Pleskava un Sanktpēterburga skolēnu grupām. Ceļojums ar autobusu skolēnu grupām.

Pleskava un Sanktpēterburga skolēnu grupām

Ceļojums ar autobusu uz Krieviju skolēnu grupām. Vēsturiskā Pleskava un mirdzošā Sanktpēterburga.

1. diena

6.00 izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Igauniju. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu– vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Apskates ekskursija pa Pleskavu: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena

Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas, kreiseris «Aurora». Petropavlovskas cietokšņa ansambļa apskate, Pētera un Pāvila katedrāles apmeklējums. Šajā katedrālē atrodas Krievijas imperatoru Romanovu ģimenes kapenes. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, interaktīvā muzeja «Grand Maket Russia» - grandiozs Krievijas teriorijas modelis no Kaļiņingradas līdz pat Vladivostokai! Makets sadalīts divās daļās: Krievijas Eiropas un Āzijas daļa. Tur saskatīsiet gan jūras, upes, ezerus un pludmales, gan dzīvojamās mājas, dzelzceļa stacijas, lidostas, muzejus, stadionus, kara bāzes un dzelzceļus... Tāpat maketā redzams Maskavas Kremlis, Karēlijas Kiži un Petropavlovskas cietoksnis. Pats modelis attēlo visu Krieviju, iespējams novērot arī dienas maiņu pret nakti. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskata ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa u.c. izcilu autoru darbiem. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, muzeja kompleksa «Visuma ūdeņi» apmeklējums. Muzejā uzzināsiet visu par ūdens atmiņu, rašanos uz zemes, dziedināšanas spējām, rituāliem, plūdu Sanktpēterburgā... Ekskursija „Naksnīgā Pēterburga”. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istabas, pasaulslavenā Dzintara istaba. Jūs uzzināsiet Dzintara istabas pazušanas mīklaino vēsturi un redzēsiet interjerus, kas tika atjaunoti pēc fotogrāfijām un senām Florences gleznām, kuru sižeti attēloti Dzintara istabas mozaīkās. Lieliskā Kamerona galerija. Puškina licejs Cara ciemā. Elitāra XIX gs. mācību iestāde, kur mācījās izcilais A. Puškins. Izbraukšana no Sanktpēterburgas vakarā. Nakts ceļā.

5. diena

Atgriešanās Rīgā agri no rīta.

Ceļojums uz Krieviju, Pleskava - Sanktpēterburga, skolēnu grupām

Cienījamie vecāki un pedagogi!
Skolēnu grupām tagad ir unikāla iespēja doties uz Sanktpēterburgu ar bezmaksas Krievijas vīzu!  Ceļojumu birojs «LAIMTŪRE» organizēs Jums braucienu ar  uzaicinājumu no Krievijas puses. Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

Brauciena cenā iekļauts:

 • Brauciens ar tūristu klases autobusu
 • Transporta un ceļa izdevumi
 • Dzīvošana tūristu klases viesnīcā Sanktpēterburgā (3 naktis)
 • Programmā norādītās 3 brokastis
 • Gida-grupas vadītāja pakalpojumi
 • Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku

Papildus izdevumi:

 • Krievijas vīza LR pilsoņiem
 • Ekskursijas apkalpošana un ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā (krievu valodā)
 • apskates ekskursija pa Pleskavu, apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu, Petropavlovskas cietoksnis, Ermitāža, „Naksnīgā Pēterburga”, Katrīnas pils un parks) - ir obligāta un tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā: 45 EUR- skolēni (līdz 16g.), 55 EUR– pieaugušie.

Braucienam niepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņiem jānoformē vīza 20 dienas pirms ceļošanas. Nepieciešama pase, 1 fotogrāfija (3.5x4.5 krāsaina uz baltā fona), aizpildītā anketa!
 • Ceļojumu birojs «LAIMTŪRE» sniedz konsultācijas par Krievijas bezmaksas vīzai nepieciešamo dokumentu formēšanu.
 • Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
 • Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Papildinformācija par braucienu:

 • Ārvalstu pilsoņiem nepieciešama reģistrācija. Reģistrācijas cena viesnīcā no 200 RUB. http://russia.russian-visas.net/russia/misc/registration/
 • Programmā piedāvātās viesnīcas atbilst to valstu standartu kategorijām, kurā tās atrodas. Par papildus samaksu ir iespējama izvietošana augstākās kategorijas viesnīcā.
 • Par papildus maksu ir iespēja pasutit pusdienas un vakariņas.
 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
40 skolēnu grupai + 3 35 skolēnu grupai + 3 30 skolēnu grupai + 3
185 EUR 199 EUR 215 EUR
 • * Ceļojuma cena ir atkarīga no izvēlētā ceļojuma datuma un sezonas. Cenās ir iespējamas nelielas izmaiņas. Cena var mainīties izvēloties citas klases viesnīcas.
Piesakies
 • Jums piemērotā laikā
  18500
Pieteikties

Pleskava un Sanktpēterburga skolēnu grupām. Cienījamie pedagogi! Skolēnu grupām tagad ir unikāla iespēja doties uz Sanktpēterburgu ar bezmaksas Krievijas vīzu! Ceļojumu birojs «LAIMTŪRE» organizēs Jums braucienu ar uzaicinājumu no Krievijas puses. Gaidīsim Jūsu pieteikumus!