Brazīlija un Argentīna. Aviotūre uz Brazīliju
Ceļojuma tips:

Brazīlija un Argentīna.

Aviotūre uz Brazīliju. Ceļojums norit krievu valodā! Aviotūre bez pārlidojuma, Jums ērtos datumos. Mēs piemeklēsim Jums ērtāko pārlidojumu!Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Buenosairesa-Elkalafate-Iguasu ūdenskritumi-Riodežaneiro

1.diena Buenosairesa

Izlidošana no Rīgas uz Buenosairesu. Ierašanās starptautiskajā lidostā, pasu un muitas formalitāšu nokārtošana. Tikšanās ar šoferi, transfērs uz viesnīcu, izmitināšana. Nakts Buenosairesā.

2.diena Buenosairesa

Brokastis. Apskates ekskursija Buenosairesā – pašā eiropiskākajā Dienvidamerikas pilsētā Argentīnā - vēstures un mākslas kombinācija. Pilsēta ir slavena pateicoties saviem daudzajiem muzejiem, galerijām, teātriem un arhitektūras pieminekļiem. Jūs ieraudzīsiet “Rozā māju” (prezidenta pils “Casa Rosada”), eleganto kvartālu La Recoletta, pilsētas simbolu – 67m augstais obelisks, Sv. Martina laukums, Kongresa laukums, kā arī apmeklēsiet Labokas, Santelmo un Monserata, prestižos Palermo un Rozeletas rajonus, mūsdienīgos Puertomadero rajonus un Lezama parkus. Programmas nobeigumā apmeklēsim pilsētas finanšu un komerccentru un futbola stadionu. Vakarā apmeklēsim tango šovu ar vakariņām. Nakts Buenosairesā.

3.diena Buenosairesa-Elkalafate

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Individuāls transfērs bez gida uz lidostu lidošanai uz Elkalafati. Ierašanās, individuāls transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā. Nakts Elkalafatē.

4.diena Elkalafate

Brokastis. Grupas ekskursija uz Perito Moreno ledāju angļu valodā runājošā gida pavadībā. Perito Moreno ledājs ir varenmilzīga 100km gara upe,  kas lēni slīd lejā no Andu kalnu virsotnes Argentīnas ezerā. Jums būs iespēja apbrīnot aizraujošu skatu, kā ledāja ledainās sienas brūk, ar spēku krīt un lēni pazūd ūdenī, izraisot lielu saviļņojumu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Elkalafatē.

5.diena Elkalafate-Iguasu

Brokastis. Individuālais transfērs bez gida uz lidostu, izlidošana uz Iguasu. Ierodoties ir tikšanās ar šoferi un transfērs uz viesnīcu, izmitināšana. Pēc vēlmes, par papildus samaksu būs ekskursija uz ūdenskritumiem Argentīnas pusē angļu valodā runājošā gida pavadībā. Būs pastaiga pa Nacionālo parku, kur apskatīsiet ūdenskritumus, stāvot uz speciālām apskates platformām. Daudztoņainās ūdens strūklas veido ļoti daudz dažādu formu un augstumu ūdenskritumus. Īpaši iespaidīgs ir ūdenskritums ar nosaukumu “Velna rīkle”, kurš ir pats lielākais ūenskritums. Nakts Iguasū.   

6.diena Iguasu

Brokastis. Šodien jūs sagaida piesātināta ekskursijas programma. Jūs apmeklēsiet Fos-du-Iguasu ūdenskritumi, kas atrodas uz Brazīlijas, Argentīnas un Paragvajas robežas – tur atrodas 275 milzīgu ūdens plūsmu, kas gāžas no 72m augstuma. Ūdenskritumu nosaukums tulkojumā no gvaranu valodas nozīmē “lielais ūdens”, katrs ūdenskritums gāžas iekšā “Velna rīklē”.  Ūdenskritumi atrodas Nacionālā parka teritorijā – parkā ar unikālu floru un faunu. Pēc ekskursijas būs atgriešanās viesnīcā. Nakts Iguasū.

7.diena Iguasu-Riodežaneiro

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu izlidošanai uz Riodežaneiro. Ierašanās, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās. Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšanai. Nakts Riodežaneiro. 

8.diena Riodežaneiro

Brokastis. Ekskursija uz kalnu “Cukura galva”. Pa ceļam pirmā pietura būs uz Urka kalna, kur ir plašs skatu laukums. Pašā kalnā “Cukura galva” arī ir skatu laukums, no kuras paverāš brīnišķīgs skats uz Riodežaneiro, Kopakabana pludmali, līci, apkērtējiem kalniem, salām okeānā, Niterojas tiltu un Kristus statuju. Tad dosimies uz vecā Rio centrālajiem rajoniem, kur apskatīsim vecās baznīcas, klosterus, galveno pilsētas katedrāli, kā arī ēkas, kas tika uzceltas koloniālajā stilā. Nakts Riodežaneiro.

9.diena Riodežaneiro

Brokastis. Ekskursijas turpinājums Riodežaneiro. Dosieties uz Kristus Glābēja statuju cauri vēsturiskajam pilsētas centram, kur jūs redzēsiet labi saglabājušos pagātnes pieminekļus – Kandelārijas Dievmātes baznīcu, labākos baroka stila paraugus, San Bento klosteri, pilsētas teātri, kuru izrotāja Eiropas labākie mākslinieki, Novembru laukums, uz kuras atrodas paši svarīgākie pilsētas pieminekļi: Imperatora pils, Tiradentes pils, katedrāle, kur vietas pietiek 20000 cilvēkiem. Ierašanās stacijā, no kurienes iet atvērts ekoloģiskais, drošais vagoniņš, kurš brauc cauri džungļiem uz Korkovado paugura virsotni. No abām vagona pusēm paveras elpu aizraujošs skats uz Tužika mežiem, kurā mīt mēkaķi un citi eksotiski dzīvnieki un putni.  Korkovado paugura virsotnē, 700m augstumā virs jūras līmeņa, atrodas 38m augstais Rio simbols – Kristus Glābēja statuja. No Korkovado virsotnes atklājās elpu aizraujoša megapoles un tās apvidus panorāma, Niterojas tilts, Guanabara līcis, Botāniskais dārzs, pats lielākais stadions pasaulē, Marakana, “Cukura galva” un daudz kas cits. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Riodežaneiro.

10.diena Riodežaneiro

Brokastis. Transfērs uz Riodežaneiro lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

11.diena

Ierašanās Rīgā. 

 

Brauciena cenā iekļauts:

 • Dzīvošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros - 8 naktis 
 • Grupas transfēri pēc programmas
 • Ēdināšana: brokastis
 • Ekskursijas pēc programmas krievu valodā runājošā gida pavadībā
 • Ekskursija uz Perito Moreno ledāju angļu valodā runājošā gida pavadībā
 • Komfortabls transports

Papildus izdevumi:

 • Starptautisks aviopārlidojums Rīga-Riodežaneiro-Buenosairesa-Rīga  (no 900 EUR)
 • Iekšējais pārlidojums Buenosairesa-Elkalafate-Fos-du-Iguasu-Riodežaneiro (no 450EUR)
 • Vīzas Latvijas nepilsoņiem uz Brazīliju - no 120 EUR, uz Argentīnu - no 125 EUR
 • Ekskursija ar angļu valodā runājošo gidu uz ūdenskritumiem no Argentīnas puses - no 140 EUR
 • Dzērieni un ēdieni, kuri nav iekļauti programmā
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku: biznesa klase – 28,60 EUR
 • Šveicara pakalpojumi, dzeramnauda šoferim un gidam 
 • Papildus ekskursijas

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas no 2010. gada 1. novembra!
 • Latvijas pilsoņiem braucieniem uz Brazīliju un Argentīnu vīza nav nepieciešama. 
 • Dokuments par dzeltenā drudža vakcīnas veikšanu.

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā  numurā - no 425 EUR
 • Karnevālu, svētku, konferenču laikā cena ir augstāka, to jautāt atsevišķi. 
 • Iesakam uztaisīt poti pret hepatītu A un B.
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. 
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz  06.03.2018. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 50 USD dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Minimālais tūristu skaits - 2 cilvēki. 
Piesakies
 • Katru sestdienu
  16 brīvas vietas
  160000
Pieteikties

Brazīlija un Argentīna. Aviotūre uz Brazīliju. Ceļojums norit krievu valodā! Aviotūre bez pārlidojuma, Jums ērtos datumos. Mēs piemeklēsim Jums ērtāko pārlidojumu! Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Riodežaneiro - Foz do Iguacu (Igvasu ūdenskritumi) - Buenosairesa