Atlantika un saulainā Florida. Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz ASV
Valsts:
ASV
Ceļojuma tips:

Atlantika un saulainā Florida

Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Amerikas Savienotās Valstis - ASV. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Ņujorka - Niagāras ūdenskritums - Vašingtona - Maiami

1. diena

Izlidošana no Rīgas uz Ņujorku. Patstāvīgs transfērs no lidostas uz viesnīcu, iekārtošanās. Atpūta pēc ilgā pārlidojuma. Nakts Ņujorkā.

2. diena

Brokastis. Ekskursija uz Niagāras ūdenskritumu– vienu no pasaules brīnumiem. Niagāras upes- ūdenskrituma Amerikas daļas apmeklējums, skatu laukumi un torņi. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, kruīzs pa Niagāras upi zem ūdenskritumiem.  Pastaiga pa naksnīgo Niagāru. Nakts Niagārā Fols.

3. diena

Brokastis. Niagāras ūdenskritumu apskates turpinājums. Kazu sala ar lieliskām panorāmām un ūdenskritumiem, Trīs māsu salas, gleznaini Niagāras skati– upe, klintis, laukakmeņi, sēkļi un pats Niagāras ūdenskritums. Atgriešanās Ņujorkā, pa ceļam gleznainie Ņujorkas štata skati, līdzenie un kalnainie upes apgabali, ezeri. Nakts Ņujorkā

4. diena

Brokastis. Apskates ekskurija pa pilsētu ar autobusu, ekskursijas laikā redzēsiet galvenos pilsētas apskates objektus: pilsētas centru, Batteri parku, Volstrītu, „Ground zero” 11. septembra memoriālu, tiltu panorāmu, ANO, Rokfellera centru, Piekto avēniju, Brodveju, Linkolna centru, Metropolitēna mākslas muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Ņujorkā.

5. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz ASV galvaspilsētu – Vašingtonu, ekskursija gida pavadībā. Pilsētas apskates ekskursija. Vakarā memoriāla un Kenedija centra apmeklējums.  Nakts Vašingtonā.

6. diena

Brokastis. Ārlingtonas nacionālās kapsētas, Aeronautikas un astronautikas muzeja, Nacionālās galerijas un citu apskates objektu apmeklējums. Patstāvīgs pārlidojums uz Floridu. Patstāvīgs transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās. Nakts Orlando.

7. diena

Brokastis. Apskates ekskursija Maiami- Bīčā. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

8. diena

Brokastis. Brīva diena atpūtai. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, iespēja doties ekskursijās.

9. diena

Brokastis. Pārbrauciens uz Maiami Bīču. Iekārtošanās viesnīcā okeāna krastā. Brīvais laiks atpūtai. Pēc vēlēšanās par papildus samaksu piedāvājam ekskursiju uz Krokodilu fermu, Jūras pasauli, Zooparku, Mērkaķu džungļiem. Nakts Maiami Bīčā.

10. diena

Brokastis. Nakts viesnīcā Maiami Bīčā.

11. diena

Brokastis. Brīvais laiks atpūtai. Pēc vēlēšanās par papildus samaksu brauciens uz Kīvestu (ja ir atbilstoši laikapstākļi). Nakts Maiami Bīčā.

12. diena

Brokastis. Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

! Norādītā ceļojuma cena ir bez aviopārlidojuma. Piemeklējam Jums izdevīgāko un ērtāko aviopārlidojumu.

Piedāvājuma cenā ir iekļauts:

 • Dzīvošana tūrisma klases viesnīcās 2*-3* divvietīgā numurā 11 naktis
 • Ēdināšana: kontinentālas brokastis
 • Ekskursijas pēc programmas krieviski runājoša gida pavadībā
 • Ieejas biļetes parkos, kas ir iekļautas programmā
 • Komfortabls transports

Par papildus samaksu:

 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku:  biznesa klase – 26 EUR
 • Starptautiskais aviopārlidojums (no 500 EUR)
 • Nepilsoņu vīza (101 EUR) vai elektroniskā atļauja
 • ESTA iebraukšanai ASV Latvijas pilsoņiem
 • Iekšējais aviopārlidojums Ņujorka- Orlando no 120 $
 • Portjē pakalpojumi, dzeramnauda gidam un vadītājam
 • Papildus ekskursijas
 • Transfēri

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā uz ASV, tūristam nepieciešama jaunā parauga pase ar biometriskajiem datiem un jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma.

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā  numurā no 715 EUR.
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 06.02.2019. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

*Ekskursiju cenas decembrī un janvārī, Ziemassvētku periodā un Jaunā gada svētku laikā, tiek pieprasītas atsevišķi un tās ir augstākas.
*Pēc vēlēšanās ir iespējama izvietošana augstākas kategorijas viesnīcās Ņujorkā un Maiami Bīčā.

Piesakies
 • Izlidošana katru otrdienu, ceturtdienu, svētdienu
  10 brīvas vietas
  158000
Pieteikties

Atlantika un saulainā Florida - Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Amerikas Savienotās Valstis - ASV. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Ņujorka - Niagāras ūdenskritums - Vašingtona - Orlando - Maiami