Atpūta Druskininkos un Augustovas kanāli! Alus, siers un šakotis

«Atpūta Druskininkos un Augustovas kanāli! Alus, siers un šakotis»

Atpūta Druskininku ūdens atpūtas centrā un Augustovas kanāli! Nedēļas nogale Lietuvā un Polijā.  Iepazīsim Biržu pilsētas ievērojamākās vietas, dosimies degustēt alu un klausīsimies folkloras kopas uzstāšanos. Atpūtīsimies ūdens atpūtas centrā Druskininkos, degustēsim sieru un atpūtīsimies muižā . Baudīsim brīvdienas un izbrauksim pa Augustovas kanāliem Polijā. Lielisks 2 dienu atpūtas izbrauciens.

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Birži - Širvēnas ezers - Astravas muiža - Biržu pils – Druskininki - Augustovas kanāli - Vigras ezers

1.diena

7.00 no rīta izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļš līdz Lietuvai.

Birži – viena no senākajām Lietuvas pilsētām atrodas starp divām upēm un diviem ezeriem. Reiz piederējusi bagātajai kņazu Radzivilu dzimtai un kopš 17.gs. tiek uzskatīti par “Lietuvas alus galvaspilsētu”. Pa Lietuvā garāko gājēju tiltu dosimies pāri mākslīgajam Širvēnas ezeram līdz Astravas muižai. Iespaidīga ir Biržu pils ar bastioniem apkārt. Pilī mūs gaida lustīga folkloras programma ar alus degustāciju

Tālāk mūsu ceļš ved uz Druskininkiem – vienu no slavenākajām Lietuvas kūrortpilsētām. Tā atrodas Dzūkijas novada priežu mežos pavisam tuvu Baltkrievijas robežai. Tā vilina ceļotājus visos gada laikos ar tīru gaisu, minerālūdeņiem, daiļo apbūvi un skaistajām Nemūnas ielejas ainavām. Izstaigāsim pilsētas centru, tad katrs varēs izvēlēties, kas patīk labāk: baudīt ūdens priekus vai vizināties ar snovbordu.
Modernais Druskininku ūdens atrakciju parks sastāv no pieciem korpusiem, kur ir gan nolaišanās kalniņu tornis, jūras viļņu baseins, atsevišķi baseini pieaugušajiem un bērniem, straujā upe, atrakcijas, pludmales un salas. Komplekss ar 20 dažādām pirtīm iekārtots pēc dažādu pasaules valstu tradīcijām. Slēpošanas un snovborda komplekss SnowArena – viens no labākajiem Baltijā ziemas izklaižu un sporta centriem. Tas piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Pieejama inventāra noma. Uz kompleksu no pilsētas centra var aizbraukt ar gaisa vagoniņu.

Vakarā dosimies nakšņot uz muižu “Igne”, kas atrodas gleznainā vietā upes krastā pavisam tuvu Druskininkiem. Muižā Jūs sagaida siera degustācija (iekļauta cenā).

2.diena

Brokastis muižā. 
Brauciens uz Augustovu, kur baudīsim kolorītu braucienu ar kuģīti pa Augustovas kanāliem, kas ir daļiņa no daudzus desmitus kilometru garās kanālu sistēmas, kas tika projektēta 19.gs. 20. – 30.gados, lai savienotu Vislas upi ar Baltijas jūru. Brauciena laikā redzēsim interesantās slūžas, kas regulē ūdens līmeni un baudīsim krāšnos dabas skatus.
Brīvais laiks pusdienām.
Dodamies uz Vigras ezeru, kas iekļauts Vigras Nacionālā parka teritorijā un  ir viens no gleznainākajiem reģioniem Polijas ziemeļos. Uz Vigras ezera pussalas atrodas kamedulu ordeņa mūku klosteris, celts 16. – 17.gs. Apkārtējā ainavā dominē baltais zvanu tornis, kas sleja augstu pār ezera piekrastes koku galotnēm. Klostera baznīca lepojas ar greznu interjeru, krāšņām kapelām un septiņiem altāriem, kas atgādina par laiku, kad te saimniekoja kamaldiešu mūki.
Iespēja uzkāpt zvanu tornī no kura paveras skats uz visu pussalu un ezeru.
Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”/atzīmētas ar „*”
 • Nakšņošana muižā “Igne” Druskininku apkārtnē 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis

Papildus pakalpojumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana: 1.14 EUR / 65+ gadi 2.28 EUR/ 71+ gadi 3.42 EUR
 • Biržu pils apmeklējums ar folkloras kopu un alus degustāciju – 9,00 EUR no personas
 • Pilsētas nodoklis 1 EUR no personas par 1 nakti (jāapmaksā viesnīcā)
 • Brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanāliem – 45 PLN no personas
 • Vigri klosteris – 8 PLN
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 15 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 30 EUR
 • Papildvieta autobusā – 40 EUR

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Piesakies
 • 2020. gadā!
  45 brīvas vietas
  9500
Pieteikties

Atpūta Druskininku ūdens atpūtas centrā un Augustovas kanāli! Nedēļas nogale Lietuvā un Polijā. Iepazīsim Biržu pilsētas ievērojamākās vietas, dosimies degustēt alu un klausīsimies folkloras kopa uzstāšanos. Atpūtīsimies ūdens atpūtas centrā Druskininkos un noslēgsim vasaras priekus ar izbraucienu pa Augustovas kanāliem Polijā. Lielisks 2 dienu atpūta.