metru garumā. Pie pils atrodas burvīgs angļu dārzs ar Diānas baznīcu. 
Mikulovas pils. Valtici no Čehijas– Austrijas robežpilsētas Mikulovas šķir vien aptuveni desmit kilometru. Arī tur kalna galā ir iespaidīga pils, kas reiz piederējusi Lihtenšteiniem. Pils ir liela, tajā ir bibliotēka ar retu izdevumu krājumu grāmatām un plaši vīna pagrabi ar milzīgām mucām. Morāvijas vīnu degustācija (15EUR). Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis. Apbrīnojamā Čehijas dabas objekta - «Macohas» apmeklējums.  Tas ir 140 metru dziļš bezdibenis ar savu neparasto vēsturi un nostāstiem. Ekskursijas laikā Jums piedāvās nolaisties zem zemes un alās apskatīt neparasto formu stalaktītus, stalagmītus un stalagnātus, kā arī tiek piedāvāts brauciens pa pazemes upi. Pārbrauciens uz Austriju, lai vēl reizi izjustu viduslaiku garu un apmeklētu brīnumu un spoku pilnu - Kreuzenstein pili. Šis ir bijis romiešu cietoksnis, kurš laika gaitā bija pārgājis Habsburgu īpašumā. Pilī apskatāma liela bruņinieku laika ekspozīcija, bruņinieku zāle, ieroču kolekcija un viduslaiku virtuve. Pils ir populāra daudzu režisoru vidū – krāšņa, ar daudziem torņiem un tornīšiem, pils ir redzama tādās filmās kā “Trīs musketieri” un 2011. gada filmā “Raganu sezona” ar Nikolasu Keidžu galvenajā lomā. Pārbrauciens uz Slovākiju. Iepazīšanās ar Slovākijas galvaspilsētu – Bratislavu. Piedāvājam ekskursiju vietējā gida pavadībā (15 EUR): Bratislavas pils, Sv. Martina baznīca, kur notika Ungāru un Habsburgu ķeizaru kronēšanas ceremonijas, Arhibīskapa pils – mūsdienu Slovākijas prezidenta rezidence, Rolanda strūklaka un šauras, līkumotas viduslaiku ieliņas. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā Bratislavā. 

4.diena

Brokastis. Brīvais laiks Bratislavā. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz Boinicu ar Boinices pasaku pils apmeklējumu (30EUR). Visskaistākā, visapmeklētākā Slovākijas pils ar spoku leģendām un teiksmām apvītā – Boinices pils. Pils apmeklējums gida pavadībā, ekskursijas laikā uzzināsim visbaisākās leģendas un stāstus. Pēc ekskursijas dosimies uz Boitices kūrorta parku, kurā varēs apmeklēt svētavotu. Brīvs laiks pilsētā. Atgriešanās Bratislavā. Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Ungāriju, Budapeštu – pilsētu, kurā dzīve rit ražīgā tempā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu –  Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Brīvs laiks pilsētā. Pārbrauciens uz Prešovu. Nakts viesnīcā.

6.diena

Brokastis. Izbraucam uz mājām. Pārbrauciens cauri Polijai, Lietuvai. Pusdienu pauze. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem)
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana 3.9 EUR / 65+ 7.8 EUR
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Bratislavā: 15 EUR
 • Morāvijas vīnu degustācija: 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Boinicu, ieejas biļetes un ekskursija : 30 EUR
 • Ekskursija «Dienvidu Morāvijas pilis: Valtice, Lednics un Mikulova»: 40 EUR
 • Ekskursija vietējā gida pavadībā Budapeštā: 15 EUR
 • Ieejas biļetes «Macoha»- 180 CZK pieaugušajiem / 100 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Valtices pilī - 320 CZK pieaugušajiem / 230 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Lednices pilī: 330 CZK pieaugušajiem / 230 CZK bērniem
 • Ieejas biļetes Mikulovas pilī- 120 CZK
 • Papildvieta autobusā:  90 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā:  80 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gada pavasaris
  30 brīvas vietas
  22000
Pieteikties

Apburošā Slovākija un dabas brīnumi un pilis Morāvijā. Ceļojums ar autobusu Čehija, Slovākija Apmeklētās vietas un pilsētas ceļojuma laikā: Čehija: Brno- Morāvijas pilis ( Valtice, Lednice un Mikulova)- «Macohas»- Austrija: Kreuzenstein pils- Slovākija- Bratislava- Boinica- Ungārija: Budapešta