Pārsteidzošā Vācija lieliem un maziem jeb piedzīvojumi atrakciju parkos! Ceļojums uz Vāciju bērniem.

«Pārsteidzošā Vācija lieliem un maziem jeb piedzīvojumi atrakciju parkos!»

Ceļojums vecākiem un bērniem uz Vācijas atrakciju parkiem!

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Marienburgas pils – Hannovere - Valsrodes putnu parks - Serengeti Safari parks - atrakciju parks Heidepark

1. diena

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Pietura pusdienām vietējā Polijas krodziņā. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijas un Vācijas robežā. Nakts viesnīcā. 

2. diena

Brokastis. Dodamies ceļā pretī jauniem iespaidiem un piedzīvojumiem uz pasaku valstību! Apmeklēsim Marienburgas pili, kura tiek dēvēta par «dusošās skaistules pili». Tieši šī pils ir kalpojusi par galveno iedvesmas avotu brāļiem Grimmiem šīs burvīgās pasakas uzrakstīšanai. Neogotiskā pils vilina interesentus ar savu jauno skatu platformu, no kuras paveras apburošs skats uz pasaku mežu – mēs redzēsim vietu, kur dzīvoja septiņi rūķīši un Sniegbaltīte. Hannoveras karalistes monarhs, karalis Georgs V, uzcēla īstu gotisko pasaku šajā burvju vietā un pasniedza to kā dāvanu savai mīļotajai sievai, karalienei Marijai. Marienburgas pils tiek uzskatīta par jaunā neo-gotiskā stila piemēru, un ir Vācijas lepnums. Ne velti šī pils un tās apkaimes ir kļuvušas par brāļu Grimmu iedvesmas avotu daudzām, mums tik mīļām un pazīstamām, pasakām. Pēc pils apskates, dodamies uz Hannoveru. Piedāvājam Hannoveras apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (15 EUR). Ekskursijas laikā redzēsim apburošo Hannoveras vecpilsētu, kurā ir saglabājušās brīnišķigas viduslaiku XVII gs ēkas, redzēsim Jauno Rātsnamu un iepazīsimies ar pilsētas leģendām, pāršķirot vēstures lapaspuses. Hannoveras lepnums – unikāls dārzu kompleks, kurš atspoguļo visu dārza-parku attīstības XVII – XVIII gs. vēsturi Eiropā. Vasaras laikā gūsiet īstu baudu, apmeklējot Karaliskos dārzu, kuru rotā neskaitāmas strūklakas un ziedu kompozīcijas. Pārbrauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Hannoveras apkaimē. 

3. diena

Brokastis. Šodien piedāvājam doties ekskursijā uz dzīvnieku valstību (30 EUR)! Apmeklēsim Valsrodes putnu parku, kur sastapsim vairāk kā 650 dažādu putnu sugu no visas pasaules! Dažādu izmēru un dažādu krāsu putni, katrs ar savu unikālu dziesmu! Piedalīsimies īstā putnu pasākumā – putnu šova programmā, kurā ērgļi, fazāni, papagaiļi un tik daudzi citi putni uzstāsies kopā, dziedot, lidojot un dejojot gaisā! Tas ir jāredz savām acīm! Tālāk dodamies uz Serengeti Safari parku. Parks aizņem 165 ha lielu teritoriju. Ar speciālu autobusu apskatīsim visu parka teritoriju, kur brīvā dabā staigā un dzīvo degunradži, lauvas, tīģeri, žirafes, pērtiķi un citu sugu eksotiskie dzīvnieki. Jums būs iespēja pabarot dzīvniekus apstāšanās vietās, ar turpat pirktu un dzīvniekiem piemērotu barību. Fotogrāfijas būs neatkārtojamas! Pēc safari apmeklējuma, būs iespēja apmeklēt nelielo atrakciju parku, kurš atrodas turpat blakus. Parks, gan lieliem, gan maziem, nesīs prieku! Parkā atrodas: Viktorijas brīvā kritiena tornis, ūdens vilciens, virvju dārzs un dažādi karuseļi. Vakara pusē atgriešanās un nakts viesnīcā. 

4. diena

Brokastis. Bijuši pasaku un dzīvnieku valstībā, šodien piedāvājam doties uz īstu jautrības un izpriecu valstību (25 EUR)! Piedāvājam pavadīt dienu lielākajā Ziemeļeiropas atrakciju parkā Heidepark – tā ir vieta, kur iegūt prieka, pārgalvības un adrenalīna devu! Amerikāņu kalniņi, dažādi karuseļi, braucieni pa kalnu upi un citas galvu reibinošas atrakcijas. Izbaudiet “Sream” - visgarāko brīvo kritienu pasaulē no 103 metru augstuma vai arī tā mini versiju “Screamie”. Tā pat populārs ir “Colosus” - atrakcija ar vienu no stāvākajiem karuseļiem nobraucieniem pasaulē. Mierīgāku izjūtu cienītājiem ir pieejami atrakciju vilcieniņi, pirātu un indiāņu šovi. Uz vakara pusi, dodamies ceļā uz Vācijas, Polijas robežu. Nakts viesnīcā. 

5. diena

Brokastis. Ceļš pāri Polijai un Lietuvai. Pauze karstām pusdienām Polijas krodziņā. Vēlu vakarā iebraukšana Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu izņemot ekskursijas par papildus maksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm
 • Ēdināšana: brokastis

Papildus izdevumi:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Ekskursija Hannoverē vietējā gida pavadībā: 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz dzīvnieku valstību: 30 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz jautrības un izpriecu valstību: 25 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 85 EUR
 • Papildvieta autobusā – 80 EUR

Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos:

 • Marienburgas pils
 • Valsrodes putnu parks
 • Serengeti Safari parks + autobuss
 • atrakciju parks Heidepark

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī. 
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments) un Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR BRAUCIENU:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes muzejos un apmeklējuma objektos ir par papildus maksu un nav iekļautas ceļojuma cenā, izņemot, ja tas ir minēts pie izbraukuma ekskursijas apraksta. Ieejas biļešu cenas ir norādītas orientējošas un var mainīties. 
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Pārsteidzošā Vācija lieliem un maziem jeb piedzīvojumi atrakciju parkos! Ceļojums uz Vāciju bērniem. Ceļojums vecākiem un bērniem uz Vācijas atrakciju parkiem! Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Marienburgas pils – Hannovere - Valsrodes putnu parks - Serengeti Safari parks - atrakciju parks Heidepark