Korsika – skaistuma sala! Ligūrija- Korsika - Sardīnija. Ceļojums ar autobusu

„Korsika – skaistuma sala! Ligūrija- Korsika - Sardīnija”

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Vaduca, Monterosso, Vernaca, Dženova, Korte, Kalvī, Porto, Ažaksjo, Bonifačo, Algēro, Kastelsardo

11 dienas, visas naktis viesnīcās

1. diena    

“Rīga – Čehijas rietumi”. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas rietumos vai Polijas rietumos.

2. diena   

“Čehijas rietumi – Vaduca – Itālijas rietumi”. Brokastis. Ceļš pa Vāciju, Šveici. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes – vienas no mazākajām valstīm pasaulē – galvaspilsētā. Ceļš uz dienvidiem pāri Alpu kalniem. Itālija. Nakts - viesnīcā Itālijas rietumos.

3. diena    

“Itālijas rietumi – Monterosso – Vernāca – Itālijas rietumi”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Piecām Zemēm, Spēciju. Piecas Zemes (Cinque Terre) - Itālijas nacionālais parks, kas iekļauj klinšainās Ligūrijas piekarstes piecas skaistākās zvējnieku pilsētiņas. Apmeklēsim divas no tām - Monterosso (Monterosso) un Vernāca (Vernazza). Atpūta pie Ligūrijas jūras. Nakts - viesnīcā Itālijas rietumos.

4. diena    

“Itālijas rietumi – Dženova – Itālijas rietumi” . Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Dženovu. Dženova (Genova) - Ligūrijas reģiona galvaspilsēta, Kristofora Kolumba dzimtā pilsēta. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: osta, Sv. Georga pils, vecpilsēta, Garibaldi iela un Dženovas aristokrātu greznas pilis, Ferrari laukums, Sv. Loreno baznīca, XX Septembra iela. Brīvais laiks. Pārbraukšana uz Korsiku. Nakts – uz prāmja.

5. diena    

“Korsikas austrumi – Porto – Korsikas austrumi”. Ierašanās Korsikas (Corse/Corsica) salā. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Porto, Ajačo. Pārbrauciens uz Korsikas Rietumu piekrasti. Scala di Santa Regina – iespaidīgs ceļš kalnos. Aitonas mežs (Forêt d'Aïtone) – 50 metrus augstas priedes, brīvdabā dzīvojošas cūkas. Ceļš gar Spelunkas aizas (Gorges de Spelunca) sarkanajām klintīm. Porto (Porto) pilsētiņas pludmales un brīnumskati, cietokšņa drupas. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Korsikas austrumos.

6. diena    

“Korsikas austrumi – Kalvi – Korsikas austrumi”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kalvī. Kalvi (Calvi) - pēc leģendas - Kristofora Kolumba dzimtene. Mūsdienās tā ir vienā no skaistākajām piejūras pilsētām Korsikā. Vecpilsēta, citadele, 6km gara pludmale. Atpūta pie jūras. Notre-Dame de la Serra kapella 216m augstā pakalnā. Skati uz Kalvi līci. Nakts – viesnīcā Korsikas austrumos.

7. diena    

“Korsikas austrumi – Korte – Ažaksjo – Korsikas austrumi”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korti un Ažaksjo. Korte (Corte/Corti) – bijusī Korsikas galvaspilsēta, Napoleona Bonaparta brāļa Žozefa Bonaparta dzimtā pilsēta. Ažaksjo/Ajaču (Ajaccio/Aiacciu) - Napoleona Bonaparta dzimtā pilsēta, Korsikas reģiona administratīvais centrs. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Korsikas austrumos.

8. diena    

“Korsikas austrumi – Bonifačo – Ziemeļu Sardīnija”. Brokastis. Pārbrauciens uz Korsikas dienvidiem. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākajām pilsētām Korsikā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Bonifačo. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē.

9. diena    

“Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Kastelsardo – Ziemeļu Sardīnija”. Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Kastelsardo. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Koraļļu Rivjērā. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja.

10. diena    

“Itālijas rietumi – Dienvidpolija”. No rīta - ierašanās kontinentā. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijā.

11. diena    

“Dienvidpolija – Rīga”. Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī no 11. uz 12. dienu - atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst: 

 • brauciens ar autobusu un ceļa izdevumi,
 • naktsmītnes viesnīcās pēc programmas,
 • brokastis viesnīcās pēc programmas,
 • ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”, medicīniska apdrošināšana. 

Papildus izdevumi: 

 • brauciens uz Piecām Zemēm - 55€,
 • brauciens uz Dženovu – 45€,
 • brauciens uz Porto – 45€,
 • brauciens uz Kalvī – 40 €, 
 • brauciens uz Korti un Ažaksjo - 45€,
 • iepazīšanās ar Bonifačo – 10€,
 • papildmaksa par izvietošanu div(četr)vietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 80(60)€ par personu

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Korsika – skaistuma sala! Ligūrija- Korsika - Sardīnija. Ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Vaduca, Monterosso, Vernaca, Dženova, Korte, Kalvī, Porto, Ažaksjo, Bonifačo, Algēro, Kastelsardo. 11 dienas, visas naktis – viesnīcās