Kazaņas Austrumu raksti un Minskas burvība! Ceļojums ar lidmašīnu!

«Kazaņas Austrumu raksti un Minskas burvība!»

Vienā ceļojumā – divas valstis! 6 dienas, Krievija un Baltkrievija!

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kazaņa — Bolgara - Grad Svijažsk sala - Minska

1.diena 

Grupas sanākšana Rīgas lidostā plkst. 15:45. Izlidošana no Rīgas uz Minsku plkst. 18:15 ar a/k «Baltkrievijas aviolinijas». Ierašanās plkst. 19:15. Izlidošana uz Kazaņu plkst. 23:50.

2.diena

Ierašanās plkst. 02:10. Pasu un muitas formalitāšu nokārtošana. Tikšanās ar uzņēmošā operatora pārstāvi, transfērs uz viesnīcu, izmitināšana, brokastis. Brīvais laiks atpūtai. 13.00 tikšanās ar gidu viesnīcas foajē, izbraukšana uz ekskursiju. Apskates ekskursija ar autobusu “Kazaņas leģendas un tūkstošgadu noslēpumi”. Tūkstošgadu pilsētas apskates objekti vieno sevī Rietumu kultūru un Austrumu tradīcijas: Metrostacija “Sukonnaya sloboda” (Суконная слобода) — Pētera I radītās rūpnieciskās izmaiņas, strūklaku laukums, Kaban ezers — tā noslēpumi un leģendas, stilizēts ciematiņš “Tugan avilim” jeb Radniecīgais ciems («Туган авылым»), jaunais Leļļuteātris, Kazaņas Universitāte, Brīvības laukums — Kazaņas kultūras administratīvais centrs. Klosteris (Богородицкий монастырь), kurā tiek glabāta viena no vecākajām Kazaņas Dievmātes ikonām. Tad būs kājāmgājēju ekskursija “Kazaņas Arbata”. Baumaņa iela – kazaņu un pilsētas ciemiņu iemīļotā pastaigu vieta, kur Jums būs daudz jaunatklājumu - dažādas strūklakas, baznīca un tās zvanu tornis (церковь Богоявления), kur kristīja Fjodoru Šaļapinu, piemineklis Šaļapinam, Nacionālās Bankas ēka, nultais meridiāns. Jūs iepazīsieties ar Su Anasi (Су Анасы) un uzzināsiet stāstu par Kazaņas kaķi, ieraudzīsiet greznās karietes kopiju, ar kuru 1767. gadā pārvietojās Katrīna II, apmeklēsiet slaveno Pētera un Pāvila baznīcu, pašu iespaidīgāko no visām kazaņu katedrālēm. Pēc ekskursijas beigām būs brīvais laiks pilsētas centrā. Nakts Kazaņā. 

3.diena 

Brokastis. 09:30 tikšanās ar gidu viesnīcas foajē. Kājāmgājēju ekskursija “Tatāru tautas patrone – Katrīna II”. Pasaiga pa gājēju ielu ar nosaukumu K.Nasiri (К.Насыри) Vectatāru piepilsētā, kur vislabāk ir saglabājušās tatāru pilsētas iezīmes. Katrīna II ir pirmā krievu imperatore, kura novirzījās no islāma apspiešanas politikas. Vēlme saskarties ar austrumu eksotiku atveda viņu uz Tatāru piepilsētu Kazaņas apciemošanas laikā, kur viņa deva atļauju pirmās akmens mošejas celtniecībai. Apskatīsim un apmeklēsim Al-Mardžani mošeju. 
Tālāk ekskursija “Baltakmens cietoksnis”. Kazaņas kremlis – galvenais pilsētas apskates objekts, UNESCO pasaules mantojuma piemineklis, Tatarstānas Republikas  prezidenta oficiālā rezidence un valsts muzejs-rezervāts. Baltakmens kremlis – senās pilsētas sirds, iemiesojošais sevī rietumu un austrumu kultūru. Šeit ir uzslieti pilsētas galvenās mošejas Kul Šarif minareti un spīd vecākās pareizticīgās katedrāles zelta kupoli. Cietokšņa teritorijā atrodas viens no Kazaņas simboliem — slavenais krītošais Sujumbika tornis. Pusdienas pilsētas kafejnīcā. Brīvais laiks. 20.00 būs vakara ekskursija “Kazaņas gaismas”, kuras laikā Jūs iegremdēsieties pasakainajā nakts galvaspilsētas tēlā vēsturisko ēku izgaismojumā. Pēc ekskursijas beigām transfērs uz viesnīcu. Nakts Kazaņā.

4.diena

Brokastis. Izbraukšana uz ekskursiju uz Bolgaru (190 km). Ierodoties būs ekskursija “Ziemeļu meka” Bolgarā. Vēsturiski-arheoloģiskais komplekss ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma objektu sarakstā. Apskatīsim objektus, kuri ir saglabājušies senajā pilsētā: Katedrāles mošeja, Austrumu un ziemeļu mauzolejs, Ķēniņa kapavieta, Mazais minarets, Melnā kamera, Baltā kamera, Khaņas vanna, Dievnama templis. Apmeklēsim dziednieka muzeju, kur tiek glabāts pasaules lielākais drukātais Korāns, un piemiņas zīmi veltītu laikam, kad Volgas bulgāri oficiāli pieņēma islāmticību. Pusdienas. Ekskursijas turpinājums, kuras laikā apskatīsim vienu no nozīmīgākajām būvēm – Balto mošeju (Bolgaru). Liels komplekss, kurš sastāv no minaretiem, kupoliem un liela laukuma, kurš ir apvīts ar sniegbaltām kolonnām un kura centrā tika izveidota mākslīga ūdenstilpne. Izbraukšana uz Kazaņu. Transfērs uz viesnīcu. Nakts Kazaņā.

5.diena

Brokastis. Izbraukšana uz ekskursiju “Iekarotāja citadele” uz Grad Svijažsk salu – Tatarstānas Republikas vēsturiski-kulturālo pērli. Senais cietoksnis, kas tika uzcelts Ivana  Bargā valdīšanas laikā, kalpoja kā kara priekšpostenis Pievolgas apgabalā. Ar laiku zaudējot savu kara cietokšņa nozīmi, Svijažska kļuva par Vidējās Pievolgas garīgo centru, kurā ir iekļauti unikāli vēsturiski pieminekļi: “Visu sērojošo, Prieka” baznīca (Собор Всех  скорбящих Радости), viena no vecākajām koka katedrālēm Krievijā — Svētās Trīsvienības baznīca, darbojošais Uspenska klosteris ar XVI-XVII gs. arhitektūras ansambli, Zirgu pagalms un meistardarbnīcas. Transfērs uz viesnīcu vai pilsētas centru. Brīvais laiks. Pēc vēlmes un par papildus samaksu, interaktīvā programma “Baja (Бая) viesmīlīgais nams”, kur Jums atklās tatāra tautas daudzos dzīves noslēpumus, paradumus un tradīcijas, kā arī piedāvās vietējo ēdienu sātīgas vakariņas. Nakts Kazaņā.

6.diena

01:00 viesnīcas numuriņu atbrīvošana un transfērs uz lidostu. 01:30 ierašanās lidostā un izlidošana uz Baltkrieviju, Minsku. Izlidošana  plkst. 03:40. Ierašanās 06:00. Pasu un muitas formalitāšu nokārtošana. Tikšanās ar krievu valodā runājošu gidu. Brokastis (par papildus samaksu) pilsētas kafeinicā. Apskates ekskursija Minskā, gida pavadībā: Ekskursijas laikā Minska atvērsies Jums visā savā krāšņumā: plaši pilsētas prospekti un omulīgās ieliņas, arhitektūras pieminekļu, ansambļu un parku dauzdveidība. Savas garās vēstures laikā, Minska vairākkārt tika izpostīta, taču katru reizi Minska cēlās no jauna, pilsēta auga un katru reizi papildinajās ar jauniem objektiem. Arī šodien Minska ir mūsdienīga, skaista pilsēta ar vairāk kā milions iedzīvotāju. Minska ir viena no tām pilsētām, kas, pateicoties savai vēsturei, ļoti harmoniski apvieno sevī gan vēsturisko mantojumu, gan mūsdienīgo tempu.  Ekskursijas laikā redzēsim un iepazīsim pilsētas objektus, tirgus laukumu un daudzus suvenīra veikaliņus. 
Pēc ekskursijas, brīvs laiks. Galvenajā pilsētas laukumā, Jums būs iespēja apiet daudzus suvenīru veikalus. Turpat netālu no laukuma, atrodās daudzas kafejnīcas, kurās var nobaudīt baltkrievu ēdienus. 15:00 transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu plkst 18:15. Ierašanās 19:15 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Aviopārlidojums a/k “Baltkrievijas Aviolinijas” Rīga-Minska-Kazaņa-Minska-Rīga ar bagāžu 20 kg, rokas bagāzu līdz 5kg
 • Dzīvošana viesnīcā «Ногай»*** divvietīgajā numurā – 5 naktis
 • Ēdinašana: kontinentālās brokastis, 3 pusdienas
 • Visas iekļautās programmā ekskursijas 
 • Krievu valodā runājošs vietējais gids 
 • Ieejas biļetes
 • Pavadonis no Rīgas
 • Komfortabls transports (Mersedes Sprinter-19viet.)
 • Visi transfēri pēc programmas
 • Autotransporta pakalpojumi un apskates ekskursija Minskā  vietēja gida pavadībā, krievu valodā

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā: ekonomiskā-3,30 EUR, biznesa klase– 6,80 EUR
 • Vīza uz Krieviju Latvijas pilsoņiem — 70 EUR
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru -  135 EUR
 • Piemaksa par vakariņām-  no 5-7 EUR EUR
 • Interaktīvā programma «Дом Бая» - 30 EUR
 • Reģistrācija viesnīcā — 200-300 RUB 
 • Grupas baltkrievijas vīza ar med.apdrošināšanu-15 EUR
 • Brokastis Minskā – no 5-7 EUR

Nepieciešamie dokumenti braucienam:

 • Dodoties braucienā uz Krieviju, tūristam līdzi jābūt pasei, kuras derīguma termiņš ir ne mazāk kā 6 mēneši pēc atgriešanās. Latvijas pilsoņiem nepieciešams noformēt vīzu. 
 • Vīzas noformēšanai nepieciešama 1 krāsaina bilde uz balta fona (3,5x4,5 cm), aizpildīta anketa, pase. Vīzas noformēšanas termiņš ir 11 darba dienas. 
 • Grupas baltkrievijas vīzas saņemšanai ir nepieciešama: aizpildīta anketa (anketu var saņemt birojā), pase, ar derīguma termiņu vairāk kā 6 mēneši (pase tiek nodota Baltkrievijas vēstniecībā), un 1 fotogrāfija: izmērs 3,5cm x 4,5cm, krāsaina un balta fona, sejai ir jābūt 80% no bildes izmēra. Fotogrāfija nevar būt vecāka par 6 mēnešiem. 

Informācija tūristiem, kas ceļo ar bērniem līdz 18 gadiem:

 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls. 
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.
 • Nododot pasi, baltkrievijas vīzas saņemšanai, ir jāiesniedz bērna Dzimšanas Apliecības oriģināls (šis ir attiecināms uz visām personām, kuras ir dzimušas 1991. gadā un vēlāk). 
 • Anketa: var izdarīt Laimtūre birojā, vai lūgt, lai kompānijas darbinieki atsūta to Jums uz elektronisko pastu. 
 • Vīzas saņemšanas process: viena nedēļa. 

Papildus informācija par braucienu:

 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai divvietīgajā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par izvietošanu vienvietīgajā  numurā– no 135 EUR.
 • Pieprasot izmitināšanu 3 personām, viesnīca piedāvā papildus vietu numuriņā uz saliekamās gultas.
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas.
 • Iesakām paņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Atkarībā no valūtas kursa maiņas, brauciena un papildus pakalpojumu cenas mainīsies.  
 • Minimālais cilvēku skaits grupā — 10 personas. Ja dalībnieku skaits nav pietiekams, ceļojuma cena var paaugstināties vai ceļojums var tikt atcelts, par to iepriekš informējot tūristus.
 • Līguma slēgšanas brīdī tiek iemaksāts depozīts par braucienu: 400 EUR.
 • Atsakoties no ceļojuma līdz 03.03.2020 visa apmaksātā naudas summa tiek pilnībā atgriezta.
 • Atsakoties no ceļojuma no 04.03.2020. līdz 17.05.2020. tiek ieturēta summa 200 EUR apmērā.  
 • Atsakoties no brauciena 1 mēnesi pirms izlidošana, tiek ieturēta pilna brauciena maksa.  

Kazaņas Austrumu raksti un Minskas burvība! Ceļojums ar lidmašīnu! Vienā ceļojumā – divas valstis! 6 dienas, Krievija un Baltkrievija! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Kazaņa — Bolgara - Grad Svijažsk sala - Minska. Viss iekļauts cenā!