16.04 Holande – Ziedu svētki un slavenā ziedu parāde 2024! Ceļojums ar autobusu
Garantēts
Valsts:
Ceļojuma tips:

«Holande – Ziedu svētki un slavenā ziedu parāde 2024!»

Aicinam Jūs apmeklēt Keukenhofas ziedu parku. Nacionālais ziedu parks Holandē  pārsteidz ar krāšņo tulpju klāstu. Ziedu parāde «BLOEMENCORSO» - visslavenākā  ziedu parāde pasaulē! 2024. gada parka tēma ir „Brīvība!” 

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Hannovera – Кeukenhofas ziedu parks – Delfta – Hāga – Zaanse Shansa – Volendama – Amsterdama – Braunšveiga

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena 

Brokastis. Pārbrauciens uz Hannoveru. Apmeklēsim slavenos Hērenhausen (Herrenhausen) Dārzus. Vieni no visspilgtākajiem Vācijas dārziem baroka stilā. Jau gadsimtu garumā šie dārzi apmeklētājus pārsteidz ar savu krāšņumu. 50 hektāru lielajā teritorijā vienkopus atrodas zālāji, ziedu dobes, skulptūras un krūmi, kas veidoti ideālās ģeometriskās figūrās. Dārza centrālais objekts bija Hērenhausen pils, kas diemžēl tika izpostīta kara laikā, pils drupas šobrīd atrodas pie oranžērijas. Vasaras laikā dārzā notiek klasiskās mūzikas pasākumi, kas apmeklētājiem uzbur 18.gs – smalkā un šarmantā baroka laika sajūtas. Brīvs laiks pastaigai dārzos. Pārbrauciens uz viesnīcu Nīderlandē. Nakts viesnīcā.

3. diena  

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu 40 euro, ekskursija „Zaanse Shansa, Volendama, Amsterdama”. 
Pārbrauciens uz Volendamu – tipisku Holandes viduslaiku ostu. Volandama jau senāk ir bijusi ļoti svarīga Holandes osta, un ir saglabājusi šo svarīgo nozīmi līdz mūsdienām, vienlaicīgi saglabājot tās tradīcijas un gleznaino dabu. Volendamas iedzīvotāji vēl šodien ikdienā velk nacionālos Holandes tērpus. 
Folkloras pilsētiņa Zaanse Shans – tas ir muzejs zem klājām debesīm. Šī mazā pilsētiņa ietver gan vēsturiskus notikumus, gan neparastu daiļumu. Vējdzirnavas un mazās burvīgās mājiņas rada sajūtu, ka esat devies ceļojumā laikā. Tieši šeit – Zaanse Shansā Jūs iepazīsieties ar vietējiem meistariem, kuri veido Holandes populārās koka tupeles un izgatavo pazīstamo Holandes sieru. Tā būs labākā dāvana, ko atvest atpakaļ uz mājām. 
Turpinām ceļu uz Amsterdamu. Iepazīšanās ar Amsterdamas vēsturisko centru: Damma laukums, Karaļa pils, slavenais protestantu dievnams Vesterkerka, Sv.Nikolasa katedrāle, peldošais Ziedu tirgus, kur var redzēt un nopirkt vietējos un ārzemju eksotiskos ziedus, augus u.c. Brīvajā laikā piedāvājam doties kruīzā pa Amsterdamas kanāliem, izbaudīt kafiju vietējā kafejnīcā vai doties pastaigā gar populārākajiem Amsterdamas tūristu objektiem. Nakts viesnīcā.

4. DIENA 

Brokastis. Brīva diena. Par papildus maksu 40 euro brauciens uz Keukenhofas ziedu parks ir Nacionālais ziedu parks Holandē, kurš ir slavens ar savu lielo tulpju izvēli. Tieši te Jūs redzēsiet visas krāšņākās, neparastākās un retākās tulpju šķirnes! Brīvs laiks parkā dos iespēju apskatīt un izstaigāt visas krāšņās takas. 
Pārbrauciens uz Hāgu. Pastaiga pilsētā. Hāgas iedzīvotāji ir lepni par savu pilsētu, kas ir pamatoti, jo šeit dzīvo karaliene Beatrise un atrodas valdības rezidence. Pilsētu ir iecienījuši tūristi tās īpašās atmosfēras dēļ. Šeit modernais mijas ar seno. 
Brauciens uz viduslaiku pasaku pilsētiņu Delftu. Tieši Delfta tiek uzskatīta par vienu no Holandes pērlēm. Ja esat Holandē, Jūs noteikti jāapmeklē Delfta! Pilsētas mazie kanāli, gotikas stila viduslaiku fasādes, tirgus laukums, Rātsnams un Svētās Agatas klosteris nevienu neatstās vienaldzīgu. Brīvs laiciņš. Nakts viesnīcā.

5. DIENA 

BrokastisBrīva diena pēc vēlēšanās, parpapildus maksu 45 euro brauciens uz ziedu parādi. Holandē «BLOEMENCORSO»  (Blūmenkorso)  ir visslavenākā un apmeklētākā ziedu parāde pasaulē! Parādes laikā ir iespējami ieraudzīt visas pasaules krāsas un izbaudīt visdažādākos aromātus! Ziedu skulptūras sastāv no vairākiem tūkstošiem tulpju, kas ir Holandes simbols. Vairāk kā 30 vezumu un 20 gigantisku plostu ik gadu tiek izrotāti ar ziediem un veic 42 kilometru garu ceļu no Nordveikas līdz Hārlemai. Ar ziediem izrotātie plosti tiek pavadīti ar dejām un dziesmām! Orķestri un deju kolektīvi veido svētku atmosfēru. Pozitīvas emocijas jūs pavadīs vēl ilgāku laiku! 2023. gada parka tēma ir „Brīvība!” (Freedom). Neliela pietura privātā saimniecībā, kurā gatavo vietējos sierus un koka tupeles-  klompus. Mums būs iespēja uzzināt kā šeit top siers un to nogaršot kā arī redzēt koka tupeļu grebšanu. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6. diena 

Brokastis. Tranzīts caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde, Keukenhofas ziedu parks, Delfta, Hāga” - 40 EUR 
 • Izbraukuma ekskursija „Zaanse Shansa, Volendama, Amsterdama” – 40 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  120 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Holandē «BLOEMENCORSO» 45 EUR
 • Tūristu nodoklis: 10 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR

Biļetes:

 • Hērenhausen (Herrenhausen) Dārzi (ieejas biļetes): 8 EUR pieaugušais, 4 EUR bērniem (līdz 17g), līdz 12 gadu vecumam bezmaksas
 • Keukenhofas ziedu parks (ieejas biļetes): 22 EUR pieaugušais, 10 EUR bērniem (BIĻETES JĀIZPĒRK PIRMS CEĻOJUMA)
 • Madurodam (ieejas biļetes): 19.00 EUR pieaugušais, bērniem līdz 2 gadu vecumam bezmaksas
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pērc
 • 16.04.24 - 21.04.24 GARANTĒTS!
  6 brīvas vietas
  45000
Pirkt

Holande – Ziedu svētki un slavenā ziedu parāde 2021! Ceļojums ar autobusu uz Holandi. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Hannovera – Кeukenhofas ziedu parks – Delfta – Hāga – Zaanse Shansa – Volendama – Amsterdama – Braunšveiga. Aicinam Jūs apmeklēt Keukenhofas ziedu parku. Nacionālais ziedu parks Holandē pārsteidz ar krāšņo tulpju klāstu. Ziedu parāde «BLOEMENCORSO» - visslavenākā ziedu parāde pasaulē!