Holande ziedēšanas laikā: vējdzirnavas, gardais siers un tulpes! Ceļojums ar autobusu.

«Holande ziedēšanas laikā: vējdzirnavas, gardais siers un tulpes!»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Hannovera –  Delfta – Hāga – Ševeningena - Keukenhofas parks - Amsterdama - Zaanse Shansa – Alkmāra - Volendama – Markenā – Brēmene

1. diena 

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Lietuva.Polija.Nakts viesnīcā Polijas un Vācijas pierobežā.

2. diena 

Brokastis viesnīcā. Vācija. Herrenhauzenas dārzi pie Hannoveres – iespaidīgākais baroka dārzu komplekss Vācijā. Te apskatāma Eiropas augstākā strūklaka (82m), parkā ir grotas un ziedu labirinti, skulptūras un iespaidīgas dekoratīvās vāzes. Savus ārvalstu viesuslabprāt uz šiem dārziem ved pat Vācijas politiķi. Nīderlande. Nakts viesnīcā. 

3. diena 

Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija “Delfta un Hāga” (25EUR). Rīta cēliens Delftā – gleznotāja Vermēra dzimtenē, kas slavena ar savu porcelānu un krītoso baznīcas torni. Tā ir viena no romantiskākajām Nīderlandes mazpilsētām , kur ir skaisti namiņi, ieliņas un kanāliņi. Te der nogaršot nīderlandiešu mazās pankūciņas poffertjes, sāļās lielās pankūkas ar sieru un šķiņķi vai Ziemeļjūras siļķes. Holandes miniatūru parka „Madurodam” apmeklējums. Nīderlandes faktiskā galvaspilsēta Hāga, kur senais mijas ar moderno, kur atrodas valsts parlaments un valdība un kur dzīvo monarha ģimene. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt Mauricheisu – vienu no skaistākajām mākslas galerijām, kur glabājas arī Vermēra slavenā glezna „Meitene ar pērļu auskaru”. Ja māksla nevilina, iespēja patērēt maciņu saturu iepirkšanās ielās. Romantiska dienas izskaņa Ševeningenas kūrortā pie Ziemeļjūras. Pastaiga pa promenādi, lai apskatītu grezno kūrmāju. Pilsēta arī kā radīta vakariņām, jo te ir daudz restorānu, kur baudīt garneles vai citas jūras veltes ar rozā vīnu. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena 

Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija “Keukenhofas parks un Amsterdama” (30EUR). Holande - te vērojama milzu fantāzijas daudzveidība, kas izteikta caur ziedu pasauli. Keukenhofas parka apmeklējus, lai priecātos par daudzveidīgu ziedu krāsu un smaržu bagātību 32 ha plašumā. Te ir hiacintes, narcises, tulpes, orhidejas, lilijas, frēzijas, bet dārzu sektoros sadala kanāli un takas. Krāšņo sīpolpuķu paklāju veido vairāk nekā septiņi miljoni ziedu! Mūs sagaida Amsterdama, kura vienmēr ir vilinājusi brīvdomātājus un māksliniekus, kuri te ir atstājuši savu milzīgo ieguldījumu. Tā ir pilsēta, kas nekad neguļ un ir tikpat raiba kā tās iedzīvotāji. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Brīvais laiks muzeju apmeklējumam: Karaliskais Amsterdamas muzejs (Rijksmuseum), van Goga, Tiso kundzes vaska figūru u.c. Pilsētas iepazīšana nebūs pilnīga bez izbrauciena ar kuģīti pa romantiskajiem kanāliem, kur vēl joprojām cilvēki dzīvo baržās. Te var nesteidzīgi vērot, kā rit dzīve rosīgajā pilsētā, ko 165 kanāli pilsētu sadala 90 salās. Vakariņās ieteicams doties uz kādu no vietējiem restorāniem, lai nogaršotu salātus ar garnelēm vai sāļās pankūkas. Ja arī tad ir par maz, tad vēl var aplūkot Amsterdamas pilsētas senāko daļu, kas slavena ar naktsdzīvi un visatļautību un kur,kā runā, nakts stundās par lukturi esot sārti rozā krāsā. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena 

Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija “Zānseshansā, Alkmāra, Volendama un Markenā” (30EUR). Brīvdabas muzejs Zānseshansā, kas 1960.gadā veidots kā 17.gs.arhitektūras ansamblis ar veikaliņiem, vējdzirnavām, vēsturiskām ēkām, kur redzama dzīvā vēsture: kā top siers, koka tupeles, kā tiek maltas sinepes... Holandes siera galvaspilsēta Alkmāra, kur katru piektdienu notiek lielais siera tirgus. Tas jāredz, jāizbauda un tur ir jāiepērkas! Ja siers nesmeķē, var doties izbraucienā ar kuģīti pa pilsētas mazajiem kanāliem – tā pilsēta izskatās krietni citādāka. Volendama – sens zvejnieku ciematiņš, kas tagad vilina viesus no visas pasaules, jo te var sajust īsto auru. Te smaržo pēc jūras! Laiks atkal nobaudīt kaut ko no Ziemeļjūras veltēm: siļķi, garneles, zivis... Vai iegādāties suvenīrus, jo mazās bodītes piedāvā dažnedažādas piemiņas lietiņas. Vakara pastaiga pasakainajā Markenā – nelielā saliņā, ko ar kontinentu savieno dambis. Te aizmirstas ikdiena un sajūta kā citā pasaulē: mazi zaļi namiņi uz pāļiem, tiltiņi... Visur tik omulīgi un mierīgi! Kā muzejs zem debesīm, kur cilvēki dzīvo klusi un mierīgi, bet logus nesedz biezi aizkari. Kādā klusā ostmalas krodziņā var izbaudīt šo gaisotni ar glāzi alus un fritētu zivi. Atgriešanās viesnīcā. 

6. diena 

Brokastis viesnīcā. Brauciens caur Vāciju. Brēmene – Hanzas pilsēta Vēzeres upes krastos. Pilsētas centrālajā laukumā uzstādīts pilsētas varenības simbols – rātsnams, te arī Sv.Pētera baznīca un Rolanda statuja, par kuru saka – kamēr vien šī akmens statuja te stāvēs, pilsētas brīvību neviens nespēs apdraudēt. Mazliet paslēpušies aiz rātsnama, stāv arī slavenie Brēmenes muzikanti. Nakts viesnīcā Vācijas un Polijas pierobežā. 

7. diena 

Brokastis viesnīcā. Polija. Lietuva. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā. 

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana – 4.6 EUR / virs 65g. 9.2 EUR
 • Izbraukuma ekskursija „Delfta, Hāga” – 25 EUR
 • Izbraukuma ekskursija „Keukenhofas parks un Amsterdama” – 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija „Zānseshansā, Alkmāra, Volendama, Markenā” – 30 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  100 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR
 • Ieejas biļetes: Keukenhofas parks: 16 EUR 
 • Ieejas biļetes: Holandes miniatūru parks „Madurodam” (ieejas biļetes): 14,50 EUR 
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

 

Piesakies
 • 2020. gada pavasaris
  45 brīvas vietas
  34000
Pieteikties

Holande ziedēšanas laikā: vējdzirnavas, gardais siers un tulpes! Ceļojums ar autobusu. Aicinam Jūs apmeklēt Keukenhofas ziedu parku - Nacionālais ziedu parks Holandē, kurš ir slavens visā pasaulē ar savu lielo tulpju izvēli - visslavenākā un populārākā ziedu parāde visā pasaulē! Hannovera – Delfta – Hāga – Ševeningena - Keukenhofas parks - Amsterdama - Zaanse Shansa – Alkmāra - Volendama – Markenā – Brēmene