14.04 Holande ziedu parādes laikā: 2021! Ceļojums ar autobusu uz Holandi
Laba cena
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Holande ziedu parādes laikā: 2021!»

Aicinam Jūs apmeklēt Keukenhofas ziedu parku. Nacionālais ziedu parks Holandē  pārsteidz ar krāšņo tulpju klāstu. Ziedu parāde «BLOEMENCORSO» - visslavenākā  ziedu parāde pasaulē! 2021. gada parka tēma ir „Brīvība!” 

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Utrehta – Keukenhof tulpju parks – Amsterdama – Delfta 

1. diena (14.04.)

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijas dienvidos.

2.diena (15.04.)

Brokastis viesnīcā. Laiks ceļā Polija, Vācija, Nīderlande. Dienas otrajā pusē ierašanās Utrehtā – ceturtajā lielākajā Nīderlandes pilsētā. Šī Nīderlandes pilsēta ir gandrīz 2000 gadus veca, bet aptuveni 70 000 šeit studējošo jauniešu piešķir pilsētai īpašu dzīvīgumu. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu izstaigāt pilsētas centra bruģētās ielas un izjust tās māksliniecisko atmosfēru (15 EUR). Pilsētas ainavas spilgtākie elementi ir viduslaicīgās ielas, pagalmi, un vienreizēja kanālu sistēma. Bet brīvajā laikā, vakarpusē, kad centrā esošais kanāls tiek izgaismots, būs laiks pasēdēt kādā kafejnīcā, lai izjustu pilsētas bohēmisko atmosfēru. Vakarpusē brauciens, iekārtošanās un nakts viesnīcā.

3.diena (16.04.) 

Brokastis viesnīcā. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā  uz  Keukenhof ziedu dārzu un Amsterdamu (35 EUR). Šorīt dosimies uz pasaules lielāko tulpju parku Keukenhof, kas aizņem 32.hektārus lielu teritoriju. Visdažādāko tulpju šķirņu un citu pavasara ziedu krāsu, smaržu paradīze, ko mums dāvā 90 Nīderlandes ziedu audzētāju kompānijas. To nevar vārdos izstāstīt, tas reiz dzīvē jāredz katram! Pēc parka apskates būs iespēja iepirkt vietējā tirdziņā puķu sīpolus un stādus, lai vēlāk tos aizvestu mājās, un tie priecētu mūs ar saviem krāšņajiem ziediem. Ap pusdienas laiku Holandes siera ražotnes un koka tupeļu darbnīcas apmeklējums. Viesosimies pie zemnieka- amatnieka, kas savā saimniecībā gatavo visdažādāko šķirņu sierus, kurus varēsim nogaršot, un savā brīvajā laikā darina klompus – koka tupeles, kas ir viens no Holandes simboliem. Pēcpusdienā Amsterdama. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietēja gida pavadībā: Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz. Pēc pastaigas iesakām izbraukt ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem.  Vakarā atgriešanās un nakts viesnīcā.

4.diena (17.04.)

Brokastis viesnīca. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz lielo ziedu parādi un Delftu (35 EUR). Tikai reizi gadā, Nīderlandes ziedu svētku kulminācija ir lielā ziedu parāde, kas veltīta karalienes dzimšanas dienai. Šā gada ziedu parādes devīze ir ,,Brīvība,,. Parāde ar vienreizējām, ziedu platformām virzas no Noordvījkas līdz Hārlemai. Šīs milzīgās, kustīgās platformas, rotātas ar tūkstošiem dažādu ziedu galviņām iegūst fantastiskas formas. Tā būs ziedu, krāsu un neaprakstāmu smaržu simfonija. Delfta, kas ir viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Tā ir gleznotāja Vermēra pilsēta, kur mākslinieks dzīvoja, gleznoja, un tieši šeit satika meiteni, kura redzama gleznā ‘’Meitene ar pērļu auskaru’’. Delfta - pilsēta, kur vēl joprojām ražo slaveno, karalisko, zili balto porcelānu. Brauciens caur Vāciju, nakts viesnīcā Polijā.

5.diena (18.04.)

Brokastis. Diena ceļā Polija, Lietuva, vēlu vakarā ierašanās Latvijā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Ekskursija Utrehtā vietējā gida pavadībā - 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija „Keukenhofas ziedu parks, Amsterdama” - 35 EUR 
 • Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde, Delfta” – 35 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  100 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR
 • Keukenhofas ziedu parks (ieejas biļetes): 16 EUR pieaugušais, 8 EUR bērniem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 14.04.21- 18.04.21
  38 brīvas vietas
  28000
Pirkt

Holande ziedu parādes laikā: 2021! Ceļojums ar autobusu uz Holandi , ziedu parāde Keukenhofas parkā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Utrehta – Keukenhof tulpju parks – Amsterdama – Delfta. Ceļojums 2021!