Divas Portugāles galvaspilsētas: Lisabona un Porto. Aviotūre
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Divas Portugāles galvaspilsētas: Lisabona un Porto»

Lisabona – Sintra - Portu – Braga – Gimaraeša – Bom Žezuša – Kuimbra – Fatima – Mafra - Obiduša – Alkubasa - Tomāra. ekskursijas Portugālē ir krievu valodā!

1. diena (piektdiena)

Izlidošana no Rīgas uz Lisabonu. Satikšanās ar gidu. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks vakarā. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, kājāmgājēju ekskursija Lisabonas vēsturiskaja daļā «Lisabona Lukss». Nakts viesnīcā Lisabonā.

2. diena (sestdiena)

Brokastis. Brīvs laiks. Ekskursija uz Sintru, senu mauritāņu pilsētu, kas viduslaikos kļuva par portugāļu karaļu rezidenci, un līdz pat mūsdienām ir saglabājusi savu burvīgumu.  Pilsētas simbols ir Karaļu pils – karaļu vasaras rezidence. Jūs apmeklēsiet Kvintu de Regaleiru, Pena pili, bijušo karalisko vasaras rezidenci, kas ir iekļauts pasaules UNESCO mantojumā un Portugālijas pasaules brīnumu septītniekā. Pusdienas restorānā. Tad būs brauciens pa kalna ceļu – serpantīnu uz Eiropas kontinenta tālāko rietumu punktu – Roka rags. Maršruts vedīs cauri slavenām kūrortpilsētām Kaškaiša un Eštorila, kur atpūšas visas pasaules aristokrāti. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Lisabonā.

3. diena (svētdiena)

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Ekskursija uz Portu – otro lielāko pilsētu Portugālē, kurai pateicoties vārdu ieguvis portvīns un pat Portugāle. Šī ir portugāļu vīnu industrijas dzimtene. Iekārtošanās viesnīcā. Apskates ekskursija Portu pilsētā. Pilsētas vēsturiskais centrs iekļauts arī UNESCO kultūras mantojuma sarakstā: Se katedrāle, Sedofeita baznīca, Clérigos tornis, Sanfrancisko baznīca. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, kruīza brauciens pa Doru upi - «6 tilti». Brauciens uz Vila Nova de Gaia un ekskursija uz vīna pagrabiem. Ekskursija pa pasaulē vadošajiem portvīna ražotāju pagrabiem, kas skaitās galvenais pilsētas piedzīvojums. Vīna degustācija. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Portu.

4. diena (pirmdiena)

Brokastis. Ekskursija uz Bragu – tā ir bīskapa rezidence un Portugāles katoliskais centrs. Apskates ekskursijas laikā redzēsim vēsturisko pilsētas centru: Bom Jesus do Monte baznīcu, pilsētas katedrāli, Krivuš māju, Santa Kruš baznīcu, kā arī daudzus citus vēstures pieminekļus. Pēc ekskursijas dodamies tālāk uz Gimaraišu, kas ir iekļauts UNESCO sarakstos. Hercogu mājas, Svētā Migeļa baznīca un Santjago laukums. Apskatīsim Bon Žezuš kompleksu ar tās leģendārajām trepēm – 254 pakāpieniem un brīnumainiem avotiem. Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā Porto. Nakts Portu. 

5. diena (otrdiena)

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Lisabonu. Iekārtošanās viesnīcā Lisabonā. Ekskursija uz Koimbru – kas ir pirmā Portugāles galvaspilsēta. Ziedošs centrs, un uzskatīts par zinātnes centru Portugālē. Tieši šeit atrodas visvecākā un zināmākā universitāte, ap kuru arī rit pilsētas dzīve. Redzēsim pilsētas parku, kurā ir izveidota visa Portugāle miniatūrā. Apskates ekskursijā redzēsim galvenos pilsētas vārtus, kuri ir saglabājušies no viduslaikiem, galveno katedrāli un Santa-Kruš klosteri. Pusdienas restorānā, tradīciju bagātā gaumē. Pēc pusdienām ekskursija turpinās uz Fatimu, katoļu svētvietu. Turpat apmeklēsim alu „Krājkase ar monētām”. Atgriešanās Lisabonā. Nakts viesnīcā Lisabonā.

6. diena (trešdiena)

Brokastis. Apskates ekskursija uz Mafru, Žozē Franka miestiņu. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar kolorītu zvejnieka ciematiņu, apmeklēsim muzeju zem klājas debess, kas ir izvietots apkārt pilij un apmeklēsim klosteri, kurš ir viens no lielākajiem Portugālē. Pēc ekskursijas pusdienas restorānā. Pēc pusdienām dodamies apskates ekskursija uz Lisabonu. Tā ir portugāļu pilsētu pērle, kas izvietojusies uz gleznainiem pakalniem Težu upes grīvā. Jūs redzēsiet Neatkarības prospektu ar kastaņu alejām, Restauratoru laukumu ar Granīta Obelisku, Rossiu laukumu ar bronzas strūklakām, vecāko pilsētas Katedrāli, kā arī portugāļu bijušo karaļu Sanžorže pili. Galvenā galvaspilsētas apskates vieta ir Žeronīma klosteris, kas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Viens no Lisabonas elegantākajiem pieminekļiem – Belenas tornis. Kariešu muzeja ar lielāko kariešu kolekciju Eiropā apmeklējums. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Lisabonā. 

7.diena (ceturtdiena)

Brokastis. Brīvs laiks Lisabonā, vai, pēc vēlmes, par papildus maksu, ekskursija uz Evoru. Evoras apskates ekskursija. Tā ir viena no vecākajām un skaistākajām Portugāles pilsētām, kas atrodas Alentežū provincē Portugāles dienvidos. Vecpilsētas unikālais ansamblis ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Provinces galvaspilsētas skats tika veidots no romiešu, mauru un viduslaiku portugāļu karaļu kultūrām. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko daļu: Evoras simbols - Diānas Katedrāle (II gs.), Reliģijas mākslas muzejs, Sv.Franciska baznīca ar kapliču no cilvēku kauliem, kas atgādina par zemes esamības niecību. Pastaiga pa iekārto tiltu - «25. aprīļa tiltu», kas savieno Lisabonu no labās un Almadu no kreisās Težu upes puses. Šis ir viens no garākajiem iekārtajiem tiltiem pasaulē. Viens no svarīgākajiem apkates objektiem Portugālē - slavenā Jēzus Kristus skulptūra (Santuário Nacional de Cristo Rei), no kura paveras brīnišķīga Lisabonas un Težu upes panorāma. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Nakts viesnīcā Lisabonā.

8. diena (piektdiena)

Brokastis. Brīvs laiks. Pēc vēlmes, par papildus maksu, ekskursija uz Obidušu. Obiduša – pilsēta ar raksturīgām baltām mājiņām un sarkaniem dakstiņjumtiem. To bieži sauc par «līgavu pilsētu», jo portugāļu karaļi veda uz šejieni savas līgavas medus mēneša pavadīšanai. Vislielāko baudu Jūs iegūsiet no pastaigas pa šīs pilsētas omulīgajām ieliņām: neskaitāmas baznīcas, gleznaini pagalmi, spilgti ziedi uz akmens bruģiem – tas viss piešķir īpašu, pasakainu noskaņu. Vienā no neskaitāmām tavernām varēsiet nogaršot vietējo liķieri «Žinžu» un šokolādi, kuru nevarēsiet atrast nekur citur, jo Obiduša ir Portugāles šokolādes galvaspilsēta. Ekskursijas turpinājumā Tomara – mistiska bruņinieku - Tamplieru pilsēta, kur katrs akmens liecina par seno Portugāles vēsturi. Ir dzirdēti nostāsti, ka šeit kādreiz tika un varbūt vēljoprojām apslēpts noslēpumainais senais Grāls. Viduslaiku abatija  un Burgundu dinastijas pārstāvju apbedīšanas vieta – Alkubasu. Pēc ekskursijas transfērs uz lidostu. Pārlidojums uz Rīgu. 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Transfērs no/uz lidostu (lidojumiem no 8:00-23:00)
 • Dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgajā numurā (7 naktis)
 • Ēdināšana: 7 brokastis
 • 4 pusdienas ar dzērieniem + 1 vakariņas
 • Vīna pagrabu apmeklējums ar vīna degustaciju
 • Ekskursijas pēc programmas krieviski runājošu gidu pavadībā
 • Komfortabls transports

Papildus izdevumi:

 • Pārlidojums Rīga – Lisabona – Rīga: no 290 EUR
 • Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos (apmēram 45 EUR visai programmai, apmaksa uz vietas)
 • Portu vīnu pagrabu apmeklējums ar degustācijām – 6 EUR
 • Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā

Braucienam nepieciešamie dokumenti:

 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Papildinformācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgā numurā no 220 EUR
 • Ir iespējama izmitināšana 4* viesnīcās, par papildus piemaksu.
 • Izmitināšana Lisabonā viesnīcā ”Vip Berna”***, Porto - „Star Inn Porto”***
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās, atrodas.
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Kājāmgājēju ekskursija Lisabonas vēsturiskajā daļā - “Lisabonas lukss”: 35 EUR
 • Ekskursija uz Evora un Kristus skulpturas apskate – 70 EUR
 • Kruīzs Doro upē – 15,00 EUR (apmaksa ir uz vietas)
 • Ieejas biļetes alās – 6 EUR (apmaksa par ieejas biļetēm ir uz vietas)
 • Ekskursija Obiduša-Batālija- Alkubasu- Tomara – 70 EUR
 • Ekskursija Braga-Gimaraiša- Bom Žezuš ar pusdienām – 70 EUR
 • Vīnu un gastronomiska pastaiga Setubala-Azeitaua- vīnu degustācija, vakariņas- Vasko de Gamma tilts – 70 EUR
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas uz 26.02.2018. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • Katru piektdienu
  10 brīvas vietas
  60000
Pieteikties

Divas Portugāles galvaspilsētas: Lisabona un Porto. Ceļojums ar lidmašīnu (Aviotūre) uz Portugli, ekskursiju programma. Papildus piemeklējam Jums ērtāko aviopārlidojumu. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Lisabona – Evora - Porto – Braga – Gimaraeša – Bom Žezuša – Kuimbra – Fatima – Mafra - Obiduša – Alkubasa - Tomara